Beyler böyle bir sevglye karşı napardnız?

sevglnizdn gurur nedenyle ayrlmak istdniz.ailesi zengn görcye vermek istdi.ama sevglniz sze ayrlyosn dye sırt çevirdi.snra pisman olup yalvarıp yakardnız.ama kız ters mesajlarla sizi denedi.snra görmek içn dershanesnin önüne gdyosnuz git çıkmam flan diye size ters davranıyo.snra hastalğnı soruyosnuz insanlık edip uf ya bir mesaj atma dye trip atyo.snra ayrlmak istyosan syle blym diyncde yine braktn beni neyne güveniym dyo.ama hep ters mesajlar.neyse devam etmek istmyo kız ve hayatmın a.. koydn hayallermin içne ettin dye küfrdyosunuz.neyse 3 gün snra vedanzı düzeltip tekrar özr dlyosnuz ama o dvam etmek istemyo.aradan 2 hafta geçip ciddi bir rahatszlğı olan kza hastalğnı soruyosnuz ve gelen cevap iyiyim oluyo.teşk ble etmiyo.2 hafta snra .tekrar snavı içn başarlar dilyosunuz teşk edyo...napardnız hala kosarmydnz o kızn peşnden?hatalsnz ama kız güvenemdğneden 2.bi sansı vermyo size.inancım flan kalmdı ddği halde.ama çok seviyosnuz.napardnz beyler tmam mı devam mı? aklm karışk bir yardm ediverin be...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• 404 Not Found!

0|0
    0|0
    • sonuç itibariyle?

• valla kardeş öncelikle Allah sabır versin çok zor bir durumdaymışsın inşallah bu kötü durumdan hayırlısıyla çıkarsınız :))

• teşekkürler..:)

Kızlar Ne Diyor 2

• ya bir düzgün yaz sunlari :@

0|0
    0|0
  • benim kafam da karıştı vallahi...:))

0|0
    0|0
    • ne gbi:)

• senin bu hata çok mu büyük?

• güvensizlik işte.bide benden ayrılıyosun diye biraz sert konuştum ama özrünü geri yaptım.. birinden haber aldırdığımda affetmek sorun dğeil ama nasıl geçinicez onunla demiş:S 1 senedir çıkıyoduk. o aralar yapmadığım ilgi alakada kalmamıştı...

Erkekler Ne Diyor 1

• Hastalık nedir önemli bu

0|0
    0|0
    • göğsnde bir kitle

• vay be.beterin beteri varmış...halme şükretsem iyi olur sanırm.allah yardmcn olsn kardşim ya.hayrlısı böyleyse olmasn tabi.belki daha iyisi olacği içndir olmaması.hakkmzda hayrlsı olsun kardşim...

• Amin insaallah

Yükleniyor...