Dedem yaşındakiler bana bakıyor,yakışıklı erkekler bakıp laf atıyor neden ?

Teyzeler dahi bana güzelsin diyorlar,erkekler bana bakıyorlar tatlı diyorlar ,dedem yaşındakiler bana bakıyor, herkes bakıyor nedenki ? o kadar güzelde değilim aslında ''Doğal'' sarı saç, mavi göz,bembeyaz ten,boyum 1.58 47 kilo çıtı pıtı bişeyim. kemik gözlük takıyorum genelde gözlerimi ön plana çıkarıyorum kocamanlar ztn. dar giyinirim falan . açık giyindiğim zamanlarda öküz gibi bakıyorlar sapıklar doluşuyor ne giycez çarşafmı örtelim yani ?

Güncellemeler:
beni hep ruslara benzetiyorlar rusmusun diyorlar gerçektende öyle yüzüm bebek gibi fizğim falan türk kızına hiç benzemiyor yüzüm
topuklu giyince çok sexi oluyorum nereye gitsem erkekler bana yavşıyor bugün hoşlandığım erkek beni süzdü resmen eve girerken hahayytt

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Sen uyandıysan git elini yüzünü yıka da belki suratın bir şeye benzer maymun olduğun belli ego tatmini yapmaya gelmişsin buraya :DD

0|0
    0|0
  • Biraz egolumusun

1|0
    0|0
  • mesele bakmaları değil hangi niyetle baktıkları :D çoşkunların ülkesinde yaşıyorsun dikkat et derim kendine

0|0
    0|0
  • hoşgeldin harun abi. nasılsın?

2|0
    0|0
  • erkekler sana keyfindenmi yavşıyor seni sevdiklerinimi sanıyorsun. akıllarından neyin geçtiğini sende çok iyi biliyorsun ve bu durum senin neden hoşuna gidiyorki.

1|0
    0|0
  • Biri dağa kaldırsın la şunu

0|0
    0|0
  • salla bakalım ya tutarsa hesabı =)

0|0
    0|0
  • Hayır hayır :)))))

Demek ki duruşun, konuşma tarzın da çekici birşey var :) Ve giyim zevkin de gayet iyi olmalı ki dikkat çekiyorsun.. Bu senin yapınla alakalı birşey, herşey tip değildir :)

Ayrıca o bakışlardan nefret ediyorum!

cut.

0|0
    0|0
  • daha neden soruyosunki neden bakıyorlar diye. boydan yana biraz fakirsin ama topukluyla falan idare eder.

0|0
    0|0
  • Gormeden bisey diyemiyecem ama acik giyinince herkeze bakiliyo sebep o degil yani

1|0
    0|0
  • resmen hava atmak için sormuşsun bu soruyu ya sen :))

3|0
    0|0
  • 1.58 boyunda ve sana bakıyorlar inanılmaz nerde yaşıyorsun sen elflerlemi..

1|1
    0|0
  • Bence sen yaşlı gösteriyon ahahahahha

2|0
    0|0
  • ammada ovmussun be kendını sana bakan felan yok kızım sen egonu tatmın edıyorsun etlı butlu hafıfde gobeklı olsan neyse dıyecem ce sana acıdıklarından ole bakıyorlar sen cıplak gezsende sorun olmaz zaten takma kafana

0|0
    0|0
    • senin kadarda kıskancını görmedim ayoll

• ne kıskanacam lan senı fasulye kendını nımetten sanma dısarda ne hatunlar bı gorsen

• Oyle bir Turk kizi var mi ya hayatta

0|0
    0|0
  • Güncelleme:1.57 boyunda rus hiç görmedim :)

1|0
    0|0
  • reklamlar...

0|0
    0|0
  • fazla açık giyinme ve dekolte elbise bacakların felan gözükmesin inşallah nazara gelmessin

0|0
    0|0
  • Bakarsın bağ olur bakmazsan dağ.

Derdiniz nedir la ?

0|0
    0|0
  • Hiç süt içmiyorsun sanırım :)

0|0
    0|0
  • eminim oyledir simarık

0|0
    0|0
  • tanışak mı gizli? sfsdf

0|0
    0|0
  • banada hep yasli basli teyzeler bakiyor popomu mincikliyor yaa uff puff

0|0
    0|0
  • _l_

Al işte yazsan argo oluyor.. Bembeyaz ten ne lan taze levrek satan balıkçı gibi..

0|0
    0|0
  • yollu oldugun icindirl

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• O kadar güzelde değilim yazılmış ama doğal sarı saç tırnak içinde, beyaz ten değilde bembeyaz ten denmiş, yüz bebek gibi..Ama o kadarda güzel değilim canııııımm :)))))

Senin gibilerin güzel(!) olduklarını illaki birilerine onaylatma gibi bir sorunu var..

3|1
    0|0
  • kendın dıosn bacım daracık gıyınme sende bol giyn..

3|0
    0|0
  • ayycok güzelsn miss turkey2014 salagı kızımbu ego nedir ya bir resim atta o kadar guzelsen bzde bakalım

2|0
    0|0
  • Biraz zeka sorunun varmis ama olsun giderin var.

2|1
    0|0
  • kendini anlatmadığın ne kadar belli

0|0
    0|0
  • link at madem abarttığın kadar var mısın görelim

0|0
    0|0
  • İyi aferin supersin..

0|0
    0|0
  • teyzeleri bile lez yapmışın lo .

0|0
    0|0
  • Başına egon kadar taş düşse hiç yaşama ihtimalin kalmaz.

0|0
    0|0
  • kadersiz arkadaşım benim

0|0
    0|0
  • ''Doğal'' sarı saçlı olduğunun göstergesi olan bir soru...

0|0
    0|0
  • Ben de beyaz ten mavi göz 168 boy ince bel ben napayım ben oleyim o zaman di mi baby.

0|0
    0|0
Yükleniyor...