Sorularını takip etmeyen üyelere sinir oluyorum!

Size de oluyormu bilmiyorum ama bu soru soran ve cevap verenlere cevap verme ya da en iyi cevap seçme kısmında üşenen insanlara fitil oluyorum arkadaş.

Yahu soru soruyorsun, adam/kadın işine yarayabilecek cevap veriyor, durumunun detaylarını öğrenmek istiyor ya da ihtiyacın olan asıl cevabı veriyor fakat soru soran arkadaştan "TIK" yok.

O kadar uğraşıyorum sorusuna cevap verebilmek için ki beni tanıyanlar bilir en doğru cevabı verebilmek için sorununu detaylı şekilde açıklayarak yazarım fakat soruyu soran kişiden TIK yok arkadaş...

Vallahi bundan sonra sorulara bakıp, soru soranın cevaplayanları taktığı kadar cevap vericem. Ben bilir değilim eyvallah ama bildiğim bir şeyide sonuna kadar savunurum ve sorduğu soruyu bilmiyorsam sırf muhalefet için uğraşmam...

Size de böyle daral geliyor mu? Canınız sıkılıyormu? Gırtlaklayasınız geliyor mu?

Güncellemeler:
Herkese +1 verip en iyi cevabı seçtim arkadaşlar... Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Şu dakikadan sonra soru soranın sadece sorusunu takip ettiği kişilere cevap vereceğim. Doğru olanda bu sanırım...

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın çabalayınca karşılık görememek zor ama çok takma bence bu ortamı.Yoksa delirirsin.

0|1
    0|0
    • Hani gerçekten ihtiyacına karşılık gelecek bilgileri veriyorum fakat karşılığında bir şey alamayınca koyver gitsin diyorum.

Şöyle de bir şey var, dalga geçenlerede hemen laf yetiştiriyorlar :)

• Aaaaa çok teşekkürler arkadaşım :)

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Eve misafir gelmiş de ağırlayamamışız tribine girmeye gerek yok aldırmıyorum bile.

0|1
    0|0
  • İlgilenmiyorum. ben soruya cevabımı verir giderim.

0|1
    0|0
    • Ben gerçekten faydası olur amaçlı veriyorum açıkçıası. Takip etmeyi sevdiğimden dolayı.

• buna bende sinir oluyodum soru bile açmıştım. :D link

0|1
    0|0
  • çok umrumda değil benim

0|1
    0|0
    • Nasıl yani. Sorarken mi, cevap verirkenmi?

• Az önce arkadaşa da cevap attım ama "Hani gerçekten ihtiyacına karşılık gelecek bilgileri veriyorum fakat karşılığında bir şey alamayınca koyver gitsin diyorum." demiştim... :) Teşekkürler.

• Laf olsun torba dolsun diye soruyorlar sanırım.

0|1
    0|0
  • Böyle bir kural yok .

Istemezse , yazmaz .

Fikrini paylaş , yeterli .

0|1
    0|0
  • nan soran şimdi bizde sana mı sinir olalım sen çok takip ettn :D

2|0
    0|0
  • Hiç umrumda olmuyor.

0|1
    0|0
    • Az önce arkadaşa da cevap attım ama "Hani gerçekten ihtiyacına karşılık gelecek bilgileri veriyorum fakat karşılığında bir şey alamayınca koyver gitsin diyorum." demiştim... :) Teşekkürler.

• Ben de sağlıkta çok öneri sunuyorum bildiklerimi paylasiyorum biri de cikip teşekkür etmiyor.

• Şahsi görüşünüzdür, saygı duyarım...

• boş boş konuşma .

0|0
    1|1
    • Gereksiz insan vol. 23523234 (Yorum yazma gibi bir zorunluluğunuz yok :) )

Erkekler Ne Diyor 2

• Bazen ısırıp zehirleyesim geliyor. Yılan burcu oldum artık kişiliğim değişmeye başlıyor lan ?!?!?!

1|1
    0|0
    • O derece :)

• Ahhahha :D O neden hacım :D

• valla neşesine takılıyorum işte amaç yok yani :) soru görür cevaplar çıkarım o kadar :)

• hiçbirşey olmuyor, bana eksi versinler yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...