Bu durumda sadece arama kayıtlarının sonucuna bakabilirler değil mi?

Acil bilgilendirirseniz sevinirim!

Merhaba, yaklaşık 2 aydır bilmediğim bir numaradan rahatsız ediliyordum. Numaranın kime ait olduğunu öğrenmek amacıyla savcılığa suç duyurusunda bulundum. Kayıtlarım incelendiğinde, telefonuma gelen, rahatsız eden şahsın dışındaki, mesaj içeriğinde inceleme veya döküman elde edebilirler mi? Beni rahatsız eden şahıs mesaj yoluyla değil sadece arama olarak rahatsız etti. Bu durumda sadece arama kayıtlarının sonucuna bakabilirler değil mi? Bu konu hakkında bilgiye ihtiyacım var.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• İsteseler bakarlar .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• androıd ısletım sıstemlı bır telefon bul..google play magazasında CIA dıye telefon resımlı bır program var onu ındır kısının numarasını yaz adını soyadını bulursun..tabı o programı kullanan kısıler bu sahsı nasıl kaydettıyse adı ogle cıkıyor..ıkıncı bır sey numara hangı oparratore baglıysa tanıdık vasıtasıyla ogrenebılırsın...bu yazdıklarım kısıının ısmını kolaylıkla ogrenebılmen ıcınde...sorunun cvbına gelırse evet arama kayıtlarından bulurlar..mesaj larına bakmazlar

0|0
    0|0
  • karşınıza kötü bir sürpriz çıkabilir muhtemelen sizi tanıyan biri.engelleseydiniz.çok yakınınızda olabilir

0|0
    0|0
  • Ne ugrasıyorsun al engellenenler listesine arayamasın ya da özelden ver bana numarasını Erkek erkek e konusalım onla derdi neymis bakalım .

0|0
    0|0
  • şikayet ederken, sizi rahatsız eden numarayı belirtiyseniz, o numaradan sizin ne zamanlar arandığınızın dökümünü verecekler (dosyaya konacak) o kişiden mesaj gelmediği için mesaj bölümü açılmayacak,

sadece arama kayıtları çıkacak

rahat olunuz.

0|0
    0|0
  • Numaranı değiştir =)

0|0
    0|0
  • Aferim iyi yapmissin

Kafana takma gizlisine kadar herseyi bulurlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...