Kapat

Uzun süre sevgilisi olanların sırrı nedir?

uzun süre çıkan sevgililerin sırrı nedir nasıl başarıyorsunuz bunu bir taktiğiniz var mı :)

0|0
11|31

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Sabır

2. Öfkeli olduğunda, bağırıp çağırmak yerine "Bak aşkım tamam sende haklısın ama, gel bir oturup konuşalım, belki bir çözüm yolu buluruz..." tarzında konuşmak lazım.

3. Belirli çizgiler dışınada çıkmayacaksın, içinede girmeyeceksin, seninde sınırlarını bilecek,

ama sende onun sınırlarını aşmayacaksın.

4|1
    1|0
    • doğru peki sevgi faktörü mü saygı faktörü mü daha önemli

• enemmm nazar değdirdiniz maşallah diyinn :)

• Eyvallah...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 30

• Kadınlarda bakım, kesinlikle ilişkinin uzun sürmesi için çok önemli. Kadın birlikte olmaya başladıktan sonra kendine bakmayı bırakıyor, kıllar , tüyler, kilolar alıp başını gidiyor... Sonra da erkek kadını çekici bulmamaya başlıyor ve başka kadınlardan etkileniyor. Evet ülkemiz kadınlarının en büyük hatası bu, nasılsa ilişki sağlandı, adam tavlandı artık bakıma gerek yok, bunu yapmayın!

Erkeklerde ise şöyle bir problem oluyor, ilişki başladığı zaman, acayip derecede kendine güven geliyor ve ilişkiye girdiği kadının ona taptığını, hatta dünyada ki tek erkeğin kendisi olduğunu sanmaya başlıyor, ve aynı şekilde sporu falan kesiyor, kendine bakmıyor, ve aşırı kendine güvenle kadına iyi davranmamaya başlıyor ve film orada kopuyor...

Başka bir hususta 2 taraf için geçerli, karşı taraf hayatımızda ki herşeyi bilmek zorunda değil, çok az, dozunu kaçırmadan gizem olursa, taraflar çekiciliklerini korurlar, çok enseye tokat olmaya gerek yok...

Cinsel hayat ise kesinlikle çok akıcı olmalı ve açıkça iki tarafta birbirine nelerden hoşlanıp, nelerden hoşlanmadığını rahatlıkla anlatmalı, fantaziler gerçekleştirilmeli, renkli bir cinsel hayat olmalı, bu da ilişkiyi canlı tutar.

2|0
    0|0
  • güzelse blraz fazladan eyvallah dlyoruz :D sonracıkınım dan her an gitcek miş hissi verdiriyorum , kaybetme korkusu oluyo , akıllı takılıyo .. E ben de uslu duruyorum tabisi :D derken kaynayıp gidiyoz . 8 sene yi bitirdim en son komple bitti :>) ama şunu sakın unutma ; ayrılıp tekrar barışmalar muhakkak olmalı :D çok değil , 3 gün en fazla 1 hafta falan . Sonra ki mutluluk bağlanması falan uffff diyorum sana :D

2|0
    1|0
  • sizi etkilemeye çalışmayan işini bilmeyen vede biraz utangaç olan erkeklere yönelseydiniz cv niz bu kadar dolu olmazdı

1|0
    0|0
    • cv dolu değil 2 kişiyle çıktım 2.siyle devam zaten

• öyle kişileri çok tanıdım ama olmaz işte her zaman aşk karşılıklı olamıyor kendini zorlamanın anlamı yok sevememe durumu var çoğu arkadaşımı o yüzden arkadaşlığımı bitirdim hep serseriyede bakılmıyor yanlış düşünüyorsun

• neyi yanlış düşünüyorum bak sende hoşlanıyorsun yakışıklıda çocuk yanii

• Gercekten asik oldugun kisiye sans verceksin. Hadi bir sevgilim olsun bari diye baslanan iliskinin zaten uzun surmesi beklenemez. Sonuc olarak karsilikli sevgi, saygi.

1|0
    0|0
  • başaramıyoz napak ölek mi

1|0
    0|0
  • bencilliği bırakıp empati yapabilme

1|0
    0|0
  • en uzun ilişkim 7 ay sürdü =) çok değil biliyorum ama ... aşk olunca zaten öyle sırlara , taktiklere falan ihtiyaç duymuyosun ;)

1|0
    0|0
  • hani sevgi varsa buna inanıyorsa 2tarafta çoğu tartışmalarda erkek büyüklük edip alttan almalı haklı yağıyor uzatmamalı herşeyin ilki yaşanmalı :-)eee tabi birde karşılıklı saygı değer olmalı bu kadar bence

1|0
    0|0
  • saygı olursa ilişki uzun olur ...

1|0
    0|0
  • sabir.

sevgi ve saygı diyorum!

sakince konuşmak güzel sözler söylemek.

1|0
    0|0
  • Saygı bence. Uzun ilişkim olmadı ama saygı da hep eksikti karşı tarafta ondan bence :)

1|0
    0|0
  • Birşeyleri bilmek için çaba harcamıyorsanız tabiyki uzun bir ilişkiniz olabilir.

1|0
    0|0
  • 4.Senemiz...

1|0
    0|0
  • Benim rekor 3 ay. 3 aydan daha uzun sevgilisi olan mı varmış asdfg

1|0
    0|0
  • oluyosa oluyo olmuyosa olmuyo brzda sans anlaşmak uyum elbette önemli ama kedi köpek gibi sevgililer eşler var 5 yılı devirmiş işte nedeni yok aslında oldu bitti gibi bsy

1|0
    0|0
  • en uzun ilişkim 4 ay sürdü. nedir bu yıllarca ilişki yürütenlerin sırrı

1|0
    0|0
  • Tam tamına 3 yıll :):)

1|0
    0|0
  • O ne ki :D

1|0
    0|0
  • En uzun 2 ay sürdü.

