Bir kadının bir erkeğe önerisi ne olur?

Bir kadının bir erkeğe önerisi ne olur?

Kadınların sezgileri oldukça kuvvetlidir. Bir kadını anca bir kadın anlayıp, kolayca tanıyabilir. Erkek olsaydınız, şu an ki kadınsal güdülerinizle nasıl bir kadın arardınız? Ya da bir erkeği mutlu edebilecek genel kadın profili bir kadına göre nedir?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• kişiye göre değişir ama sana göre yorum yaparsak senin duygusal yönün bağlanma kapasiten ve biten ilişkinden aldığın hasar a göre öncelikle neşeli olmalı sadık olmalı senin ona gösterdiğin değer kadar o da sana göstermeli hep senden beklememeli bi derdin olduğunda gözünden anlamalı seni sahiplenmeli şimdi diyeceksin

ben böyle birini bulursam o olduğunu nasıl anlıycam onu bende bilmiyorum ama zaman içinde anlarsan kaşına gözüne bakma kaçırma derim (kaşını gözünü maxfactor avon loreal halleder)

1|1
    0|0
    • Sanırım tüm sorularım duygu yüklü :)) . Uygulanabilirliği yüksek, gerçekçi yorumunuz için teşekkür ederim :) .

• bu soruna düşündüm cevap bulamadım. bunu kendim en iyi cevap seçtim =) +1

Kızlar Ne Diyor 8

• Dürüst ,yalın ,kompleksiz , güvenilir olmalı .Saçları uzun ve dalga dalga olmalı ,gözlerinin içi gülmeli sevdiğine bakınca ,esprili olmalı ,narin ve merhametli olmalı ve hamarat olmalı ..

Kısaca bunlar :))

0|1
    0|0
    • Sen dırdır yapmayan, dürüst, kafasında kurup kurup erkeğe patlamayan, esprili olan bir kadın gördün mü abla? Cevap için teşekkür ederim :).

• Gördüm tabiii :)) ben dırdırı hiç sevmem

• Erkek olsam, kadınları her anlamda haklı bulurdum :D

çünkü...çünküsü yok haklılar çünkü :D

onlara salata yapardım, evişlerinde yardım ederdim, kredi kartımı fütursuzca harcamasına gıkım çıkmazdı, annesini çok çok severdim, diğer kadınlara bakmazdım, gözüm ondan başkasını görmezdim, çayını tazelerdim, o eve geldiği zaman onu kucağımdan indirmezdim, ayaklarına masaj yapardım, hergün yatağını toplardım, arabasını yıkardım, faturaları öderdim

Ahhhh benim gibi erkek zor bulunur :D

1|1
    0|0
    • Bahsettiklerin erkek doğasına aykırı. Hoş erkek bunları yapsa bile siz kadınların tatmin olacağını zannetmiyorum :). Üff çok sıkıcı beni hiç zora koşmuyor ne dersem yapıyor, kukla gibi adam dersin bunlara sahip olunca :). Eminim bak.

• zaten kadınların yaptıklarını anlatıp zerzenişte bulunmuş

• benim kendi karakterimi göz önünde bulundurarak bir erkeğe vericeğim en güzel nasihat kızcağımıda bilsen bana içinden geleni kafanda tilkileri döndürmeden şöyle dümdüz ol incik çinçik biri olma olurdu nasihatım

bir erkeği mutlu eden kadın profili insandan insana göre değişir ama hem kadını hem erkeği yani bir insanı mutlu eden profil bellidir saygı sevgi hoşgörü anlayış karşındakini kukla sanmamak aptal yerine koymamak dürüst olmak karşılıksız birşeyler yapmak ama verebildiğin kadarınıda almak..

erkek olsaydım nasıl bir kadın arardım yaşam enerjisi yüksek ultra anlayışlı gözlerine baktığında sevgi okyanusu gördüğüm yanımda kendini hiçbiryerde hissedemediği kadar huzurlu ve güvende hissedebilecek dürüst samimi yerine göre davranmayı bilen dirdirci olmayan kafasında kurup kurup gelip bana sarmayan eğlenceli maçlara gidebileceğim tavla atabileceğim bazen oturup derdimi anlatacağım ve derdimi anlattığımda sanki dostummuş gibi davranan yeri geldiğinde tam bir sevgili yeri geldiğinde iyi bir sırdaş olan birini arardım ha bulurmuydum ııı iih bulamazdım=)

birde şu söz var ki iyi bir kadın erkeği etkiler, güzel bir kadın erkeği tahrik eder, sevgi dolu bir kadın erkeğin ikinci annesi olur, anlayışlı ve güleryüzlü bir kadın ise erkeğe sahip olur(artık bilemem ne kadarı doğru ama böyle bir söz var)

0|0
    0|0
    • Faydalı yorumunuz için teşekkür ederim. Aslında bir erkeğin kabine giren, kendine aşık eden, şefkat gösteren kadın 2. bir anne gibidir aslında bir erkek için. Erkek kendini güvende hissettiği takdirde güçlenir, kadına sevgi verebilir, mutlu eder. Bence iş kadında bitiyor.

• oyle ben herzaman derım ıpler aslında bızım elımızdedır dıye cunku gerçektende hersey bayanın elındedır

• savaşmazsan sevişemezsin!

0|2
    0|0
    • aynen katılıyorum savaşmayan adama kız mız yok hele eli ekmek tutmayan kendi ayakları üstünde duramıyan adam hiç yaşamasın :)

• Bu laf günün lafı olsun, sitenin sağ üst köşesine kocaman puntolarla yazalım. İdrak edin bunu artık abicim.. :)

• @Gökhan teşekkürler

• bir kadın tarafından beklentisizce sevilen bi erkek farkında olmasa bile bir hazine bulmuş demekdirr..

0|0
    0|0
  • Erkekler dışarda sessiz hanım bir kız ister ama evde güleryüzlü,çılgın herşeyi yaşatabilecek bir kadın,iyi yemek yapsın çocuğa baksın adama baksın kendine baksın:)Alışveriş yapmasın ama güzel giyince kuaföre para vermesin ama bakımlı olsun:)

0|0
    0|0
  • ben erkek olsaydım benim kız halimide klonlanmış olsa idi her gün kendimle ıssız adada neyse boşver ...

0|0
    0|0
    • Çok komik. Nazik cevabınız için teşekkür ederim.

• bazı şeyler için en azından rol yapın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...