Karın kasları görünümü

Arkadaşlar ben ağırlık sporu ile ilgilenmekteyim.. Ve hep karın kaslarımın olmasını arzuladım... Ama olmadı karın bölgem vücudumdaki en güçlü bölgedir her insanın kolay kolay çekemeyeceği sayıda mekik plank yapabiliyorum ve karnıma dokunduğum zaman sert olduğunu hissedip 6 hatta 8 tane karın kasını el yordamıyla rahatça sayabiliyorum ama gözükmüyor... Kardiyo mu yapsamda şeker kullanmasamda yağdan uzak dursamda her yerim eriyor bir bel karın çevrem gitmiyor.. Herkes kilo al biraz falan demeye başladığı dönemlerde bile karın kaslarım gözükmüyordu neden böyle oluyor.. Yani niye ne yapılabilir..

Güncellemeler:
Hocam kardiyo yapmama müsade etmiyor diyet ile yapmamdan yana :///

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Zayıf olunca karın kası sayılabilir, sporla ilgileniyorsanız sadece mekikle olmayacağını bilirsiniz. Bu karın kası dediğiniz şey (zayıflık dışında sporla yapılan) mekikle olacak iş değil. Yediklerinze, içtikleriniz, spor hareketleriniz de önemlidir. Vucut geliştirme sadece sporla olmuyor, çalışmanıza göre beslenme de çok önemli. O nedenle gerçekten uzman bir hocayla çalışmanız hatta çook çalışmanız lazım.

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum hatta beslenme spordan daha önemli yağ şeker beyaz un uzak durulması gereken şeyler

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• vucut yağ oranın yuzde 5-6 olması gerek kardeşim bende en çok sırt ve karın için uğraşmıştım hala öyle haftanın bir günü göğüs kol kanat bir gün bacak sırt arka kol iki gün sadece karın çalışırım bir hafta yemegi fazla kaçırıyım karnım dümdüz olur vucut yapısıyla alakalı endomorf felansan çok zor çıkar

0|0
    0|0
    • ectomorf mezomorf karşımı bir vücut tipine sahibim yani ikisindende özellikler var

• o zaman çıkması lazım ya

• yoğurt ye ciddiyim bak. ve ağırlığın yanında kardiyo da yapmasan olmaz. sabah aç karna kardiyo şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...