17 yaşında hamile olan bir kızınız olsa napardınız?

Bebek aldıralamıyor zamanı geçmiş napardınız. Özellikle erkeklere soruyorum bir baba olarak napardınız? Anneler gene yufka yüreklidir ama babayı hiç zannetmiyorum. Of komşumuzun kızının basına geldi ve Allah kimsenin basına vermesin sadece bu kadar diyorum yani.

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadığımız toplumda kızlar babaları tarafından daha çok sevilir bu tezim doğru olmasa bile kimse evladına kıyamaz

3|0
    0|0
    • Benim babam bana resmen aşık ama öyle bişey yapsam evire çevire döverdi kimse alamazdı elinden. Adamda karadeniz hırçınlığı var malesef..

• Bilmem yapar heralde. Ya da hamile bırakanı öldüredebilir

• ikisini de yapmaz hamile bırakan zaten 18 yaşından küçük birini hamile bıraktığı için ceza alacaktır

Erkekler Ne Diyor 15

• Baba değilim lakin empati frekasımı yüksek değerlere çektiğimde aklıma hemen şunlar geldi; "Kızım gençliğinin ilk evresinde daha kendini yeni yeni tanımaya başlamışken birisiyle seks yapmışsa ebeveny olarak hata payım %90'dır. Kızımın üstlendiği %10'luk hata payı ise biri ileseks yaptığı için değil lüzumsuz yere psikolojisine zarar verdiğindendir. Bu veya buna benzer mutsuzlukları yaşamamız tüm kudretimizi çocuklarımızı bilinçli birer birey yapmak için harcayalım...

Saygılar...

1|1
    0|0
  • şunu diyeyim bu olay sanki komşu değilde başka birinin başına gelmiş gibi ama hiç önemli değil diyeceklerim herkesi ilgilendiriyor çünkü türkiyeden her geçen sene eğitim seviyesi düşüyor ve yasak ilişki vb ilgi istek arttı ve evlilik yaşaları 17 ile 22 arasında ortalaması ve bunu biz ünide hocamla yapmıştık

0|0
    0|0
    • Ya oturup burda yalan mı söylicem cidden komiksiniz ya :D Yan komşumuzun kızı yani. O kızdan beklerim ama ben yollu gibiydi zaten.

• ne diyosun sen be. belli ne kadar tecrüben var algıların açılmamış hala

• tam tam iyi günler kiminle tartışıyorum bende

• Şimdi burdan şunu yaparım bunu yaparım deyipte büyük konuşmak istemiyorum. ALLAH vermesin ama o durumla karşılaşınca anlar insan..

1|0
    0|0
  • şimdi ne desek yalan olur kızımız olunca anlarız

1|0
    0|0
  • O y.vşak s.ktrsn gitsin...

Olan olmuş, canına kıyılacak değil çocugun, olan olmuş... Psikoloji bozulur açıkçası ama destek oluncak yapcak bişe yok...

0|1
    0|0
    • Evlendirmez misin

• Ben kısa özet geçtim... Anlattıgına bakınca ailesiyle anlaşılamamış gibi okudum...

Ve eğer sorunları aşabiliyorsan evlendirilecek mecburen, ama çok sorunlu kişilerse gene de veremem, mutsuz olacaksa nasıl evlendireyim?

• 27? 17 yazıcaktın heralde. Aile imzası ile evlendirebiliyosun bilip bilmeden konuşma

• Melegimide melegimin meleginide kabullenirim ama17 yasında hamile bırakan öküzüde ancak bahceye köpek niyetine baglamak sartıyla kabul ederm.

1|0
    0|0
  • Olan olmuş ne yapacaksın. O çocuğu da yaklaştırmazdım eve.

1|0
    0|0
    • Nasıl davranırdın kızına

• Hamile bırakan çocuğa napardın?

• Olayın bir sürü parametresi var, kızımdan hayli büyük birisiyle ağzına sıçardım. İyi anlaşıyorlarsa veya gerçekten de birbirilerini seviyorlarsa evlenmelerine izin verirdim.

