Erkekler bu sorum size; genç yaşta evlenip boşanmış biriyle evlenmeyi düşünür müydünüz?

Hayat bu ne zaman ne olacagi, insanin alnina ne yazilmis bilinmez..

Sorum su: Genc yasda evlenip bosanmis biriyle, tanismis olsaniz, o kisiyle evlenmeyi düsünürmüydünüz?

Güncellemeler:

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• boşanma sebebine bağlı belki aldattı ayrıldı belkide sevgi saygı yok vs vs ama yok doğru düzgün biri kötüsüne denk gelmiş ya da kazık yemiş aldatılmış o kadar sadık olmasına rağmen ve dayanamamış boşanmış herkes hata yapar der görmezden gelirim olumlu cevap verir olumlu düşünürüm..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yani sağda solda orda burda düşüp kalkmasındansa namusuyla evlenmiş boşanmış ne varbunda ? Kişiliği bana uyuyorsa tamam bu kadın aradığım kadın diyebiliyorsam gerisini düşünmem

0|0
    0|0
  • Eğer anlamama sebebiyle ayrılmış ise kocasını aldatma gibi iğrenç bir nedenle boşanmadıysa seviyorsak ahlaklı biriyse neden olmasın! Dul olanların evlenmeye hakkı yok mu?

0|0
    0|0
  • daha hiç evlenmemiş biri olarak. evlenirim tabii neden evlenmeyeyim. evlilik için karşımdaki bayandan beklentilerim arasında değil hiç evlenmemiş olması.

aslında herkes evlenebilir fakat aileler önce biraz mırın kırın edebileceği için erkekler çekinir.

0|0
    0|0
  • seversem evet sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Dusunurum oda insan herkesin basina gelebilir asik olup sevdiysem ve ayni hayati paylasabilecegimize inandiysam neden olmasin. Evlenip bosanmis kadinlar ikinci sinif vatandas degil o en azindan evlenip bosanmis durustce birde evlenmeden herkezden bosananlar var.

0|0
    0|0
    • cogu kisi malesef öyle görüyor... kötü bisey yapmis gibi bakarlar o kadina. Cogu kadinlarda iste tam bu yüzden istemesede o evliligi insanlar ne der diye sürdürürler evliliklerini ..hic kimse bilmez dört duvar arasinda neler olup bittigini...

• Oyle gorenler yoz beyinli onlari gormemek lazim cahil insan isi bu heleki bosanmis kadin namuzsuz kadin diyenin girtlagina basarim gordugum yerde bu kadar net.

• Sevgi varsa, uyum varsa geçmişi önemli değil, olan olmuş geçmişte... Geçmişini tabisi geç olmadan öğreneceğim bu durumda ki, ona göre bende kimle oldugumu bileyim.

0|0
    0|0
  • düşünürdüm tabi sevdiğimden ziyade karşılıksız sevildiğimden emin olayım yeter

0|0
    0|0
  • Şimdiki aklım olsaydı kesinlikle evlenmiş boşanmış 1 bayanla evlenirdim gençliğimde. Cinsel dünyamız SÜPER ötesi olurdu.:)

0|0
    0|0
  • asla.eger benimde durumun böyleyse düşünürüm.onun dısında zaten olmaz.

0|0
    0|0
    • Gönül isi bu derim... Kimse bosanmak icin evlenmezki..

• Düşünmem herhalde

0|0
    0|0
  • Bana uygunsa neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Düşünürdüm, sonuçta kimse boşanmak için evlenmiyor. Herkes iyi olsun isterdi.

0|0
    0|0
  • evlenmeyi hiç düşünmüyorum ama berabar olurum

sevgili olarak

0|0
    0|0
  • lafı uzatmıcam.

evlenırdım. sevmısım bır kere...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.