Kızlar; Evleneceğiniz adamın bakir olmasını mı tecrübeli olmasını mı istersiniz?

Kızlar sorum size... evleneceğiniz adamın bakir olmasını mı tecrübeli olmasını mı istersiniz?

Hiç bir kızı öpmemiş, hayatına doğru düzgün kız girmemiş, hiç bir kızı ellememiş ama bunları beceriksizliğinden tipsizliğinden değilde doğru bulmadığı için yapmamış bir erkeği mi tercih edersiniz. Yoksa tecrübeli cinsel hayatı olmuş bir erkeği mi?

Yada evlemek istediğim erkek şöyle olmalıdır diye tarif eder misiniz rica etsem..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bakir neden bakir bu sorgulanmalı ALLAH a olan saygı ve sevgısındenmı yoksa isteyıp de olmadgındanmı yoksa bn bakır olayımda kızdada bakıre arayım düşüncesındenmı her düşünceyı analız edersek sırf bakıre bı kız aradgı için bakır olan erkek katı bı düşünceye sahıptr bu yüzden onu boşver sırf isteyıpte olmadıysada onuda boşver demekkı karsına çıksa bakır kalmazdı ama ALLAH için nefsını sustrduysa o kişi sevilcek insandr

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• her çiçeğe konan bir kazanova olmasını değil ama geçmişinde birkaç kız olmasını kabullenirim..Kadınları anlayıp ruhuna hitab edebilme ve cinsellik gibi konularda erkeğin biraz tecrübeli olması lazım ..

0|0
    0|0
  • bakir olsun diye bir isteğim yok açıkçası önemli olan benim hayatımdayken geçmişini unutması ve geçmişe bir örtü çekmesi :D yani onun eskiden yaşadığı cinsel hayatı vs beni ilgilendirmez. ben benleyken olanlara bakarım

0|1
    0|0
  • Bakir olmasini isterim tecrübeyi birlikte kazanalim

0|0
    0|0
  • temiz olsun :P

0|0
    0|0
  • bakir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2