Bir ilişkiyi kurtarmada yardım eder misiniz ?

Merhaba arkadaşlar,

Kız arkadaşıma karşı bazı hatalarım problemlerim ve sorunlarım oldu.. Onu çok ama çok seviyorum fakat işte her insan bazı hatalar yapıyor... Sürekli bunları kafama kakıyor.. 2 Yılı aştı ilişkimiz ve seneye nişanlanıcaz falan yani iyiyiz de oturdu herşey yerine.

Ama ben çok düzeldim en ufak bir şey yapmıyorum, gelen bütün teklifleri red ediyorum, tersliyorum başımı öne eğip yürüyorum kimseye bakmıyorum uzun süredir..

Ama tabii bu hep benim kafama kakıyor herşeyi...

Geçenlerde konuşuyoruz artık kakmamasını söyledim benim için farklı birşey yap dedi bende ne bileyim senin için 1.000 imza toplarım dedim affetmesi için oda çok şaşırdı hoşuna gitti...

Bende dün oluşturdum.. Sizlerden desteğinizi esirgememenizi istiyorum..

İmza linki :

link

Teşekkürler! :)

Not: Lütfen 5* puanlarınızı eksik etmeyiniz çünkü popüler ya da günün sorusu olursa çok daha fazla fayda sağlar benim için..

Güncellemeler:
İpi onun eline verme, o değil sen üstte ol diyenler olucaktır arkadaşlar da..

O konuda sıkıntımız yok zaten, yapılacak şeyleri, gidilecek yerleri, arkadaşlarının hepsine ben karar veriyorum sözüm zaten geçiyor sürekli zaten otoriter bir yapım var o konuda sıkıntımız yok...

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Adam romantik

0|1
    0|0
    • Zaten amaç farklılık yaratmak onun için bakalım kkısmet toplar mıyım acaba... Teşekkürler

• Bol şanslar :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• helal sana var mıböyle aşklar ..duygulandım ya kim uğraşır ki

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim gerçekten oyunuza talibim :)

• Eskiden ortak arkadaslar araya konulurdu simdiyse sanal arkadaslar :) Guldum sabah sabah, neyse umarim afeder seni...

0|1
    0|0
    • Olsun önemli olan farklılıklar yapmak yani imzalarsan sevinirim ama yani...

• İyide ilişkimizde sıkıntımız yok ki arkadaşlar konsun zaten iyiyiz sadece kafama kakmaması için :)

• AÇILMIYOR LİNKK

0|0
    0|0
  • imzayı nereye atacağımızı bilemedim ben ?

0|0
    0|0
    • Sağ da bu kampanyayı imzla var sağ üstte

link

Kolay oluyor :)

• 988 :P bakalım belki türevlerimiz de çıkar bizimkisi bitsinde bir :D fikir olmuş olur insanlara hem

• hadi bakalım inşallah işe yarar

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim çok yanlış yoldasın. İpleri kızın eline vermişsin.

Farklı bir şey yap diye emir buyuruyor, sen de yapıyorsun.

Sen de en az onun kadar değerlisin.

0|0
    0|0
    • Tamam o konuda sıkıntımız yok zaten, yapılacak şeyleri gidilecek yerleri ben karar veriyorum sözüm zaten geçiyor sürekli zaten otoriter bir yapım o konuda sıkıntımız yok hocam.

Yükleniyor...