Sevgiliniz size böyle bir beddua etse siz ne yapardınız?

bır arkadaşım vardı erkek babasını kaybedelı daha 7ay olmuştu.sevgılısı vardı çocuğun.4yıllık bı ilişki.tartışmışlar ve kız bunun yalan soylediğini düşünüyomuş.ve eğer yalan söylüyosan annenın ölüsünü gör demiş.ya benım çok tuhafıma gıttı.yanı ben gerçekten yalanını bıle yakalasam ve emın olsam boyle bı beddua etmezdım.babasını yenı kaybetmiş bı ınsana ne olursa olsun boyle bı beddua edılırmı ya.duyunca çok uzulmuştum.ama hala sevgılı onunla.sız boyle bışeyı çabucak sineye çekermıydız.bence çok buyuk bir düşüncesizlik.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• link Tabi söylenmez ama insan bedduayı içten ve inanarak etmediği sürece birşey olacağını sanmıyorum. Hem merak ettim oğlan suçlu muydu.?

0|0
    0|0
    • evet suçluydu.ama yınede o bu durumdayken soylencek bı söz değildi

• Bazı şeyleri güler yüzle karşılamak, gelecek adına önemli bir adım...

Erkekler Ne Diyor 3

• Aslında böyle bir ifade çok yanlış. ama dikkat edilirse burada bir şart var yalan söylüyorsan demiş. işin en önemli yönüde bed dualar her zaman tutmayıbilir., eger bed dualar kabul olsaydı dünyada insan kalmazdı

0|0
    0|0
    • ya tabıkı orası oyle.ama o pskolojıde olan bırıne bunu demek yanlış gıbı gelıyo.yanı bı acısı var zaten ustune boyle bısey demek kırar bence

• aslına bakarsanız normal zamanda da böyle bir şey söylemek çok yanlış. ama insan bazen boş bulunup söyleyiveriyor istemedende olsa sonradan yaptıgının yanlış oldugunu anlıyor ama iş işten geçmiş oluyor. bu davranışın büyütülmemesi gerekiyor

• Anasının ölünü gör diye yemin mi edilir miş kız aklını peynir ekmekle yemiş çakamamış mı çocuk bir tane kıza bunlar bide sevgili olucak ulan sizin neyse.

0|0
    0|0
    • benımde çok tuhafıma gıttı.yanı düşmana bıle denmez belkı o durumda.

• o anda bırakırdım o kızı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilim bana öyle dese sorusuna cevap vermem bile inanmiyorsa gitsin bu sekilde sacmalamakta neymis cocuk gibi..ailenin önemini bilmiyor galiba.. aileyi birak her konuda beddua yanlis

0|0
    0|0
  • İnsanların sinirlenince gerçekten duygularının kölesi oluyorlar bir an...Sonra o da pişman olmuştur,ama kötü söz söylemiş.Beddualar tutar tutmaz değil mesele,çirkin düşünceyi çağırma meselesi.Sevgilin ya o senin :/

0|0
    0|0
    • valla değil kız.çok yakın arkadaşımdı erkek olan.

Yükleniyor...