Kapalı değilim ama başımı örtüyorum.ne düşünürsünüz?

kışın üşüyorum sinüzitim var şal ile başımı örtüyorum ama kapalı biri değilim. link bunun gibi şal ile örtüyorum saçım az gözüküyor yani.

böyle birini görseniz ne düşünürsünüz? şuna bak kapalı ama saçları gözüküyor der misiniz?

Güncellemeler:
şapka boynumu kapatmıyor kulaklarım falanda yine tam kapanmıyor. böyle her yerim sarılıyor. ama anladım öyle düşünürmüşsünüz :(

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu gun yollarda metrolarda çokı gordum senin gibi basını ortenlerı çok da guzel renller ve modeller yakıstırmıslar kendılerıne saglık herseyden once gelır baskalarının ne düşündüğünü kafana takmaya bıle degmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• türbanın altına bandana tarzı bez geçirip, boynu sımsıkı sarmalamaktan daha insancıl bir örtme yöntemi.

2|0
    0|0
  • Soğukta yolda böyle birini görsem hiçbir şey düşünmem. Donduğum için bir an evvel gideceğim yerimi düşüneyim yoksa gördüğümün giyimini mi eleştireyim? Banane ne giyerse giymiştir.

0|0
    0|0
  • fistık gıbı yakısacagı kesın neden diyeyim

1|0
    0|0
  • derim şahsen ne yalan söyleyim :D

1|0
    0|0
  • Bana zararin yoksa ne yaparsan yap banane.

1|0
    0|0
  • Soğuktan koruması ve sinizüt için yün şal daha yerinde olur.

0|0
    0|0
  • Kisin kimse bisey demez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• link böyle bişey denesen :)

1|0
    0|0
  • ben de arada senin gibi yapıyorum. bakıyorlar bu ne böyle gibisinde. çok sinir bozucu...

1|0
    0|0
  • istemiyorsan şapka tak (: daha sıcak ve düşmüyor

1|0
    0|0
  • insanlar boyleyiz malesef saygı duymak yerine ayy one oyle acıkmı kaapalımı belli degil falan der herkes bnde derim yalan yok cnkü insanlar birbirlerini hep bir kalıba sokkmayı ister

0|0
    0|0
  • bazen görünce sinir omuyor değilim ama o onun görüşü banane

0|0
    1|0
  • Allahtan korkmayıp sinüzitten korkan derim

0|0
    2|0
  • muhtemelen öyle düşünülür kapalı ama kafasının yarısı açı hiç kapanma daha iyi vs. bizim insanımız böyle :S şapka tak sende niye böyle örtünüyosun

1|0
    0|0
Yükleniyor...