Kapat

Siz olsanız ne yapardınız böyle bir durumda kız ya da erkek olsanız farketmez?

5 yıldır canımdan çok sevdiğim,uğruna herşeyimi feda ettiğim edebileceğim birinin evleneceğini duyuyorsunuz,numarasını değiştirmiş,face adresini dondurmuş ve tamamen hayatınızdan çıktığını kabullenmeye çalışmaya çabalarsınız.ve bu durumu bütün olan biteniyle anlattığınız en yakın erkek Arkadaşınız(bildiğiniz arkadaş)size diyor ki izin ver ben sana yaşadığın herşeyi unutturayım bana bir şans ver ufacık bir ışık versen yetecek,seninle aynı şeyleri yaşadık halimizden anlarız. sadece bir şans yetecek herşeye. dese siz olsanız ne yapardınız? tamam denemekten ne çıkar mı derdiniz? yoksa bırakın acımı yaşayayım mı derdiniz? ya da ölüp kurtulsun herkes de ben de mi derdiniz? lütfen acil yardım durum vahim :(

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• acını yaşa sonuna kadar. dibe vur. sonra özgürsün

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Adam birini sevdiğini bile bile sena bunu demiş bna şans ver demiş demekki herif sana harbiden bağlı bencce seni bırakan lavuktan daha çok mutlu etçek seni. Adam onurunu gururunu ezmişte sana gel diyo. Neyin hesabını yapıyosun kızım sen malmısın? Herif sana hayatını açmış ;) Ayık ol.

0|0
    0|0
    • hayır harbiden bağlı olduğunu sanmıyorum. dışardan göründüğü gibi olmuyor herşey her zaman. belkide malımdır kafam artık basmıyordur bilemiyorum. ama birini yara bandı niyetine kullanmak daha günahtır vebaldir :(

• aynen de bunları söyledim ona. razıyım senden gelecek herşeye acına da sevincine de dedi. ama bu laflar şu durumda bir gram etki etmedi. ego tatmin eden biri olmadım hiç bir zaman.

• Adam harbiden seni istiyo sana kitlenmiş. Ama öyle desede bir hareketin bile onu çok üzer ve sevgisini de kaldırabileceğini sanmıyorum. Ondan hoşlanmadığın da belli şu süreçte böyle bişey olmasıda zaten abes. Ama o adamı çok üzebileceğini unutma ;)

• giden gider sıradaki gelsin :D

0|0
    0|0
  • sevgisi beş para etmeyenin karakterinden ne beklersiniz... bunu dedim ama neden gittiğini açıklamamışsınız bu kişinin... gelelim erkek arkadaşa ve şans olayına, bence vermeyin çünkü onun bir suçu yok, verirseniz sadece unutmak için vermiş olacaksınız ve sanmıyorum böylelikle unutacağınızı... zaman verin kendinize, kafanızı dinleyin bir süre.. geçer gider unutursunuz, hayatınıza odaklanın...

0|0
    0|0
    • neden gitti? güzel soru... gitmeye çok meraklıydı en başından beri. hep kendi doğruları vardı. anlatılanı anlamak istediği gibi anlar, bir şey yapıldıysa nedenini sormaz yapılmış mı yapılmış olay bitmiştir onun için. böyle bir sürü yanlş anlaşılmalr anlamalr vs vs... gitmek için gelmişti zaten bana :( şans isteyen arkadaştan hiç bir lafımı esirgemedim seni yara bandı mı yapmamı istiyorsun,nasıl sindirebilirsin bunu,ben sindermiorken dedim.ben bunu gerçekten istiyorum sneden geleck az ışık yetr dedi

• çok teşekkür ediyorum. :(

• rica ederim, iyi geceler..

• seni sevmeyenı sende sev senı senenı sende sevv

0|0
    0|0
  • Çok komiksin biliyor musun

cvanından cok seviyormuşsun da bilmemne.

Ne kadar gereksizsin ya.

nesi vahim?

adamın da cok umrundaydı sanki.

Tek taraflı sevgi aşk bilmemne.arkadaş sevmeyeni sevmiycen. neymiş kalip uslanmıyormuş yok seviyorum da seviyırummuş. ne oldu simdi ? 5 sene feda ettin? eee?

sevilmiyorsan deger vermiceksin arkadaş

0|0
    1|0
    • baha zamanında ne güzel demiş. yaşamayan nasıl bilsin, alt tarafı aşk desin, allah kimseye vermesin aşk acısı...

• gizliden sataşmak kolayınamı gitti ?

• lütfen çok rica ediyorum etmeyin eylemeyin kırmayın birbirinizi. suçlu hissediyorum kendimi yeterince

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence yeni bir ilişkiye hazır değilsin sevgin bitesiye kadar bekle ve emin ol karsına ondan daha iyi biri cıkıcak çok da mutlu olucaksın .

Ve şunu unutma gökkuşagı yagmurdan sonra cıkar ..

1|0
    0|0
    • tıpkı bunları söylüyorum. bu acıyı dibe vurana kadar yaşamalıyım ki sonra geleceklerin kıymetini sonra açacak olan gökkuşağının değerini anlayabileyim..

• Kesinlikle canım tecrübeyle sabit :)

• Hayır gelmez o arkadaştan .

1|0
    0|0
  • çok kötü bir durum canım ya Allah kolaylık versin sana :(

çocuklada çıkbilirsin belki unutturur sana iyi vakit geçirirsiniz mutlu eder seni bir dene bence ya da gerçkten sevmeye hazır olana kadar bekle hayat üzülmek için kısa :(

1|0
    0|1
    • gerçekten sevmek ... aynı yerden kimseyi sevebileceğimi sanmıyorum. ama yoluma bakmaktan başka da çarem yok gibi :(

• aminn canımm sendende razı olsun. Dua edicem sanaa.

• allah razı olsun. iyi olsun de çok iyi olsun de yeter kafidir :(

• Ben sevgili olurdum. O evleniyor hayatına bakıyor beni hayatından çıkarmış ben ne umursayacagım onu yahu. Bende yeni biriyle hayatıma bakarım.

0|0
    0|0
    • keşke öyle olabilseydim lanet gitsin:(

• Emin ol başkasını hayatına sokmazsan unutamazsın. Şu an sende alışkanlıkta var o mahvediyor insanı zaten.

• doğru da dşyor olabilirsin o kadar karmaşığım ki :(

Yükleniyor...