Hiç hoşlandığınız kişinin fotoğrafını gizlice çekip ona saatlerce baktınız mı?

Soru gayet açık. Ben hiç yapmadım ama bana yapılmasını çok isterdim. Peki ya siz?

1|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• evet yaptım. hatta note 2 telefonumda kalemle kalp yaptım yarısına onun resmi yarısına benimki ama ne fayda onun bundan haberi yok

0|0
    0|0
    • Vayy aranızda hiç bir şey olmadımı

• Telefonu var kendi verdi ama bilmiyorum ya kafam çok karışık başka biri daha var hayatımda

• Seninki aşkı memnu olmuş iyice jo..

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet ama kötü bir duygu

0|0
    0|0
  • Bana bir fotonu gönder günlerce bakıyım o zaman. Ve seni şaşırtıp kendime aşık bile edebilirim.

:)))

0|0
    0|0
    • :) yok o zaman gerçekten hayatımda olsaydın keşke

• bende göstermiyorum zaten hııhh... senin olsun foton depe depe kullan artizzzz

• Çok Türk filmi izlemişsin :)

0|0
    0|0
    • Türk filmi değil,yapan arkadaşlarım var ayrıca sen Türk filmlerinin hangisinde cep,telefonu falan gördün...

• Ama soruna cevap vericem cep telefonuyla çekme ihtimali riskli olur diye bir zamanlar facebooktan baktığım olmuştu. :9

• Evet ben bir iki fotoğrafa bakıyordum ve yorumları okuyordum şükür o günler geride kaldı

• evet hemde hiç atmadım

0|0
    0|0
  • Halan daha resimleri var

0|0
    0|0
  • anlaşılan platoniksin, bende aynı durumdayım dediğini yapmak pek mutlu etmiyor

0|0
    0|0
    • Platonik değilim yani pek bağlanmıyorum.. Birkaç arkadaşım sevdikleri kızlar için yapmışlardı.. Güzel bir şey sana hayranlık duyan birisi olması güzel bir şey..düşünsene o resme bakıp müziği açıp hayal kuruyorsun

• rahatlatması yetiyor

• Üzüldüm senin için...

• fotoğraf çekinmeyi sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Durakta bekleyen çok güzel bir kız vardı ona caktirmadan gizlice fotoğrafını çektim :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Sapık gibi o ne ya. Yapmam, yapılmasın da

0|1
    0|1
    • Ben ne zaman cinsellik dedim ya :s Sizin kafalar nerde? Sapık dendiğinde aklınıza ilk niye cinsellik geliyor ? Benim iznim olmadan resmimi çeken insan özelime tecavüz ediyordur. İstediği kadar aşık ya da hoşlanıyor olsun bağlamaz beni

• Sen değil,zaten yorumdaki diğer arkadaş dedi

• Ben videoya almıştım, sonra sesini falan da kaydetmiştim..

0|0
    0|1
Yükleniyor...