Ayrılığın böylesi özellikle erkekler cevaplasın

özellikler erkeklere soruyorum, düzgün giden bir ilişkide erkek tarafı ayrılmak istiyor, sebep sıkılma ,monotonluk, ailenin istememesi ya da kızı tripleri falanda değil, kesin bir ayrılma nedeni yok. Ayrılığında kıza işte iyi oldu senin için bir tecrübe oldu , olgunlaşmış oldun der mi bir erkek ? Ayrıldığı kızı tanışmanın daha ikinci ayında ailesiyle tanıştırmış bir erkek.

Güncellemeler:
Cidden aramizda sorun yoktu

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Daha iisini bulmuştur ya da piskoljık sorunları vardr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• daha 12 saat önce sevgilisinden ayrılmış biri olarak cevap vereyim eğer erkek gerçektne seviyorsa böyle birşey demez. ben 2 yıldır birlikte olduğum sevgilim ile dün gece saat 1 de ayrıldım bana olan tavırları kıskançlıkları ve herşeyi çok kurcalayıp irdeleyip merak edip üstüme gelmeleri beni ondan çok soğutmuştu nerdeyse bir aydır ayrılmak istiyordum ve bunu ona söylemeye otanıyordum dilim varmıyordu cesaret edemiyordum bu yüzden 1 ay boyunca onunla yine gönülsüzde olsa devam ettim taki geçen geceye kadar seviyorum onu hala ama çekilmez bir kız olmuştu eğer hiçbir sorun yoksa o erkek sevmemiş demektir seven erkek ayrılamaz geçersiz bir sebep yoksa eğer geçerli bir sebebi varsada benim gibi 1 ay acı çeker dayanır sabreder ama ayrılır sonunda ayrılırken bile ayrılmak istediğini çekinere utanarak yüzü kızararak söyler olay budur

0|0
    0|0
    • Sebep kiskanclik ya da dirdir da degil bana dedigi ben seni sorarim ona bina iki sene sonra yine yanina gelirim o zamanda seninle evlenirim dedi. Zaten tanistiktan iki ay sonra evlenme teklifi yapti annesiyle konusmama o israr etti

• Erkekler bir kıza öncelikle sex objesi olarak bakarlar. Beğendikleri bir kızı "ne yapsamda bu hatunu elde etsem" düşüncesi hakimdir. Emeline ulaştıktan sonra ise duygularını tartmaya başlar daha sonrasını kimse tahmin edemez. Ailesiyle tanıştırmış olması ileriye dönük olumlu düşündüğünü göstersede ilişkide bir kırılım yaşanmıştır. Mesela artık görmezden geldiği kızın ter kokusuna dayanamıyordur ve bir bahane arar ve bulur (tecrübelerimden örneklendirilmiştir)

0|0
    0|0
  • Seni çocuksu mu görüyordu da olgunlaştın diyecek? Dese ne olacak ? Tatmin mi olacaksın ? Boşver biten ilişki ile uğraşılmaz biten bitmiştir.

0|0
    0|0
  • dermiş demek :) sana göre düzgün gidiyormuş, ona göre gitmiyormuş. sebepsiz değildir. belki ilişki ya da seninle alakalı değildir sebep, ama bir sebep vardır

0|0
    0|0
  • ne oluyoruz böyle

0|0
    0|0
  • bolulu hasan ustadan bir kase muhallebi ısmarla annesininkini tutarmı bilmem ama...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Burcu ne peki ?

0|0
    0|0
  • göt herifin biriyse der yani der.

sen de onlara de ki beyb:

bi kere çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu taam mı link

1|0
    0|0
Yükleniyor...