Hoşlanıyor mu? Hoşlanmıyor mu?

Selam! Bu sene okulda sınıfım değişti ve iki arkadaşımla birlikte eski sınıfımın tabiriyle düşman sınıfa gönderildik. Oraya da yeni bir çocuk gelmiş. Çocuğu gördüğüm an, ok da yakışıklı olmamasına rağmen "Biz birbirimiz için yaratılmışız." dedim. İçimden tabi. :)

Çocuk gayet rahat biri, ayrıca geveze de. Herkesle rahat rahat konuşuyor. Ben hariç! Geçen gün onunla konuşmak için bir oyuna başvurdum. Bir kız arkadaşım, bana sözde bilmediğim ofsayt terimini anlattı ve ben anlamayınca (!) plana bağlı olarak ona gidip "Ben anlattım anlamadı. Bir de sen anlatsana." dedi. Çocuk sıraya çizerek anlattı ve ben suratına bakamadım, gözlerimi sıraya diktim. Başımı kaldırdığımda bana bakıyordu ama hemen yüzünü farklı bir yöne çevirdi. Sonra, o soruyu soran arkadaşım bana "Aa baksana çocuk seni takmadı. Bence boşun umutlanma. Sıkıldı senden." dedi. Her ne kadar o kızın da o çocuktan hoşlandığını düşünsem de üzülmeden edemedim bu söylediklerine. Kızı da pek sevmem ya, fitnecinin tekidir...

Sonra, ben en önde oturuyorum ve arada sırada sınıfa bakma bahanesiyle çocuğa baktım, onun da bana baktığını gördüm ama her seferinde, beni görür görmez gözlerini kaçırdı. Hatta bir seferinde, ben ona arkamı dönüktüm ama olur da hissedersiniz ya, arkama döndüğümde doğrudan bana baktığını gördüm ve çocuk aniden telaş oldu. Bir kaç gün önce yanına gidip bir soru sordum ve erkekleri iyi tanıyan biri olarak söyleyebilirim ki utandı, ama konuşmaya da can attı. Dün akşam da çıkışta en yakın arkadaşıma "İyi akşamlar." demiş, ki ben yanındayken kızla hiç konuşmuyordu.

Herkes senden hoşlanıyor diyor ama ben boşuna heveslenmek istemiyorum... Sizce ne düşünüyor?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ne olursa olsun erkeklere güven olmaz bence. sen yine de dikkatli ol. ve adımı karşı taraftan bekle.akışına bırak..ağırlığını koru ki daha fazla değer göresin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yazdıklarını okumadım ama madem bu kadar uzun yazdın bence hpşlanmıyodur :))

0|0
    0|0
    • Yaa uzun yazdım. :/ Ne yaparsın, insan sürekli bir şeyler yazınca bir üslup kazanıyor ve kelimeleri düzgün, kısaltmadan, doğru kullanarak yazıyor. :)

• erkekleri iyi tanıyan biri olarak... HMMM.. nereye çekersen artık.Hem fitneci hem de plan yaptığın işbirlikçin... HMMMM... Dik dik çocuğa bakıyorsun. Artık bakışlarında ne tür bir tacizkar ifade varsa utanıyordur zavallı ömercik... Bir de şu bir kaç gün içerisinde devamlı yanına gidip sorduğun sorular merak konusu...

1|0
    0|0
    • Dik dik bakmıyorum, bu bir. Devamlı yanına gidip soru sormuyorum, üç haftada sadece iki soru sordum, bu iki. Erkekleri iyi tanımak, çok fazla ilişki yaşamış olmak ve biraz da şıpsevdi olmak... HMMM... Bunlar yüzünden en yakınlarımdan bile çeşitli sıfatlar yedim, sen nereye çekersen çek umurumda değil, bu da üç. :)

• peki...

Kızlar Ne Diyor 1

• hoşlanmasını çok istiyosun. bu yazından bunu anlayabilirim başka bişey anlaşılmaz, hepsi bir tesadüfte olabiliiiiiiiiiiiir. umutlanmaya bahane aramaaa. başka yollar bul öğrenmek için burası işine yaramaz, bence.

0|0
    0|0
    • Haklısın. Arkadaşlarım da ne buluyorsun bunda, peşinde o kadar kişi var gidip onu mu buldun bula bula falan diyor ama insan kimi seveceğini seçemiyor ki... :(

• sevmek güzeldir diyenlere kanma, sevme sende

• Sevmek yine de güzel bir şey, bence.

Yükleniyor...