Kızlar çoklu evlilik ve Sibel Üresin hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kızlar çoklu evlilik ve Sibel Üresin hakkında ne düşünüyorsunuz?

linkde gordüğünüz yaratıgın söyledikleri hakkında ne düşünüyorsunuz

cok eslılık yasal olsun kadın dayagı hak edıyor kızlar okula degıl nıkaha gibi soylemleri var.

link

link

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Kadın çok konuştuğu için dayak yiyormuş hakediyormuş bak seeenn.O % 80 lik kısımın toplanıp falakaya yatırması şart bu kadına.Öldüresim geldi.Spiker kadına "kocanız sizi aldatmadı mı?" diye soruyor "hayır" cevabını alıyor burnunu kıvırarak "peki" diyor sonrasında aynı soru ona yöneltildiğinde nedense kendinden çok emin "hayır" diyor haspam.

0|1
    0|0
    • delırdım gece gece ya nasıl bı yaratık bu ıgrendım resmen yaaa bunun gıbılerı bulup tek tek bogazlıcan baska yolu yok

• Beraber gidelim bir tane yapıştıramazsam rahat etmeyeceğim.Dalalımmm şu aşiftyee ! bildiğin ilk defa küfrederek kendimi ifade etmek istiyorum kendimi bu sayfada.O derece.

Kızlar Ne Diyor 14

• Bunlar Türkiyeyi eskisi gibi cahil sanıyorlar geçti o devirler kimin oyuncağısın Sibel hanım? kimin umrundasın konuşdur :)

1|1
    0|0
  • Sibel üremesin, süblimleşsin, nesli tükensin, yok olsun. Hatta bunu kızgın eşşekler... Neyse şimdi. öhm.

1|1
    0|0
  • Eşini kıskanmayan tek varlık domuzdur...

3|0
    0|0
  • islam dediğimiz şey bu zaten .niye garipsediniz ki.kadın ben müslümanım diyince garipsemiyorsunuz da müslamınlığın gerektirdiği gibi yaşamaktan bahsedince mi garip geliyor?

0|0
    1|2
  • Kimin adamı olduğunu merak ettim doğrusu.

0|0
    0|0
  • saçmalığın daniskalığını ele almış

0|0
    0|0
  • şu lanet kadına birisi "aşk" diye bir şey olduğunu ve aşık bir kadının asla kocasını bir başkasıyla paylaşmayacağını,aşık bir erkeğin ise asla sevdiği kadından başkasına bakmayacağını anlatmalı.yok öyle erkeklerin %80i aldatır falan. (ALINTI)

0|0
    0|0
  • Bu kadının arkasındayım dediği fikirlerin hepsini yaşamasını istiyorum.

0|0
    0|0
  • kafayı sıyırdılar iyiden iyiye.hadi hayırlısı

0|0
    0|0
  • gündemden düşmemek için bu tur konuşmalar yaptıgını düşünüyorum.geri kafalı

0|0
    0|0
  • Bu kadın bozmasının söylediği kocaman kocaman sözleri ağzına tepesim var

0|0
    0|0
  • kendi reklamını yapıyor

0|0
    0|0
  • allah bildiği gibi yapsın bunun gibilerini iyice saçmaldılar

0|0
    0|0
  • kocasına bi kadın daha bulmuş, önermiş, adam kabul etmemiş, bugün okudum. bulduğum yerde yolasım var kendisini.

0|1
    0|0
    • benım dırek kafasına sıkasım war o gerı zekalı yaratıgın boylelerının yaşamaya hakkı yok bence

Erkekler Ne Diyor 6

• Daha önce dinlememiştim ama Sibel Üresin'e tamamen katılıyorum. Gayet mantıklı konuşuyor. Bir erkek eğer bakabilecek, geçimini üstlenebilecekse 2. yasal eşi alabilmeli. Metres tutmasından, eşini aldatmasından çok daha iyi bir durumdur. Üstelik dinen zaten bir sakıncası yok. Dinen sakıncalı olmayan bir şeye karşı çıkmak zaten cahilliğin daniskası.

Dinimizde kadına dayak atma olayı yok. Peygamberimiz 1 kez olsun kadına el kaldırmamış. Bir erkek bir kadına dayak atıyorsa bu din ve maneviyat eksikliğindendir, tahsille üniversite bitirip bitirmemekle falan bir alakası yoktur. Ha bir kadın dayağı hakeder mi etmez mi o ayrı konu. Hakediyorsa zaten dili yüzünden hakeder, üstelik bu oran %80'lerde falan değil, %99'dur bana göre. Evli olmayıp karı dırdırı çekmeyen hiç bilemez, onlar konuşmasınlar zaten.

0|0
    1|1
  • grup yapmayı seviyo bence o yüzden :)

0|1
    0|0
  • sibel kendi gibi itlerle üresin, iyi olur soy karışmaz

0|1
    0|0
  • Bu islam değil, kibirliceviz bilmiyor işkembeden üfürüyor.

0|1
    0|0
  • Sibel "Üremesin" diyorum.

0|1
    0|0
  • Kafayı yemiş o ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...