Bu Nasl Bir Soğuktur ya??

Arkadas Dondu Bitaraflarım..

Millet Şimdiden Haftada 3 kere C vitamini almaya bakın Çarşamba Günleri 1 Tane Antibiyotik alın.. vücut direncinizi arttırın..

Sizlerinde bildiği En azından direncimizi arttıracak Önerileriniz varsa Bekliyorum..

Herkese hayırlı Sabahlar...

ÇayırManyakları Öpüldünüz anacım :))

Güncellemeler:
Taktı Millet kafayı Antibiyotiğe.. Sadece Nezle olanlara Vücudu kırgın olanlara soıyeldıgım birşey..

1 adet dedim.. 1 kutu değil..
Önce Antibiyotiklerin zararlı pşduğu yonunde konusup sonradan bakterilerin direnç kazanmasını savunmak iyidir tabi ;)

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir sağlıkçı olarak insanları nasıl antibiyotik kullanımına teşvik edebiliyorsjn hayret...

Sadece C vitamini yeterli değil...gün içinde sıcak içecek tüketimini arttırmak ve beslenmede yağ miktarını çoğaltmak gerekiyor.

0|1
    0|2
    • Evet Bir sağlıkçı olarak Zarardan cok faydası olan bırsey varsa tavsıye ederım.. Yanı Diş iltahabını kurutacak bir sarımsak soğan türü soylermısın? Bakalım O diş ne oluyor?

Arkadaslar yani.. Yediğiniz GDO lu gıdalrın daha cok zararı var antıbıyotıkten kımse kusura bakmasın..

• Size de eski bilgileri kullanmak yerine güncel makaleleri araştırmaları kullanmanızı öneririm.

• Zaten bunu bir doktora sordugum ıcın paylastım :) YAnı Vucudun direncinin dustu durumlarda antıbıyotu-ık kullanılarak immune sistemi destekleyebilirsindedi.. Soyeldıgımı yarım yamalak almak yerıne At gözlüklerini cıkarmanızı öneririm..

Kızlar Ne Diyor 10

• Ellerim dışında her şey iyi gibi.

Ha bir de burnum...

0|1
    0|0
  • valla yazın bişeyler bildiğin totomuz buz kesti anacım ne soğuktur bu :D

0|1
    0|0
    • :D)) Aynen ya.. bildiğin Atkıyı peşmerge gibi doladım suratıma :)) Güvenlik falan cevişrdi hastaneye girerken sdlaskhlskhdl ;:D))

• yaz yavaş geliyor kış bir anda valla. Daha geçen gün kısa kol geziyorduk bugün montlar çekildi. Ama bu havada şimdi evde olmak vardı ya inan o sıcak yatak terk edilmiyor

0|1
    0|0
  • Ihlamur, limon, bal, tarçın. ..bol bol soğan , sarımsak.

Ben daha sezonu acmadim, is yoğunluğunu bekliyorum:D

0|1
    0|0
  • aynen ya nasıl bir soguktur içime işledi resmen.. evimizden yatagımızdan cıkmasak ne güzel olurduuuuuu .d

0|1
    0|0
  • Tam hastalık havası işte, dikkat etmek lazım bence de. Bol meyve sıcak içecekler tamamdır. :) İlaç kullanan bir tip olmadığımdan karşıyım her başımız ağrıdında bile ilaca sarılan bir milletiz :D

0|1
    0|0
    • Yok yani Bende Migren ve sinüzit var.. Baş ağrılarım genelde migrenle oldugundan.. uyku ilacı alıp uyuyorum okadar ;)

Normal bir baş ağrısında Kolanyalı pamuk koyarım anlıma sararım ;))

• Bende de migren var fakat çok dayanılmaz olduğun da ilaç içerim anca bu ara çok sık başım ağrıyor mesela havanın bir iyi bir kötü olmasından sanırım.

• Yok En kısa zamanda Sinuslerinin grafısını cektır buyuk ıhtımalle rınıt vardır sende.. Bir kbb ye gıdebılırsın ;)

• haftada 1 antibiyotik mi..yok artık..

0|1
    0|0
    • üye sayısını azaltmayı planlıyo arkadaş :)

• Aynı şekilde senin içinde diliyorum.. Allaha emnat ol.. iyi günler..

• teşekkür ederim.sen de..

• sıkı ve kalın gıyinmek meyve takvıyesı almak yeterlıdır ilaç ve kimyasala karşıyım;D

0|1
    0|0
    • Boyle konussunlar canımı yesınler.. Aynen katılıyorum.. ama zararlı olmayan destekleyecı, Direk inmune sistemine etki eden ilaç değilde vitaminler var.. Zarar vermeyecek cinsten ;)

• en iyi antibiytrik sarımsak soğan yemek sanırım bol meyve sebze yemek zencefil ıhlamur gibi bitki çayı içmek

0|0
    0|0
  • ay kız sen ne gzl konusyosun ole :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ilaç iyi bir şey değil, sıkı gyincen ıhlamur kusburnu felan takılcan tabi aktardan hazır almayacan derim ben bir de grip aşısı tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • Her Grip Aşısı değil tabi ki dikkatli olmakta fayda var..

• Doğrudur Eskiden grip aşıları tek tipdi.. Şimdi malum bvirilerinin cebi dolacak diye 3-4 çeşit aşı var ne olduğu belli olmayan :((

• Fluarix miş markası şimdi baktım : )

• Teşekkür ederim abim :)

0|1
    0|0
  • Öncelikle herkese geçmiş olsun tam bu konuya ilişkin bir sözüm var daha doğrusu şuan okuduğum kitapta geçen o bölümü yazmak istiyorum;

"Bu kış değil," dedi Koca Kova Wull. "Biz tepelerde, sonbahar seni öper ama kış seni fena düzer, deriz. Bu sadece sonbahar öpücüğü."

0|0
    0|0
  • Boş yere antibiyotik almayin, hastalandigimda bile antibiyotikten kaciniyorum.

0|0
    0|0
    • Antıbıyotık Her dkka kullanılacak bırsey deıl.. ama vucuttakı iltahabı kuruttuguda bır gercek..

• antibiyotik içilmez içenlerde aptaldır

0|0
    1|1
    • Bir Sağlıkçı olarak Bunu Soyleyenlerın Daha Aptal Olduğunu klinik Testlerinde Onaylandığını Soylebılırım!

• sağlıkçılar özellikle türkiyedekilerin aptal olduğunu söyleyebilirim bende

• :) Kişi ne ise karsısındakinide oyle gorurmus dıyebılırım bende..

• elma yer gibi sarımsak yiyorum :)

birde çok darlanırsam sırtıma 500 gr bonfile bağlayıp rodweiiler ların önünde koşmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ramazanda geçti sen hala bir tabak makarna göndermedin abi :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...