Fikirlerinizi, aklınıza gelenleri not alır mısınız?

Aldığınız notlara daha sonra bakar mısınız? Yoksa kafanızdan çıksın diye mi yazarsınız?

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• not defterim ve kalemim hep yanımdadır. yazarak daha kolay düşündüğümü farkettiğimden beri hep not alırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Her zaman yanımda küçük bir not defteri ve kalem vardır düşündüğüm şeyleri not ederim ve bir zaman sonra okurum çoğu gerçekten filozof sözleri gibi derin anlamlar taşıyor bunu çok sonra farkettim.

0|0
    0|0
  • Unutmamak için not alırım ve bakarım.

0|0
    0|0
  • pek almam

0|0
    0|0
  • En fazla yapılacaklar listesi ya da alış veriş için kullanıyorum bu yöntemi. :/

0|0
    0|0
  • ben alıyorum cunku unutuyorum ee hatırlatmam gereken ınsanlar var.notları yapışkanlı kagıtlara yazıp monıtore yapıstırıyorum inan monıtor renk renk:)

0|0
    0|0
  • Cep telefonumun notlar bölümü full durumda aklıma gelen ,araştırmak istediğim,yapmak istediğim herşeyi yazıyorum.Her zaman da yanımda olması işime geliyo.

0|0
    0|0
  • not almam.hafızam iyidir maşallah.kazırım her bişeyi:D

0|0
    0|0
  • Not almam.

0|0
    0|0
  • not almam genelde

0|0
    0|0
  • hiçbıseyı not almam genelde

0|0
    0|0
  • çikolata ambalajı bile olsa yazar cebime koyarım,5 dk sora unutcağmı biliyrm

0|0
    0|0
  • Hayir ama gercekten cok onemliyse telefonuma kaydederim. O bana hatirlatir:)

0|0
    0|0
  • ben telefonumun not bölümüne eklerim her defasında işime yarıyor sonra bakarım zaten

0|0
    0|0
  • ''Unutmam ben ya'' deyip not almam ve unuturum %98.

0|0
    0|0
  • aklima gelmisse orada durur. not almam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Not almak aptallık beynini çalıştır ezberle falan filan katılmıyorum. Beynimiz o kadar şeyle uğraşıyor ki bide bunlar fazla. Beynim birşey ezberlemicek kadar değerli .

0|0
    0|0
  • Almam... Çünkü bende unutamama hastalığı var zaten. Aklıma gelen birşeyi. Bir tarihi, bir adresi, bir ismi, bir yüzü asla unutmam. Unutmak istesem bile unutamıyorum. Tarih ilgimin iç yüzüdür ayrıca bu.

0|0
    0|0
  • 24 saat yanımda not

defteri taşırım. Evim kırtasiye dükkanı gibidir. Planlamalar ve hesaplamalar yaparım sürekli. Aldığım notlara özellikle güzel sözlere bakarım tekrar.

0|0
    0|0
  • Kafada dağınık bırakırım. Zaten bıraka bıraka mustafa topaloğlu stiline döndü kafa..

0|0
    0|0
  • aklıma geldiyse bıdaha gıtmez.

0|0
    0|0
  • hayır almam zaten aklımda kalmadıysa çok da mühim bir fikir değildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...