Sevgili istemeyen kız hakkında ne düşünürsünüz?

Ben sevgili istemiyorum mesela. Ama direk erkek fatma diye etiket koymayın . Erkeklerle aram iyi kızlarlada. Cıkma teklifleri falan çok geliyo. Baya çok :D ama sevgilim olsun istemiyorum. Daha önce bir kere olmuştu o da 2 hafta sürdü ben sevmiyodum çünkü . Acaba ne düşünürsünüz diye merak ediyorum .

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bişe düşünmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Etrafında kafana göre biri yok demek ki.

Bir gün öyle biri çıkar ki senin de ayakların yerden kesilir.

Johnny Deep, Brad Pitt , Kıvanç Tatlıtuğ gibi erkekleri karizmatik buluyorsan sen de bir sorun yok demektir. Demek ki beyaz atlı prensin atı hastalandı biraz geç kaldı:)

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olabilir

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi kariyer amaçlı olsun geçmiş de olan olumsuzluklardan olsun veya doğru bulmamasından yani kısacası bir çok sebepten sevgili olmak istemeyebilir normal ama sıkıntı bir erkek onu beğendiğinde ısrarcı olup rahatsız edebilir kendisiyle çıkması için ve bazen sınırını da aşabilir

0|0
    0|0
  • Lezbiyen fatma derim.

0|0
    0|0

• sen seversin o sevmez o sever se sen sevmesin. allah kahretsin benim başımada hep bu geliyor. kısmet diyip geçeceksin. yoksa kafayı yersin.

0|0
    0|0
  • hepiniz aynısunuz zaten :S

0|0
    0|0
  • benm de bir kez oldu o da yıllar önceydi ve 1 ay sürdü... ama ben istyrum şimdi de bu kez de istedğim gbi birini bulamıyurum...

0|0
    0|0
  • istemem yan cebime koy...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...