Kocanızın annesiyle veya karınızın annesiyle durabilir misiniz ?

Karınızın/Kocanızın annesi yalnız bir insan , yıllar önce kocası vefat etmiş/boşanmış başka sahip çıkacak kimsesi yok evladından başka . Böyle bir durumda beraber yaşamayı kabul eder miydiniz ?

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet diyorum çünki bizim babaannemiz bizimle yaşadı ve öldü.Hiç bir şeyimize karışmıyordu hatta zarardan fazla yararı oluyordu.Bir arkadaş, bir anneden öteyeydi bizim için özellikle annem için.Bir birlerini çok seviyorlardı.Eşimin ailesiyle böyle bir ilişkim olmasını çok isterdim.Evet :).

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• sadece kaynanam varsa mecburum zaten bence bakarım bakarken de gocunmam çocuk yaparım ona baktırırım ben çalışmaya devam ederim :D :D ama sadecene kaynana veya kaynata olursa eşiyle birlikte bakmam:D

0|1
    0|0
    • Birazcık çıkarcı bir yorum gibi oldu sanki :D Ama haklısın tanımadığın bakıcılara çocuğu emanet etmektense annelerin bakması daha iyi bilemezsin ki sen evde yokken bakıcı çocuğa neler yapıyor ilgileniyormu .

• aynen ki sırf bu yüzden şuanda çocuk yapmıyorum ben biraz daha para kazanim diye :D hem ben ona bakıyorum da oda benim çocuğuma baksın allah allah hem torun o torun sevilir :D

• edilmez mi ? onlar o evlatları boş yere büyütmedi baş tacı ederim hemde

0|1
    0|0
    • Yani sonuçta sevdiği kadını/adamı Dünya'ya getiren insan ne gibi bir kötülüğü olabilir ki evde . Karısının/kocasının aklına uyup yalnız anasını/babasınıda yaşlılar bakımevine atanın aklından şüphe ederim .

• O zavallıların kimseye zararı olmaz aslında ama şimdiki gençlik evde başbaşa kalmak istiyor kendi ailemiz diye bir kavram bulmuşlar o ana baba aileden değil sanki. Herkes ektiğini biçer Cennet annelerin ayakları altında

• neden durulmasın onlar bizim büyüklerimiz başımızın tacıdır herzaman.iki tarafta seviyesini bildigi sürece kesinlikle bir sıkıntı olmaz bence..

1|1
    0|0
  • Hm aslnda kzlar icn gundemde olan bir soru ) butun kzlar bn dahi hepmiz aile kurarken kaynvalde ile birlikte yashamak istemeyz fakat derin dusununce anlyorum ki benim o cok sevdigim kisiyi doguran kadin o. Nasl olurda esini sevip annesini istemessin.gun gelir bizde yashlanrz ,evladmza muhtac olurz ,yani demem o ki,bircok kzlarmzn bu gibi dushunceleri yanlsh.kendimi karshi tarafin yerine koydugumda anlyorum .

0|1
    0|0
  • eşimin annesi benim de annemdir her türlü bakarım saygı duyarım fakat çok geçimsiz biriyse bunda zorlanırım

0|1
    0|0
  • karı-koca mahremiyeti açısından kesinlikle birlikte yaşamam..aynı apartman olabilir ama aynı daire olamaz..

0|0
    1|0
    • Ne açıdan mahremiyet ? Artık yeni binaların hepsinde yatak odalarda ebeveyn banyosu var televizyon yeri var yaşlı bir kadın ne mahremiyeti yapacak ?

• yaşadığın zaman anlarsın..rahat oturup kalkamazsın,rahat konuşamazsın,odanıza kapansanız yanlış anlaşılır, seksi kıyafetlerle dolaşamazsın,erken yatsanız sorun olur,geç kalksanız ayrı sorun olur vs..

• Tabiki de otururdum evlilk karsılıklı anlayısla olur zaten banada babannem bakmıs zaten annem babam calışmıs babannemde bizde kalırmıs

0|1
    0|0
  • Bizden başka kimsesi yoksa ve bakılmaya muhtaçsa tabiki de bakardım.

0|1
    0|0
  • tabi ki ederim o kadar vicdansız degilim.. sonucta yanlız bir kadın ya da adam.. ilerde ne olacagımız belli mi?

0|1
    0|0
  • Beni gerçekten anne gibi seviyorsa,eşimle arama girmiyorsa başımın üstünde yeri var..

0|1
    0|0
  • Şu an kendisine o kadar sinirliyim ki ölüyorum dese su verir miyim bilmiyorum :@

0|0
    0|0
  • duramam özel sebeplerım var

0|0
    0|0
  • Durum anlattığın kadar vahimse hay hay başımın üstünde yeri var.

0|1
    0|0
  • Pas diyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ederim hiç de gocunmam onlardan değeri neyimiz var.

0|1
    0|0
    • Aynen bende öyle düşünüyorum .

• herkes diyorki şimdi bol keseden sallıyorsun ama ilerde öyle olmaz. Doğrudur şimdiki kadar bol keseden sallamam ama asla bir kenara kaderine bırakmam hayatımın geri kalanını insanlığımdan utanarak geçirmeye niyetim yok

• Aynen en gıcık kaptığım laflardır karıyı bulduğunuzda ananızı babanızı daha tanımazsınız diyen tipler herkesi kendileri gibi zannediyorlar .

• Hayır bakıcılarını ve evini ayarlardım haftada 1 kerede belki görmeye giderdik ben esimle bir yerde baglı kalıp yasıyamam zaten habire gezmemiz lazım.

0|0
    0|0
  • Durmak istenseydi, koca yahut karı pas geçilir onlarla evlenilirdi.

0|0
    0|0
  • Yaşayamam rahat olamam evimde.

1|0
    0|0
Yükleniyor...