Hedefinizden şaştığınız oluyor mu? Kendinize gelmek için ne yapıyorsunuz?

Bildiğimiz gibi kişisel gelişim, medya ve diğer yandan da içinde bulunduğumuz nevrozun birleşip yarattığı çift kutuplu etki yüzünden üzüntülü ve mutlu zamanları aşırı uçlarda yaşamaya başladık.

Duyguların bazı ihtiyaçlarını mantığın desteklememesi ve mantığın ihtiyaç duyduğu bazı gereklilikleri yerine getirirken kendimizle olan ilişkimizde kendimizi çeşitli şekillerde mutlu etmeye çalışıyoruz.

Sizin yönteminiz nedir?

Hedefinizden sık sık sasmakta olan biri misiniz?

Ani yaşamayı ne kadar becerebiliyorsunuz?

Buyrun lütfen.

Teşekkürler

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• çay içiyorum

0|0
    0|0
    • neden gizlisin.

• gizli olmam ne kadar önemli ki ?

• çay içen birinin gizli olması ürküttü beni de biraz o yüzden

Erkekler Ne Diyor 4

• hedefe ulaşmak için genelde A ve B planı yaparım.. kayıp halinde zararım büyük olacaksa C,D,E.. gider. plandan sapmazsam zaten istediğimi elde ederim. edemezsemde benim için tecrübe olur daha sağlam plan yapmak için çabalar ve rövanşı alırım. En önemlisi otokontrol.. yani seni denetleyen,yanlış yaptığında cesursa "bu yaptığın yanlış!" diyebilen, senden bağımsız iç ses.

1|0
    0|0
  • Basitlik iyidir..

1|0
    0|0
  • şaştım,halada kendimi arıyorum :(

0|0
    0|0
  • hedefim yok kefenim sağlam içerim ben bu akşam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Woooww çok felsefik çok sert bir soru oldu bu sabah için...Genelde mantık devreye girdiği için bir kenara çekilde anı yaşayayım diyemiyorum çoğu zaman

1|0
    0|0
  • Hedeflerimi düşünüyorum onlara ulaşmamda engel olan o şeyin farkına varmam içni dahada yardımcı oluyor ve sahip olamadıklarıma shaip olan kişileri düşündüğüm zaman bu bende dahada hırs yapıyor.

0|0
    0|0
  • Hedeflerim doğrultusunda hareket etmeyi bilen birisiyim.Elbette kısmen de olsa hedeflerimden şaştığım olabiliyor.

0|0
    0|0
  • hedefimden genelde şaşman işin ucunda beni kötü şeylerin bekleyeceğini bile hissetsem hedefim neyse yaparım ya başarılı olurum yada başarısız.ama başarısız olsamda tekrar tekrar denerim.asla yılmam kendimi mutlu etmeyi bilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...