Bugün miladınız olsa ne yapardınız ?

evet geçmişte istemedğin şeyler yaşadın hataların oldu inandın sevdin vs. şimdi hepsini arkanda bırakıp yeni bir hayata adım atıyorsun ne yapardın ? ben üniversite mezunuyum iş arayacağım, bir daha onun yüzüne bile bakmayacağım ve evlenmek istiyorum :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Amaçların güzelmiş ve geçmişte kötü şeyler yaşamanın seni yıldırmaması da iyi bir başlangıç. Umarım gelcek sana geçmişi hatırlatacak olaylar yaşatmaz. Benim miladım başlayalı çok oldu. Askerlik bitti, ev ve iş var, sıra eşte. Sanırım her ne kadar birtakımına karşı çıksak da toplumun bizim için koyduğu normlara ve hayatımızdaki yarışa uyuyoruz. Hadi bakalım hayırlısı. :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O bizi yarı yolda bırakıp arkada kalanların var ya ... :D anladın sen .

1|0
    0|0
  • güzel hayaller kutmuşsun geleceğin için ama bu ülkede iş bulmakta güvenecek insan bulup eevlenmekte ulaşılabilcek en zor hedefler zengin çocuğu değilsen arkanda biri yoksa çok geçerli bir bölüm okumadıysan vb vb. evlilikte doğru insanı bulmak milyonda bir ihitmal

0|0
    0|0
  • bende evlenmek istiyorum düşünürmüsün?

1|0
    0|0
  • Bi hata daha yapardım.

0|0
    0|0
  • Hayat yaşamaya değer Alın yazım neyse o =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence çok güzel bir adım atıyorsun :).İnşallah başarırsın ve hayatına yeni bir yön verirsin.Bende böyle büyük bir adim attım ve başardım.Hakkında hayırlısı olsun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...