Galatasaray gruptan nasıl çıkar?

Galatasaray'ın Arena'da Kopenhag'ı yendiğini varsayarak, hangi koşullarda gruplardan çıkarız arkadaşlar? juventusun puanını 9 alalım juventus'u da yenerse puan tablosu nasıl çıkar o zaman?

Güncellemeler:
realın puanı 9 diyelim yanlış yazdım

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Real madrid juventus a yenilmesin biz kopenhag ı yenelim iki maçta da o zaman çıkarız

2|0
    0|0
    • tamam işte benim demek istediğim buydu

• Real madridden de puan alabilirsek kötü olmaz ama imkansız gözüküryor deplasmanda realden puan kapmak, son maç juventus'u evimizde yenersek çıkarız diye düşünüyorum

• juve bütün maçlarında puan kaybetsin 2. lik hayırlı olsun bize

Erkekler Ne Diyor 25

• İki maçta Kopenhagı yenip ,Juventusu da kesin yenersek çıkarız.

1|0
    0|0
    • sence juventus reali yenermi

• Real yener bence.O da gsnin işine yarar.Kopenhagı yeneriz burda.Jueventusu burda yenip kopenhagla orda berabere bile kalsak bize yeter ikincilik için.

• Kopenhagı kücümsemeyin bence.

en azından juventus ve madridden toplam 5 gol yediler

gs ise iki takımdan 8 gol yedi

0|0
    0|1
  • gs ıkı kopenhag macndan 4 puan cıkarsn son juve macna kalır ıs yenen cıkar.. haa egerkı gs ıkı kopenhag macnda 6a puan alırsa 7 puan yapar juvede madrd maclarnda 1 puan alıcak dıye dusnuyrm. son maclarda juve 6 gs 7 puanda olucaktr ve sn mac beraberlık bıle bze yetecektır. her turlu son maca kalır..

0|0
    0|0
  • Böyle çıkarız: link

0|1
    0|0
  • dersine bu kadar çalışsan profesör olmuştun

0|0
    0|1
  • girdiği gibi çıkar.

0|0
    0|0
  • madrid evinde gs ıle berabere kalırsa gs yuventusu evınde yenerse kopenak hoplayıp madrid zıplarsa sonra ayşe kazıma kazım ayşeye ve murat ikisine birden giderse çıkar.

0|0
    0|2
  • galatasaray uefaya gider bu grupta...çıkamaz yani çünkü kopenhag da okadar basit bir takım değil işi zor galatasarayın ve arenada da juventusla berabere kalır ama inşallah çıkar yine de...

0|0
    0|0
    • çıkarız inşallah eğer real madrid juventusu yenerse bizde kopenhagı yenersek çıkarmıyız onu soruyorum

• kopenhag'ı 2 maçta da yenersek juventusu arena da yenersek çıkarız ama juventusu yenemezsek çıkamayız 3 maç kazanmamız gerekiyo veya juventusa yenilmeden kopenhag'ı 2 maç yenmeliyiz...inşallah çıkarız ama danimarkada kopenhagı yenmek zor iş juventusla berabere kalmışlardı orda...

• juveyi yenemezken derken yani yenilirsek demek istemiştim düzeltiyorum..

• Juve reale iki maçtada yneilirse bizde copenh. yenersek iki maçta çıkma şansımız var.

0|0
    0|0
  • Real juveyide bizide iki macta yendi sayalim biz kopeyi iki mactada yenip juveyide icerde yenersek cikiyoruz.

0|1
    0|0
  • Galatasaray büyük ölçüde 2.nci olacak...juve balına yendi Galatasarayı...eğer Galatasaray 2.nci değil 3.ncü olarak bitirirse adım gibi eminim ki uefa kupası Galatasarayın olacak bakın görün :)

0|0
    0|0
  • 3.olarak çıkar

0|0
    0|1
  • Aslında fazla bir muciziye gerek yok ... Real madrıd 2 maçta juveyi yensiin bizde 2 maçta copenhagı yenelım juveyle berabere kalalım reale yenılsekte çıkarz :D

0|0
    0|0
  • juventus reale yenilsin 6s reali yensin kopenhag önüne gelene yenilsin gs juventusu yensin belki çıkarsınız:))

0|0
    0|2
  • olsa ile bulsa bir araya gelmiyor.

olsayla bulsayla iş yürümüyor. bize netice lazım!

0|0
    0|1
  • kopenagı yeneriz 2 maç, juventusuda burada yenersek, kesin çıkarız

0|1
    0|0
  • grupmu yapan var kafam karıştı kim nereye çıkıyor yine

0|0
    0|1
  • 2 maçta da Kopenhag'a puan kaptırmamamız lazım; yoksa iş son maça kalabilir. Real, Juventus karşılaşmalarında 4 puan rahat alır. Son maça kalırsa işimiz zor olabilir. Ne pahasına olursa olsun gruptan çıkacağız inş.

0|0
    0|0
  • sabri CcC reyiz için çok kısaymış bu cümle ks bilmiyo ki reyiz anlatılmaz yaşanır

0|0
    0|0
  • 2. olarak cıkıcaz cok büyük ihtimalle, en kötü ihtimal 3.lük

0|1
    0|0
  • rüyasında çıkar nahh çıkar aha çıkar

0|0
    0|1
  • ŞL'de şansı yok umarım 3.olur tekrar uefayı alır

0|0
    0|0
  • gol atar ve yemezse çıkar

0|0
    0|0
  • Gs anca uefaya gider

0|1
    0|4
  • fen bir fenerbahçeliyim avrupada bir türk takımı olunca desteklerim gruptaki tüm maçlarını kazanıp 2nci olarak çıkacaktır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hesap yapmak için daha erken.şu an 1 puanı var.sakatlıklar olabilir,cezalılar olabilir.istediği oyunu sahaya yansıtamayabilir.ya da tam tersi olur. iyi oynar. kazanamayacak denilen maçları kazanır.diğerlerini bilmem de kopenhag maçlarının ikisinide kazanacağını düşünüyorum.

1|0
    0|1
    • haklısın daha erken konuşuyoruz

• terimi kovmaları iyi olmuş iyi oyndı gs öyle diyor sevgilim.

0|1
    0|0
  • Neyce konusuosun canin :) hangi dil bu :)

0|1
    0|0
  • 2 Kopenhag maçını alırsak çıkarız direk...

0|0
    0|0
Yükleniyor...