Bu zamana kadar hiç evden kaçtınızmı ?

ailenize sinirlendiniz ya da sevgılınızın gazına geldınız sebep ne olursa artık hıc 1 gunde olsa evden kacıp gıtmıslıgınız var mıanlatın bakalım anılarınızı

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• küçükken annem beni terlikle kovaladığında 8 katı yalın ayakla koşa koşa inmiştim ve akşama dek dönmemiştim eve sayılır mı :D

1|0
    0|0
    • sayılmazmı sayılır tabi naptın yalın ayak aksama kadar kız

• sokakta aval aval oynadım napiim:) teyzenin biri kıyamayıp bir terlik getirmişti bana çok utanmıştım :D hey gidi hey :)

Erkekler Ne Diyor 13

• bir keresinde kış günü idi sinir olmuştum bir olaya babaannemlerde iken çektim gittim kapıyı soğuktu donuyordum geçece olmuş 2 3 arayan arayana derken telimi kapattım 4 5 gibi ev gldim kaplıları kitlemişler derken annem uyumamış gel dedi yine balkondan bana nkendimden utandım ailemin sülalemin karşısında utandım tek erkek çocuk benim sülalemde

1|0
    0|0
  • Evet 1 kez kaçtım gece 3 e kadar gezip sonra komşuya gidip orada yattım :))

Sonra alışkanlık oldu biraz büyüyünce haber bile vermezdim çantamı toplar tatile giderdim :))

1|0
    0|0
  • ben 2 yıl yalnız kaldım 18 den 20 ye 1 gün ne ki

1|0
    0|0
    • of valla senı fena kacırmıslar desene :) e sonra ne olduda gerı dondun

• hmm baya bir bıktırmıslar senı sanırım

• öyle oldu yoksa kolay mı yalnız yaşamak tek basıma mücadele etmeye başladım ergen yaşta

• Kaçma gibi birşey oldu, sonra babam aradı gönlüm dayanmadı döndüm gece yarısı :)

cut.

1|0
    0|0
    • :))elbet donersın tabı sopa yemısmıydın barı nasıl sonuclandı sonra olay

• :))) ama sankı daha bı artıyo dimi aıle bagları

• Korkular artı etki yapar bazen :)

• kaçtım.taksi durağına gittim orda sabahladım.

1|0
    0|0
    • ee sonra nası gerı dondun sızınkıler bıse demedımı

• vay helal olsun nası bulduysa senı artık

• ozamanlar o durakta takıldığım arkadaşlarım vardı ordan buldu. telefon falan yoktu zaten. çok çektiler benden çookk.

• yes tüm arkadaşlarda kalıyordum teker teker xd

1|0
    0|0
    • kaç gun devam ettı boyle sebep neydi

• sebebi çok uzun da 2-3 gün felan ya fazla sürmedi zaten şu an ailemden ayrı yaşıyorum eskidendi yani :D

• sinirlenip çıkıp gitmişliğim çok oldu ama dönüp dolaşacağımız yer kürkçü dükkanı yine :)

1|0
    0|0
  • Hayır çıkmadım ..

1|0
    0|0
  • kaçmadım da eve gitmemezlık çok yaptım hala da yapıyorum

1|0
    0|0
  • Sinirlendim kaçtım 10 dk sonra geri döndüm nereye gideceğim ne yapacağım di mi mantık kazandı

0|0
    0|0
  • 1 kere gece kaçmıştım 15 dk felan sonra geri geldim hava soğuk ve karanlıktı abime kızıp kaçmıştım küçükken :D

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımda sevgılımde kaldım ama evden kaçsam babam beni çogaltır :D

0|0
    0|0
  • kactım bır gece evet konusu uzun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kacmadim ama cok biktigim zaman ablam enistem hep diyolar gel bize :) onlarin cocugu oldum artik :D

1|0
    0|0
  • hayır kacmadım

0|0
    0|0
  • ben kaçtım:)) bır gun

0|0
    0|0
  • hayır kaçmadım

0|0
    0|0
  • sevgilimle buluşmuştum gecenin üçünde babam işteydi annem uyuyordu sigortaları attırdım elektrikler kesildi sansın diye odamı kilitledim pijamalarımı kömürlüğe bıraktım ama içim rahat değildi 1 saat takıldım geldim gece dışarı çıkmak çok güzelmiş :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...