Yarın hemen YALANDAN ağlamam lazım

arkadaşlar yarın benim yalandan olarak ağlamam lazım öyle öüğüğüğ diye değil gözler yaşarcak falan doğal bir yol var mılimon falan damlatsam yaşarır mı gözlerim ? çok lazım lütfen nasıl gözlerim yaşarır herşeyi denerim !

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bi tiyatrocudan ögrenmiştim;

gözlerini yukarı bakıyom ve serce parmaklarını gözlerinin altına cekiyorsun yanı dokunucan , biraz acır ama gözyaşlarınada boğulursun , eskiden bir kız arkadaşımı kandırmak için kullanmıştım işede yaramıştı ahahah nekadar kalleşim ben kızları cirkin emellerime alet ederdim ahahahahah

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hüngür hüngür ağlayamazsın elbette, fakat iyi bir yöntem biliyorum, gözlerini faltaşı gibi aç ve tek noktaya odaklan, bir süre sonra gözlerin rahatsız olmaya başlayacak, kırpma gözünü, o yaşarma belki işe yarar :)

cut.

1|0
    0|0
  • Burnunu tut nefes vermeye calis

1|0
    0|0
    • altıma işemesem iyi olur :))))

• :)) nerden nefes vercegine dikkat et bisi olmaz dene bir olcak mi hey allahm ya guldurdun bni gece gece :))

• gözüne soğan yaklaştır.gören yakınını kaybettin zanneder

1|0
    0|0
  • soğan soyda bari annene acuk katkın olsun :D

1|0
    0|0
  • biber gazı sık

2|0
    0|0
  • soğan bu derdine çare olacaktır :)) bol bol soğan doğra :)

1|0
    0|0
  • Eleman aranıyor (LOKANTACI)

0|0
    0|0
  • Yalan Günahtır.Kısmetini Bir Baglarsam Ömür Boyu Aglarsın Münafık..

0|1
    0|1
    • Dalga geçicek başka bir konu bulamadın mı sen gülmek için islamla dalga geçiyorsunuz ya pes

• Bu İSLAM ile dalga gecme olmuyor.Bu samanyolu ile dalga gecmek oluyor.Biraz mizah anlayisinizolsaydi İSLAM ile dalga gecmedigimizi anlardiniz.İyi günler..

• Yine zavallı bir erkeğin kanına girmek için değil mi bu tezgahlar? Ulan ulan ulan... -.-

0|0
    0|0
    • Zavallı mı, sizler mi? :))

• hah tabii dimi bayım,siz futbolunuzu izleyin orayı burayı dağıtın bir gün geçmeden terle boğulmuş tişörtlerinizi yıkayalım (bide sonra bu su faturası ne ha ?!demeniz yokmu) bulaşıkları yıka yok efendim arkadaşlarla oraya gidicem yok bimnamne bumudur bayım ^_^

• Kaynanalar, gelinlerini neden kıskanıyor sanıyorsun? Artık çocuklarının ikinci anneleri onlar olduğu için *-* Bizim sizin şevkatinize ihtiyacımız var bence, yıkayın, yedirin, yatırın nolcak? Yazık değil mi bize? Annemizin koynundan alıp koparmışsınız zaten *-*

• sen gel bensana bir kafa atayım bak nasıl ağlıon kız saçmalık ağlama nedenin ne limon sık

0|0
    0|0
  • soğan olur ama nerde koklucan :D

0|0
    0|0
  • kahvaltıda keçiboynuzu reçeli ye,işe yarar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Valla bugün ben yemek yaptım soğandan dolayı mahvoldu gözlerim görende hüngür hüngür ağlıyorum sanacaktı. :))

1|0
    0|0
  • Dışarda olcaksa bu olay zaten hava esiyo soğuk gözlerini hiç kırpmadan rüzgara karşı dur olabildiğince dayan gözlerin baya yaşarır ben soğuktan çok ağladım :D eğer içerdeyseniz de kırpmadan dur ama dışardaki kadar yaşarmaz sadece hafif sulanır göz. Bu arada mevzu ne baya merak ettim sevgiline trip mi atıcan :D

1|0
    0|0
  • havaların soğudunu düşünürsek rüzgara karşı gözlerin açık dur bak bakayım nasıl ağlıyon...bende hastalık oldu heralde rüzgara bir dk bakmaya gelmiyo..

1|0
    0|0
  • Niye hayırdır?

0|0
    0|0
  • azıcık tyatro yeteneğin varsa yaşadığın eeen kötü en iğrenç anları aklına getir ve içinden slow bir şarkı söyle zaten o sırada sen bile farketmeden akar yaşlar gözünden.. ama neden numaradan ağlaman lazım .. eğer o konu seni üzüyorsa zaten ağlarsın :S

0|0
    0|0
  • kötü hatıralarını aklına getir. kandırmana değse bari:)

1|0
    0|0
  • zerre kadar güleceğim yoktu sağoll :)

1|0
    0|0
  • kendinin mağdur olduğunu düşün sürekli ya ama ben kötü bir insan değilim vs... ben hemen ağlarımmm o kadar kolay bişey yok hatta üstüme gelirse daha çok ağlarım :D

0|0
    0|0
  • 2 gün uyuma uykusuzluktan gözünden akan yaş ırmak olsun :DD

0|0
    0|0
  • +18 diyorlar yaaa +18 olması lazım cidden gidin evcilik takımlarınızla oynayın

0|0
    0|0
  • yüzde yüz pislik türk kezbanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...