• kendıme sorarım bu kızı yetiştirirken neyı eksın yaptım dıye ve o çocukla evlenmek isterse evlendırırım ama evlenmek ıstemezlerse o kız benım kızım kaldırıp atacak halım yok ya

0|0
    0|0
  • valla ağzını burnunu kırarım gibi düşünüyorum ama kızım olmadığı için kızım olsa belki kıyamazdım .D

0|0
    2|0
  • Yapcak bişey kalmamis kız için

Başka birisi için planlarım olurdu ama

Fantastik planlar :-)

0|0
    0|0
    • Hamile bırakana napardın :D

• O ifadeyi kullanmak istemedim ışte onun için değişik fanteziler beslerdim

Hatta seri film bile çekilebilir

• evlatlıktan red ederim öyle bir kızım olamaz benım

1|1
    6|0
  • vallaha öldürmeni bir yararı olmaz kimse duymadan bebegin ogluyla evlendırırdım!

0|0
    0|0
  • belli olmaz !

0|0
    1|0
  • benim kızım olursa yapmaz öyle şey ya:) hem ailenin ilgisiz olmasından da kaynaklanıyor ben iyi bir eş ve baba olurum.

0|0
    0|0
  • olay nasıl olmuş ki kız biraz geniş bir kızmıydı sen tanıyomuydun peki? ne kızlar var Allah ıslah etsin evden ırak

0|0
    1|2
    • aman şaşırmadım o kızdan beklerim

• nasıl bir kızdı çok belli edermiydi yani giyimi hareketleri falan eve erkekler falanmı bırakıyodu bizim burdada öyle bir kız varda şüpheleniyorum

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben bunu düşünmek dahi istemiyorum. Böyle bir durumda ne yapılır ne yapılması lazım hiç biride tatmin etmiyor açıkcası. Atsan atılmaz, satsan satılmaz tabiri ne kadar doğru olur bilmiyorum ama tam olarak da öyle. ALLAH kimsenin başına vermesin. O yüzden ki doğurmakla anne olunmuyor, baba olunmuyor. Büyütmek, yetiştirmek, eğitmek çok ayrı bir şey.

1|0
    0|0
    • Çok kötü olur insan ya ben de hayal ettim de ben depresyona girerdim kızımın basına böyle gelse çok üzülürdüm. Dedikodusu da çıkar adı da çıkar

• Dedikodusunun, adının çıkmasından önce bunlarla mücadele edebilecek güçte olamaz o an insan. Ve kızının bu duruma nasıl düştüğünü düşündükçe bilmiyorum ya çok kötü.. Bir erkekle ilişkiye girdiğini düşünmek bile benim çıldırmama sebep birde çocuk..

• 17 bir de yaşı :(

• Doğurur yapacak bişe yyok.

0|0
    0|0
  • Zor bir durum olmalı açıkçası. Bakardım tabii, sokağa atacak halim yok.

Zarar versen eline ne geçecek ki? Bunu yapan dünyadaki tek kişi o değil. Bebeği de ben büyütürdüm.

0|0
    0|0
  • hicbirsey.

0|0
    0|0
  • Kendime sorarım, o hamile kalana kadar ben nerdeydim, neden benimle konuşmadı diye

0|0
    0|0
    • Yani siler miydin kızını? Nasıl davranırdın

• Sonuç olarak erkekler daha kötü olur bu durumda demek istediğim

• Bakış açılarından dolayı tavırları daha sert olur

• Ondan çok kendime kızarım ama zarar veremem yine de olan olmuş.

0|0
    0|0
  • çocuğuna ben bakardım, onu okuturdum. evlenmesin ama istemiyorsa

0|0
    0|0
  • Atsan atamazsın satsan satamazsın.

Kötü bir durum açıkçası.

0|0
    0|0
  • Senin kızın olmasın bu ?!

0|0
    1|0
    • Yaşım daha 19 canım benim kızımın olma ihtimali sence kaç? Hani öyle olsa öyle derdim neden yargısız insaflar ah bu önyargıları...

• Benimde yaşım 19 .

Olmaz , olmaz deme olabilir .

Ama erken tabiiki .

Ne diyeyim?!

Kızlarına sahip çıksalardı .

• hata insanlar için

0|0
    0|0
Yükleniyor...