Böyle bir söz karşısında ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?

Sevgilinizi çok seviyorsunuz, o da sizi çok seviyor. Ama günün birinde size dürüstçe 1 itirafta bulunuyor. Diyor ki;

"Bak canım, biliyorsun seni çok seviyorum ama en yakın arkadaşını da çok seviyorum. İstersen ayrılabiliriz. Ama ben her ikinizi de çok sevdiğimden her ikinizle sevgili olmak istiyorum. Ne olursun bu önerimi kabul et."

Böyle bir söz karşısında ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Sen malmısın. Ne diyon lan sen yavşak. Ne g*t oğlanıymışsın. Pezevenk. Sktir ol git.

Yavşağa bak hem benimle sen arkadaşımla. Oldu o halde bende hem kardeşinle hem seninle ;)

Vay i*ne vayy... Derim ve bitiririm.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• "Ha sen istiyorsun ki boş yer kalmasın" derim.

Anlayan pek çıkmaz ama ben ne söylediğimi iyi biliyorum...

0|2
    0|0
  • Kusura bakma benim mezhebim seninki kadar genis degil der ve ona yol veririm !

Bir gönülde iki sevda olmaz

0|1
    0|0
  • Canın cehenneme Pislik herif. Naparım?

Önce o kız arkadaşımı bir güzel döverim demekki birşey sallamış ki benim beyinsiz aşık olmuş.

Hayata küserdim la ben en yakın arkadaşım sonuçta. adam değilmiş. sankı olmuş gibi sınırlendım bak! neyse 2 sınınde canı cehenneme. ayrılırım biter aşkımdan ölsemde.

0|1
    0|0
  • Bisey düşünmem, şöyle güzelinden bitane geçirim =))

0|1
    0|0
    • Sevgiline mi en yakın arkadaşına mı?.:)

• "Bak canım, biliyorsun seni çok seviyorum" : Ok.

"ama en yakın arkadaşını da çok seviyorum" : Ok

"ama ben her ikinizi de çok sevdiğimden her ikinizle sevgili olmak istiyorum" : enpefnvbhlfvkjfgtjuf errorr40044..

Hanii bilmem anlatabildimmi? :)) dürüstlükte bir yere kadar, okadarda uzun boylu değil

• Süper 1 anlatım.:)

• senin beyin dosyanı yanlış klasöre atmışlar...git az ötede yaşa der giderim (giderim dedime bakmayın bırakırım ama hayatta yaşama olasılığı %0.5... ya ne 5 i o bile fazla ona..

0|1
    0|0
  • Yuh ne geniş mezhebin varmış derim :)

0|1
    0|0
  • Kız kendini aşmış sanırım tek tek yetmiyor :)

0|1
    0|0
    • Sizin sevgiliniz( erkek arkadaşınız ) size itirafta bulunuyor. En yakın kız arkadaşınıza aşık olduğunu söylüyor.Ne düşünürsünüz* Ne yaparsınız?

• Çok saçma..

0|1
    0|0
    • Diyelimki oldu. Ne yaparsınız?

• Beni sevmiş olsa zaten en yakın arkadaşımla fingirdemezdi, mantık olarak da iki kişiyi anda ölçüde sevemeyecegine göre, öyle biri ile birlikte olduğum için sanırım kendimi affetmezdim.

• Kendinizi affetmeyip ne yapacaksınız?

• Baska üyemi var zaten erkek ve bayandan :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...