Eski sevgilini tekrar kendine nasıl bağlardınız ?

siz ayrıldığınız sevgilinize dönmek istiyorsunuz ve oda bir başkasını seviyor fakat sevdiği kişi eski sevgilini sevmiyor..budurumda siz oyununuzu nasıl oynardınız.elde etmek için neler yapardınız ?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• en yakın arkadaşına muhabbet kur gerisi kolayca hallolur

0|0
    0|0
    • ozaman daha çok kızmazmı hemde soğurda

• şimdi iş değişti burda suç senin aslında farkındamısın

• olurmu ? bu bana biraz ters geliyor ama.ya kavga olursa

Erkekler Ne Diyor 15

• Kısa ve öz birşey söylicem.

O kişi bu durumda sadece eski sevgilisini içindeki boşlugu bastırmak için kullanır...

Ha illa olsun diyorsan sen bakımına giyimine kişiliğine karakterine bir revizyon yapacaksın, baştan aşağı bir kendine geleceksin, daha dinç daha enerjik daha sağlam çıkacaksın karşısına ve neysen o olacaksın... Ama sonunda üzülen sen olabilirsin garantisi yok cesaret gerekiyor..

1|0
    0|0
  • Bağlamam.

0|0
    0|0
  • Eskiyle ugrasmak zaman kaybi

0|0
    0|0
  • uzmnlık sorusu gibi bişi oldu bu benim için..bi şekilde bir kız ayrla we o bebe ile sex konuşsnlar kayıt altnda olsun.sonra gt kıza deki bu seni aldatıo hbrn olsn de oda hyr faln dıcektr.sonr iddasın gr daha sonra ymge dawet et orda göster neyn ne oldgnuu sonra bnların hpsni senn için yptamam de seni sewiorm de btsn

0|0
    0|0
  • Eskiye dönmem ve beni değilde başkasını seviyorsa hiç uğraşmam öyle saçmalıkmı olur

0|0
    0|0
    • ama gönül sevince aklı mantığı saçmalığı dinlemiyor..çünkü bazen sadece sever insan..imkansızda olsa

• Eski geldiyse basına tekrar ugrasmam terk ettigime geri dönüp zaman kaybedemem.

0|0
    0|0
    • hmm neden uğraşmazsınki mesela sana geçmişte kötü bir iz bıaktığı için olabilrmi ?

• Saf duygularım iz bırakabilincek kadar yüzeyde değiller her gelenede kazı calısması icin izin vermiyoruz sadece digerleri ve yenisi varken onlamı ugrascam .

• hmm..zaten varsa problem yok..unutmanın en kolay yolu yeni birini bulmaktır :))

• Hiçbirşey yapmam, herkes yoluna... Bu halde dönse çok mutlu olacaksın durumdan.

0|0
    0|0
    • ama çocuğun çevresi çok kalabalık aklına gelmem için bir neden olmalı..onun dönmesi için benim bazı çabalarım olmalı ama dimi :))

• vay.bu çok sertti .d aşkta gurur yoktur diye öğrettiler bize yalanmıymış o

• Sen takıl kafana göre :)

• aynştayn was here :DD

0|0
    0|0
  • nedir bu eskilere duyulan sevda? bir insan neden zorla kendini sevdirmek ister ki

0|0
    0|0
  • Bitirdiyse kafasında , istediğin oyunu oyna para etmez. Önüne bakıp gideceksin.

0|0
    0|0
    • vazgeçmemek lazım aslında..herşey bittiği dediğin anda başlar bazı şeyler :))

• eski sevgiliye dönemk mantıksız bence hiç bulaşma

0|0
    0|0
    • neden ? neden mesela

• ben sana bir şey söyleyim mi? sen bu çocuğu istiyorsun, şansını dene.. bizim burda ne yorum yaptığımız çokta önemli değil içinden geleni yap.

• dimi kafaya takınca hertürlü ilerler :))) yeterki istek olsun

• eski sevgilim yok ki ama olsaydı da uğraşmazdım zaten ^_^

0|0
    0|0
  • Eski sevgiliye dönmek mi ... !

0|0
    0|0
    • evet...2 çiftten biri seviyor diğeri sevmiyor ve seven kişi dönmek istiyor neden şaşırdınki :))

• sevmiyomuş zorlamak gerekmez

0|0
    0|0
  • Tecavüz eder hamile bırakırdım

0|1
    0|0
    • bu iyiydi heheheh :)))

• ? seni anlamam için çarpanlara ayırma yöntemini öğrenmem gerekecek dostum .d

• Çıkmam lazım canım...Çarpanlara ayırma işlemi kolaydır...

Kızlar Ne Diyor 7

• elde etmeye çalışmazdım uğraşamam

0|0
    0|0
    • neden ..hiçbir zaman böyle bir düşüncen olmadımı ?

• zamanini bosa harcama derim

0|0
    0|0
    • eğer bir zaman harcamışsam onu doldurmaya bakarım zaten canım :))

• hiç uraşma sonu belli yine üzülen sen olcaksın eskiden brşey olmaz zamanını harcama

0|0
    0|0
  • hiçbirseeey

0|0
    0|0
  • Kaçarak uzaklaşırım başkasını sevenle ne işim olur.

0|0
    0|0
  • yeni biri olarak

0|0
    0|0
  • baskası varsa sakın yapma kendını dusurme gereği yok bacım sakın ha ben de aynu durumdayım bosfer onune bak

0|0
    0|0
    • hmm..bşi yapmıyorum sadece fikir alışverii yapıyorum canım :)) geçmiş olsun bu arada :(

• b senin için çok güzel bişi bence ben adına çok sevindim canım :)) inşallah hayırlısı gönlündeki kişiyle olursun yaa :))

• insallah ya özledım

Yükleniyor...