Pişman olmuş erkek mi, hiç hata yapmamış olan mı

Erkekler aldatmaya meyillidir biliyorsunuz. bazıları yakalnır ve pişman olduğunu söyler, bazıları yakalanacaklarını hissdip korkar ve bırakır.

Sizce hangi erkek iyidir. Bu danayimi hiç yaşamamış, sonuçlarını kestiremeyen, her an yaşayacağını düşündüğünüz erkek m, yoksa yaşayıp sonuçlarını görmüş, ama sizin yanınızda kalmayı tercih etmiş erkek mi?

peki erkekler ne düşünüyor bu konuda? Yakalandınız veya yakalancağınızı hissedip, aldatmaktan vazgeçtiniz. Tekrar aldatır mısınız. Yoksa sütten ağzınız yandı, yoğurdu üfleyerek mi yersiniz artık?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• pişman insandan daha güvenilir birini bulamazsın.

1|0
    0|0
  • kendini bilen makuldr

0|0
    0|0
  • evet erkeklerde öyle bir sıkıntı var kendine pek sahip çıkamaz fırsatını bulursa. sana saygısı olan birisi pipisinin beynini ele geçirmediği anlarda asla aldatmayı aklına getirmez. pipisiyle düşünüyorsa o an aldattığını idrak edemez zaten. pipisiyle düşünmemesi için de o an öyle bir ihtiyacı olmaması gerekir. durum bu gerisini sen düşün.

0|0
    0|0
  • Allahtan korkan kul hakkına girmek istemeyen hiç aldatmaz ve yeltenmez

0|0
    0|0
    • onları geçecen canım, aldatan dolu ya piyasa. onun üzerinden konuşuyoz.

• Soru bu değil be güzelim..

• sorunun cevabıda tam bu kuldan utanmayan Allahtan korkmayan aşkından ölüyorum dese bile başka bir güzel görüp eline fırsat geçerse aldatır ve yakalandığında seni kaybettiği için pişman olur gerçekten olur ama sonra ilişki monotonlaşınca heyecan aramaya devam eder ben çok gördüm aşkından ölüyorum diyip de manken gibi eşi olmasına rağmen aldatanı cevap kuldan utanmayan Allahtan korkmayan aldatır çünki önünde engeli yoktur

• Pişman erkek olgundur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sütten ağzı yanan erkek tanımadım daha. Ben öyleyim diyende yalan söyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...