Ama pek görüşmedik.

1|0
    0|0
  • fazla sıkmamak sadakat ve güven :)

1|0
    0|0
  • Bence guzel soru...benim hic uzun suren bir iliskim olmuycak yapamiyorum gibi gelmeye basladi

1|0
    0|0
  • karıkoca gibi oluyoz sabır ve empati kocakarı gibi olunca bırakıyoz

1|0
    0|0
  • 3 sene çıktım. Bi b*k olmuyor. Denemeyin

1|0
    0|0
  • segiliiiiiii :D:D:D::DDd

1|0
    0|0
  • iki kişinin bildiği sır değildir :(

1|0
    0|0
    • sonunu düşünen kahraman olamaz ipucu verin bari :))

• yok o olmuyor test ettik onaylandı :)) kullanmayın

• ya benım uzun süre bir sevgilim olmadıkı, hem benım ne işim var burda, kim cıkardı ln benı buraya dsljfsds

• bılmem hıc sırrımız oldugunu dusunmemıstım

1|0
    0|0
  • var il önce saygı birde sevgililerin arsında cinsellik olmayacak cinsellik aşkı bitirir

1|0
    0|0
  • necla'mla dandanakan savaşından beri sevgiliyi anasını satim sırrı onun midesiz olması :/

1|0
    0|0
  • Taktık yok yaa kder kısmet gercekten.. 6swnw cıktm bı b*k gbi olay yznden ayrldım. Uzun sure ckmak onmlı degl snnu gtrmek onmli. Nleu smdi acı ceek durr

2|0
    0|0
  • Var.Her şeyi çabucak tüketmemek.Sabırla azar azar yaşamak.Sabahlara kadar mesaj attıydı atmadıydı diye beyin yemeden...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• en az bir tarafın olgun düşünmesi gerekir o tarafta hep ben oldum çokta yoruldum pohpohlamaktan başka bişey bilmiyo

1|0
    0|0
  • En uzun 1 ay ahsnndmdmcldkdnx

1|0
    0|0
  • birbiriniz için fedakarlık yapıyorsunuz sürekli

1|0
    0|0
    • çok sevdiğini belli edince kaybeden oluyosun tabi dediğin gibi karşılıklı olmalı

• kızlar tripsizse erkeklerde aşırı kıskanç değilse tımamdır :D

1|0
    0|0
  • Güzel bir soru :) bende merak ediyorum cevapları :)))

1|0
    0|0
  • geçinebiliosan zaten uzun çıkabilirsin bide seviosan ölene kdr

1|0
    0|0
  • Bazı şeyleri görmezden geliceksin :D 231gündür mutluyuz <3

1|0
    0|0
  • kısa süreliside olmadı

1|0
    0|0
    • kısa süreli nasıl olunur onu çözdük zaten mühim olan uzun sürmesi :)

• 2. Yilimiza girmeye bir kac ay kaldi uzun iliskiden sayiliyorsa yaziyorum :-)

Cok klise gelebilir ama baslica sebebi kesinlikle saygi

Sonrasinda hosgoru.

Ornek verecek olursam ben cok kiskanc biriyim ama onu ksitlamamaya calisirim cunku benden uzaklasacagini bilirim.

Ben cok sinirlenip bagirsamda asla ayni siddette konusmaz daha sakin ve yapici davranir cunku aksini yaparsa ters tepecegimi bilir.

Onu ileriye donuk hayallerimi anlatarak yavas yavas duzenli iliskiye alistrmaya calisirimki bastan ne dusundugumu ondan ne bekledgimi bilsin. Surekli yakasina yapismam ama bosta birakmam ki hareketlerine dikkat etsin. Oda ayni sekilde davranir. Yani diyecegm o ki arkadasim asiri sikma durumu surekli guvensizlik halleri ya da kiskandirmak icin binbir takla atma durumu daha cok ters tepiyor. Ha birde kacan kovalanir diye iliskinin ortalarnda kacarsan kovalamaz o dahada ters teper hersey kararinda guzel kisiliginden benliginden uzaklasmamak lazim :-)

0|1
    0|1
  • ilişki konusunda berbatım snırım .eğer benim yaptıklarımı yapmazsan mutluluğu yakalayabilirsin:D

1|0
    0|0
    • ne yaptın kız çok sevip çok güvendin hep iyi olduğundan mı yoksa :)

• salla gitsin onlar çok dört dörtlük sanki

• Balik veya terazi burcumusun ?a

• Bence uzun süre sevgililik saçma.Bence bişileri yaşamadan bir an önce evlenilmeli, ama doğru kişi olmama ihtimali var.Ama öbür türlü de boku çıkıyor, her şey artık otomatiğe bağlıyor,tipik kıskançlıklar, tripler,kırgınlıklar,ilişki yavşıyor.Bence en güzeli, yalnız gebermek.Bence baana öyle olacak:D

1|0
    0|0
    • bende mi sorun var diyorum ama çevrem evleneek ben daha aşk hayatımı düzene sokamıyorum çok mu geçimsizim ki :) yanlızlık en güzeli tabide

• eee sen istedin napalım inşallah hemen geberirsin :D

• Aynennn soran kişi aynen, çevremdeki herkes evlendi..:)

Yükleniyor...