Böyle bir durumda ne yapılmalı? İntikam alınmalı mı?

Merhaba arkadaslar en yakın arkadasımın 7 aydır bir birlikteligi var ve sevgilisi beni istemiyor. Cunku bunla bana bir keresinde yakısıyor muyuz diye sordular bende sakadan yoo dedim sonra niye yakısmayasınız yaa yakısıyosunuz tabiki de dedim daha sonrasında bunlar cıkmadan önce yakın arkadasıma seninle henuz cıkmayan biri icin cok fazla sey yapıyorsun dedim benim salak arkadasımda bunu gitmis sevgilisine anlatmıs sevgiliside simdi benimle görüsmesini istemiyor. Ya o ya da ben diye tercih yaptırdı kıza. Kızda mesajda ona sen demis ama benimle gizli gizli konustu yinede. Daha sonra bu bana sarıldı birgün agladı falan sevgilisi bizi gormus sen kaybettin kızımmm diye bagırdı tum milletin icinde sonra bunlar ayrıldı 1 gun ayrı kaldılar ogun arkadasimla gezdik tozduk eglendik ama ici yine buruktu hala sevgilisini düsünüyodu daha sonra arkadasım bana dun gece mesaj atmıs özür dilerim ben yapamıcam sevgilimi cok özlüyorum kusura bakma hakkını helal et yazmıs. Simdi soruyorum sizlere gercek dost bunu yapar mı ve sevgilisini seven adam sevgilisinin arkadasiyla kendisinin arasında bir secim yapmasını istermi? Ben sevdigine inanmıyorum acıkcası birde sizden okuyalım...

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Arkadaşın senin kadar olgun değil

2- Kız arkadaşın duygularına mağlup oldu

3- Asıl oğlan galibiyet aldı

4- Asıl oğlan aslında sevmiyor, ilgi belki...

Açıkçası hiç karışma, intikam mı dedin? Merak etme, sadece izle ;)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• :) çocuk açıkca kızın üstünde baskısını kurup emrine almak istiyor.. sen hiç birşeyi kafana takma o arkadaşın sana gelcek çünkü.. kaybeden o olcak ama pişmalık fayda etmez..

0|0
    0|0
  • Bence bir insan bir kızı seviyorsa ne olursa olsun bütün çevresi arkadaşlarıyla beraber onu kabul etmeli onun ilişkilerini etkilememeye çalışmamalı sonuçta arkadaşının doğru ya da yanlış bir arkadaş olduğuna kişi kendisi karar verir ve eğer yanlışsa bunu bir gün yine kendisi anlar.

0|0
    0|0
  • O bir dosttan ibaret değil. Sende intikam almayacaksn ve kişiliiğni koyacaksın ortaya. Eminim bir gün o arkadşın sevgilsinden ayrılıp gelecek yanına ve sen bu kez o kapını kapatıp ona gitmesini isteyeceksin. Sadece bekle ve gör.

0|0
    0|0
  • onun etrafını silmesin istiyorki kız yalnız kalsın ve sahiplene bilsin

tamamen haklısın sen

0|0
    0|0
  • Sadece baslıga bakar al.

0|0
    0|0
  • bir de olayı adamdan dinlemek lazım ya

0|0
    0|0
  • CakmaUye arkadaş haklı. Ayrıca o kız o oğlandan büyük bir kazık yer ve sana ağlayarak gelir. Hatasını elbet anlar.

0|0
    0|0
  • Ergenmisin sen yaaa

0|0
    0|0
    • Senin kadar olmasada

• Bu ne boyle 14 luk sorular... Izmirdeysen gel.karsima kahva icerek sohbetimizi edelim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla kimse kusura bakmasın ben en yakın arkadaşımı değil bir adama cümle aleme değişmem sen at o arkadaşını çöp o, fazla kalırsa kokar.

0|0
    0|0
  • Sevgilisine gidip de "Sen" dediği andan sonra bir daha yüzüne bakmazdım. Onu sevip sevmemesi de .ikimde olmazdı. Düşünmek için fazla gereksiz bir insan statüsünü kazanmış bence hakkıyla. Salla gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...