Bu kızın amacını çözemedim lütfen amacı nedir bakarmısınız?

Netten kızla tanıştım. Aynı okulda okudugumuzu öğrendik. İşte gittik okulda görüştük parka gittik falan konuştuk. İşte sabahları gunaydın nerdesin falan yazıyordu. Öğle aralarında buluşuyorduk yemek yiyoduk . İşte gözlerine lens alma güzelmiş dedi. Birgun okul çıkışo nerdesin buluşalım dedi bende oan evdeydım eve geldim dedim oda nyse dedi. Whatsappta konusuoduk işte bana seviliyosun deyip kalp işareti gönderdi. Bende seni seviom dedim kalp gönderdim sonra oda gönderdi. Ertesi gün işte çıkışta tokalaşırken ellerimiz parkmak ucumuza kadar kaydı falan.Ondan önceleri kalp sorunum var sınıfta bayıldım birgun ölcem falan diodu. Seni özledim dedim whatsapptan oda bana bağlanma kalp sorunum var kötü olur dedi. Bende hyr dedim . Sonra peki neden kalp koydun dedim oda bilmiom dedi sırıttı whatsapptan. Şimdilerde eskisi gbi yazmıo yani 1 haftadır böle bn yazınca buluşuos falan . Hatta bikere whatsapptan tam yazıodu bna sonra çıktı yazmadı. Gecen sordum yüzüne bişey yazıodun yazmadın diye dedim oda unutuldukmu yazcaktım vazgectım dedi

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• türk filmi kafası .ben ölürsem üzülmene dayanamam . seni çok seviyorum ama kendimden soğutmalıyım:)

0|0
    0|0
    • Çok saçma

• evet katılıyorum kzın yaptıkları çok saçma:D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• hiç swme kızın kalp sorunu varmıs ileride kalp sorunu olduğu için kızı terk edrsen kız çok acı çeker hatta kalpten gider söyliyim sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...