Güzel olmayan kızların fotoğraflarının güzel olanlardan daha fazla beğeni alması

facebookta artık buna çok sık denk geliyorum ama neden böyle olduğuna bir türlü anlam veremiyorum. sizce neden?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dipnot: Kişiyi kötüleme amacı taşımamaktadır.

Benim tanıdıklarımdan yola çıkarak söylüyorum, genelde herkesin yüzüne gülen, herkese karşı sıcakkanlı, herkesle uyum içerisinde olan tiplerdir genelde... Tabisi bu onların çok şımarık ve fazla yüz veren tipler oldugunu göstermez. Fakat birçogu da pek tanışılası ve tanınası kişiler değildir...

Genelde beğenileri karşılıklı yaparlar, o a yı b yi c yi beğenir abc de bunu beğenir, bu da ticari rant gibi birşeydir...

Ve de kimileri de cinsel obje olarak gördükleri için beğenirler, millete abaza lafını tıkayan abaza kesimdir bunlarda...

İstisnalar mevcuttur.

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kalite düşük, ulaşma ihtimali daha yüksek. Adam güzel kıza ayar veremeyeceğini bildiğinden hiç dokunmuyor, şansını başka sahalarda deniyor. Bu yüzden güzeller hep yalnız. Millet işi bilmiyor.

2|0
    0|0
  • güzel olanları içimizden beğeniyoruz. dışa vurmuyoruz :D

2|0
    0|0
  • Guzel olmayanlara gaz verip sosyal hayatta yalnızlığa iterek bir kişilik bölünmesine sebep olmak için

1|0
    0|0
  • fotograf başına 1 cent mi ödüyor face ne önemi var ki ?

0|0
    1|0
  • Gideri olmasada, Gideri var denmesi gibi mi ?

0|0
    0|0
  • beğenenlere sormak lazımbudurmu ne detım :))

0|0
    0|0
  • demek sandığn kadar güzel değilmişin bööööö!

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Fotoğrafın beğenilmesi populerlikle alakalı,güzellikle yakışıklılıkla ilgisi yok bence.Tabi bir de fotoğrafını zorla beğendirten tipler var :D

1|0
    0|0
  • bi arkadaşım durumumu beğenir misin dediğinden beri ordaki beğeniler inandırıcı gelmiyor.

1|0
    0|0
  • face deki fotolar shoplu gülüm:)

1|0
    0|0
  • belkide çevresi çoktur,beğeniden çok sevilen biridir.ya da beğenen kişiler gerçek hayatta bu kızı beğenmezler ben facede beğenip mutlu edeyim düşüncesinde olabilirler.

0|0
    0|0
  • züğürt teselli o beybi :D

1|0
    0|0
  • Güzel kızları elde edemeyeceklerinden boşa kürek çekmeye gerek yok düşüncesiyle diğerlerine adapte oluyorlar. Ondan :D

0|0
    0|0
  • birde sürü psikolojisi var . normalde dışarda o kadar çok sevilen ilgi gören bir tip değil ama bir bakıyorsun 25den 75 kişilere çıkmış :D bana beğeni atmayan arkadaşlarım (kızlar dahil)gitmiş beğenmiş :D

0|0
    0|0
  • Veren el alan elden ustundur:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...