Kapat

Beylerr bir bakarmısınız rica etsem

faceden arkadaş olarak konuştuğum biri vardı. ondan bir şey rica ettim. ilişki durumu yapabilir miyiz diye. oda kabul etti nedenini sordu. bende sebebini anlattım. (sebep: eski erkek arkadaşım ortak arkadşımız olan kıza sorular sorduruyordu benim hakkımda bende bunu öğrendim ve çıktığım olduğunu mutlu olduğumu söyledim . bunu da göstermem gerekiyordu çünkü inanmamışlardı.) neyse çocukta kabul etti. yaptık biz bu ilişki durumunu. 2 gün oldu yapalı. dün mesaj attı. yaktın beni diye neden dedim. konuştuğum bir kız vardı ama öğrendi konuşmuyor benle dedi. bende madem böyle bir şey vardı neden yaptın ki dedim. neyse salla ya önemli değil dedi. sonra bu günde numaranı verdim sana mesaj atıcak sen konuşup anlatırsın dimi dedi. tamam ama sorun varsa kaldır dedim. yok sorun sıkıntı yok diyor. anlamadım ben bu işi. kaldı ki bu çocuk 1 hafta önce manitam yok yalnızım diyordu. ne ara biriyle konuştu ki. hem neden ilişki durumu yapmayı kabul etti ki. anlamadım ben ..

0|0
0|6

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Facebook bizim ülkede yasaklanmalı

1|1
    0|0
  • öyle demiştir ama konusuyordur yani

0|0
    0|0
  • suçluluk psikolojisi yaratmak isyorti

0|0
    0|0
  • keklemiş seni iyi taktik:)))

0|0
    0|0
    • nasıl yanii ben kız konusuna inanmıyorum ki ... ama neden böyle bir şey dedi onu anlamadım

• canım telefon numaram var ki zaten onda.

• değişik bir durum

o zaman sende problem

çocuk senden bir şey bekliyor sanırım

• bakamam kusura bakma

0|0
    0|0
  • aklınca bir şeyler yapıp seni elde etmek istiyo işte, komik, acınası.

bence sen kaldır ilişki durumunuzu hemen, araya da mesafe koy derim ve birinin arayacağını da sanmıyorum seni

0|0
    0|0
    • evet bu saat oldu arayn yok... haklı olabilirsiniz

• sen boz ilişki durumunu bundan sonra da samimi olmayalım madem hayatında biri var de, bakalım napıcak çok merak ettim, düşünmediği bir tepki olur :)

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...