Vicdanımıza sorsak ne der

özelliklede kızlar diyelim ki kızınız var yüzü yandı ve korkunç durumda aynı yaşlarda bir kız buldunuz evlat edindiniz kızınızla o kızın yüzünü değiştrr mydnz kendi kızınız için bir başka çocuğu harcar mıydınız?

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

• vicdan azabından ölürüm be

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Elbette vicdanim el vermez !

Zaten öyle birseyi hic bir doktor yapmaz, yapamazda (cünkü yasak)

Anca ölmüs bir insanin dokulari alinabilir...

Hem yazik degil mi o kizcagiza, Allahin ona verdigi o yüzü, ne hakla alir, kendi öz kizina nakledersin...

Tamam belki birsekil yaparsin, ama bunun hesabini Allah Teala nasil vereceksin ?

NOT:

Allah bir insanin güzelligine bakmaz, takvasina bakar (yüregine bakar), abdestine bakar, alni secdeye variyormu, ona bakar !

: )

1|0
    0|0
    • baştan söylüyorum bunu sadece ve sdce vcdn testi gbi düşünün saldırmayın :)

• :) doğru bak bu sana göre doğru belkide bir anneye o şey o an çok mantıklı gelicek göreceli sonuçta

• Tebrikler...Doğru cevap bu!

Bu açıklamanın üstüne bir şey yazmaya gerek yok kanımca...

• harcanmaz.

0|0
    0|0
  • Saçma bir soru olmuş. Kızım da olsa yaşayan başkasının yüzünü nasıl alayım? BU CANİLİK.

0|0
    0|0
    • cerrahsın sen yüz nakli yapabliyosun

• :) aileye göre bşy yok

• Olur mu canııım şimdi sen teşhisi koyacak ilaç yazacaksın ama hastalık başka şey oolacak adam alerjik ilaçtan ya kalp krizi ya kalp yetmezliği ya da kan pıhtılaşması vs den gidecek :) Ya faktör 7 eksikliği varsa sen iğne yaptın diye kan durmazsa :P :P

• Seninki insanda yüzünü aldığın meşe odunumu!

3|0
    0|0
  • canilik olmazmı ne farkedecek yine aynı artı bir yüz olmayacakkı yine bir eksik eğer insanlık yapacaksa kendi yüzümü veririm ben

0|0
    0|0
  • Asla böyle birşey yapmazdım. Vicdanım böyle birşeyi asla kabul etmez. belki çok üzülürüm kızım o hali aldığı için asla ama asla böyle bir değişikliğe gönlüm el vermez. yapmam yapamam.

0|0
    0|0
  • Amma psikopat bir soru olmuş!

0|0
    0|0
  • yok oyle bırsey cocuklar hepımızın allah vermesın bır bebegın kımın oldugu onemlı degıl bebekler melektır melek link

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey mümkün değil.

Canlıdan yüz nakli hem etik, hem de tıbbi olarak mümkün değil.

0|0
    0|0
  • değişik bir soru. kendi içimde bile cevap veremedim bu soruya psikolojik bir baskı oluştu üzerimde

0|0
    0|0
    • :) amaç o

• 3.sinif Estağfurullah ya bizim daha çok ihtiyacımız oluyo işte :D

• sen de haklısın tabi. meslektaşına da anlatılmaz ki sıkıntılar değil mi ama bir tuhaf olur. en iyisi iyi bir dinleyiciye anlatmak ;)

• 0|0
    0|0
  • ya böyle soru neden sorulur ki:((((

0|0
    0|0
  • Sacmala missin.

0|0
    0|0
  • tereddüt bile etmem, tıp çok ilerledi

0|0
    0|0
  • sonra diyolar insanlar niye acımasız düşüncelere bak ya

0|0
    0|0
  • işte insanları mal gibi alıp satanlara yazıklar olsun be paran varsa insansın paran yoksa köpek degeri görüyosun hayatta diyorlarki paran yoksa yaşama amk kölelik bitmedi kula kulluk edene yazıklar olsun

0|0
    0|0
    • gardaş sakin ol böyle bişey yok sdece olay yrtyruz bir vcdn kntrol yptık

• evet ne dyelim dnya işte

• insanları gördükce özellikle kızları kendilerini para için satanları babaları yaştaki adamlarla çıkanları kızmıyorum artık günahkar isyankar oldum :)

• bu nasıl bir hayal gücüdür...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• güzel bir film konusu aslında.. ee devamı ne olacak

0|0
    0|0
  • saçmalık sanki pazardan karpuzmu alıyoruz

0|0
    0|0
  • Araba takas eder gibi töbe töbe:))

0|0
    0|0
  • Yok artık,yazık günah.kıyamam ki..çok lazımsa kadavradan alınabilir..

0|0
    0|0
    • kadavradan alman için otopsiden çıkması zor hücreler çabuk ölüyo en iyi sonucu canlı hücreden alırsın yani ya alcan yaşayandan ya da almıycan

• Detayı bilmiyorum da canlı biri gerekse koma hastasından aile onayıyla alınabilir,yoksa kalsın..

• Anne olduğumu düşünerek yazıyorum zaten.o çocuğun suçu günahı ne?onun annesi ister mi(ydi) yüzü alınsın?

Yüzü yandı diye yoğun bakımda kilitli kalması saçma.uygun biri çıkınca nakil yapılır,estetik görünüş için aceleye lüzum yok..

Yükleniyor...