Bir gün o gelecek, sevdiğim adam. Ve ...

link

Soru bayanlara özeldir!

Gri bir günün yağmuru altında yanınızdan geçerken mi? Her yerin beyazlara büründüğü bir kar perdesinin altında ışıklardan karşıya geçerken mi?

Üniversitenin kafetaryasında, buğulanmış camlara ve avuçlarınız da ki sıcak kahvenin kokusu eşliğinde mi göreceksiniz onu?

Yoksa fiberoptik bir sanal denizin çok uzağında ki bir kameranın arkasında mı?

Bir gün o gelecek, sevdiğiniz adam. Peki nasıl bir gün olmasını isterdiniz ?

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Yağmurlu bir günde geldi... Kışın ortasında tam da kar beklerken çisil cisil bir yağmurla geldi... Üstünde haki yeşil bir parka, saçlarında yağmur damlaları...

Bİr avm'nin dönen kapısından dışarı çıkıyordu...

Bulutları takip etmek ister gibi baktı gökyüzüne sanki hay allah der gibiydi zamansız bastıran yağmura...

Başını gökyüzünden indirdiğinde değdi gözleri gözlerime..

Şİmdi ne zaman hüzünlü bir yağmur düşse gökten yere hala onu getirecek sanıyorum damlalar...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Gözlerimdeki masumiyeti kaybetmeden gelsin...Çocukluğumda yediğim Cino'nun tadında bir günde...Gülümserken görsün beni ve hep gülümsetmek istesin gamzelerime olan sevdasından.

0|1
    0|0
  • yaz serinliğinde akşam üzeri olmalı, ona demeliyim ki : o kadar geç kaldın ki bana, ruhumdan çok aşklar, hayal kırıklıkları geçti. sen gelene kadar başka kollar sardı beni. eğer daha erken bulmaya çalışsaydın beni her şey daha farklı olabilecekti.

sen geç kaldıkça ben yanıldım, yanıldıkça da yalnızlaştım.

0|1
    0|0
  • nasıl gelirse gelsin :) yeterki gelsin :(

0|1
    0|0
  • Hava soğuk olacak ama ben gerginlikten üşüyeceğim...

0|1
    0|0
  • Gri şehrin, yağmurunda gelsin.

0|1
    0|0
  • Çalıştığı iyi bir şirketten çıkıp gelsin, takım elbiseleriyle :D

0|1
    0|0
  • Bugün, şimdi.. Gelsin düştüğüm yerden elimi tutup kaldırsın desinki bitti canın acımıcak artık ben varım yanındayım..

0|1
    0|0
  • Geldi. Soğuk yağmurlu bir kış gününde. Yaklaşık 1 yıl önce :))

0|1
    0|0
  • Fark etmez o şans beni bulsun da nerde bulursa bulsun :D

0|1
    0|0
  • bakımlı olduğum bir günde gelsin . öteki türlü kaçarım göremez bile :D:D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gittim. Soğuk kar yağışlı bir güneydoğu gününde. Kimsemiz yoktu birbirimizden başka sarılacağımız. Sarıldık, karlar eridi, çiçek açtı. Bazen bahardı bazen hazan. Kopmadık, bırakmadık..

Soru bayanlara özeldi ama soruyu okuyunca dökülüverdi..

0|0
    0|1
    • Kendin de kabul ediyorsun ve bunu idrak edebilme yeteneğine sahipsin ama yine de yazıyorsun, aferin sana!

• Sulandırma ve daha da fazla uzatma ...

• noldu cevap verince canın mı sıkıldı. emredersin paşam uzatmam

Yükleniyor...