ALLAH RIZASI İÇİN bir ÖNERİ VERİN :(

Çok sevdiğim kız arkadaşım tarafından bugün terkedildim.uğrunda herşeyi yaptım bir suçum yok .gerekçe ise bana ısınamamasıymış.İçimin her bir zerresinde o var ve şu an büyük bir boşluk hissediyorum.Kendimi tarif edemiyorum.Aynı üniversitede aynı sınıftayız .Dönmesini istemiyor değilim aslında ama gidipte dönde diyemem.Bana bundan sonraki hayatım ve ona yaklaşımımın nasıl olacağına dair yardım eder misiniz

:(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• kimse bakire olarak ölmez hayat hepimizi siker .sende yaşamışsın bunu. bende 2 ay önce kız arkadaşımdan ayrıldım. ha sevmiyormuydum ,seviyordum çok hemde. ama sevgi asla tek başına yetmez. şimdi sen diyorsun ''onu çok seviyorum,boşluktayım..'' birde onun açısından düşün, hiç değilse sana karşı dürüst olmuş ve seni istemediğini söylemiş. bu dünyanın sonu değil. daha çok gençsin demiyorum çünkü bu mesajı okumadan ölebilirsin.yada sen bu mesajı okurken ben ölmüş olabilirim. o yüzden herkese ve herşeye saygılı ol,sev ama abartma.

0|1
    0|0
    • peki ona karşı tutumum nasıl olmalı ? şu an sağlıklı düşünemiyorum

• haklısın, zira tek bir söz beddua bile çıkamıyor şu ağzımdan herşeye rağmen yine kıyamıyorum ..

• rahat ol kardeşim. hiç kimse kimsenin imkansızı değildir.ama acından kaçmak içinde başka birşeylerle uğraşma sakın . bugün unutursun yarın tekrar çıkar karsına. bu çalan bir alarmı yarım saat sonraya ertelemek gibi olur senin için. acını yaşa , dibe vuramazsan yaşadığını anlayamazsın.ondan sonra zaten özgür olduğunun farkına varacaksındır.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bak güzel arkadaşım ayrılık zor gibi görünen basit bir olaydır neden basit diyorum geçmişe takılı kalmadığın süre içerisinde basit bu durumdan kurtulmanın en güzel yolu çevremdeki insanlar ile daha sıkı sohbetler kurman daha fazla aktivitelerde bulunman ve en önemlisi de o kişiye karşı tutumun olmalı nasıl olacak bir ortama girdiğinde o kişi de varsa kendini harap bitap bir moda alıp yaşama tam tersi canlı girişken ve gerçekten kendin için yaşadığını hissettiren birisi olmalısın zamanla bir bulacaksın unutulmuş ve ondan daha iyilerini tanımış mutlu olan bir kişi olacaksın yapman gereken tek şey Üstat Nazım Hikmet in de dediği gibi Düşmana inat 5 dk fazla yaşayacaksın uçurumun kenarında

0|1
    0|0
  • oluruna bırakmak en iyisi umursama derim k.bkma ama seni gözden çıkarmış

0|0
    0|0
  • kimse için üzülmeye değmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|0
    0|0
  • Suçun büyük herşeyi yapmışsın ya! Hemen başka bir sevgili bul derim yoksa hep gözün onda olacak o da seninle oynayacak...

0|0
    0|0
  • öncelikle sakin ol zamana bırak zaman içerisinde bişeyle olabilir tekrar

0|0
    0|0
Yükleniyor...