Çalışan beylere sorum ?

merhaba arkadaşlar ben büyük şehirlerden bir tanesinde yaşıyorm sevgilim ise doğuda .. internet üzerinden uzun uğraşlar sonucunda beni tavlayıp sevgili olmuştuk 4 ay hiç görüşemedik sonra bir kaç haftalığına bulunduğum şehire geldi herşey yolunda güzeldi sonra gitti tabi aramızda farklı bir bağ oluştu birbirimizi özledik vs tekrar gelid ve gitti şu anda yine orada ve gelmesi de baya uzun bir zaman var .. ona karşı soğudum gibi oda bana karşı aramızda cinsel bir kaç şeyler yaşandı ondan sonra ben kendimi kötü hissettim.. sürekli bana işini anlatıyor onu yaptım bunu yaptım ben sıkılıyorum sormuyor sen nasılsın iyi misin günün nasıl geçti diye üniversite öğrencisiyim ben sanki onun yaptığı işler çok önemli benimkiler değil gibi davranıyor aramadım bütün gün akşm aradı merak etmemiş bile ne yaptın diye işiyle iglieniyor tamam ama çalışan beylere sorum şu sevgilinizi bu kadar bşluyor musunuz ya da anlatıyor musunuz yeni başladı işe önceleri ilk olduğu için heyecanını paylaşıyo dedim ama psikolog gibi en ince ayrıntısına kadar anlatıyor musunuz .*

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sanal ilişkiden bir şey olmaz .Çoğu kişi normal aynı şehirde olmasına rağmen

ilişkiyi zor yürütüyor bide sizin aranızda kaç kilometre var .Bence ayrıl gitsin.

İlk önce söyle ben senden ayrılmak istiyorum neden diye soracak sende diyeceksin

senin gibi bir vurdum duymaz birisiyle sevgili olamam diyeceksin ve telefondan

engelleyeceksin her şeyinden hayatına yeni defter açıcaksın.Bizde çalışıyoruz

ama sevgilimizide unutmuyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Haklisin insan sikiliyo belli bir sure sonra yaptigi iyi bisey degil

1|0
    0|0
  • arada mesafe var iş güç yoğun anlaşılan ilişki bitmiş bence güzel bir anı olarak kalsın hayatında üniversite hayatını yaşa..

1|0
    0|0
    • öyle zatende nasıl ayrılacaağımı bilemiyorum..

• Sıkılıyorsan kendi yaşına ve ortamına uygun birini bul ki sohbet konularınız aynı olsun.

1|0
    0|0
  • işimle ilgili mutlu olduğum, üzüldüğüm veya bir fikir almam gerektiği zaman anlatıyordum ona... fakat sein bu ilişkin fazla sürmez gibi geliyor. mutluluklar

0|0
    0|0
  • sizin ilişkiniz bitmiş neyi zorluyorsunuz ki?

0|0
    0|0
    • öyle olmuyor işte :(

• yaşanmışlılar işte çok yoruldum belki bu mevsim geçişlerindendir diyorum.. öyle kendimi erteledim hep

• etraflıca düşün olayların olumsuz sonuçlarını değil olumlu sonuçlarını düşün kafanda nasıl ayrılabilirsin tasarla ayrıca şunu da unutma eğer sevmiyorsan ve bir gelecek hayal etmiyorsan karşı tarafa ümit vermenin ve bekletmenin çok daha kötü sonuçları olacağını aklından çıkarma

• aksine işyerinden çıktıktan sonra işyeriyle alakalı konuşmam... bence yanlış yapıyorr... sağlık olsun diyelimmm :))

0|0
    0|0
    • belkide beni sıkılsın diye...

• şu an çıkmak zorundayım işyerindeydimm.. sonra girersem anlatırımm.. boşwer üzme kendini.. iyi akşamlar.

• tamam bekliyorum teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...