Var mısın yok musun yarışmasının saçmalığı ?

Yok büyük hissediyorum küçük hissediyorum yok açıyım mı açmıyım mı ne genel kültür ne başka bişey hiç bir katkısı yok insanlar neden izliyor bunu ?

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Salak da ondan. Çok düşünmeye gerek yok. Orada yapılan gerzekçe tezahüratları, 10dan geriye saymaları hiç saymıyorum bile.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• 0|0
    0|0
  • Amaç izlenmesi zaten yani rating yoksa boş bir program. Cem Yılmaz ın olduğu bölümü bile netten seyrettim artık sen düşün :))

0|0
    1|0
  • Kadinlar Erkeklerin, Erkekler de Kadinlarin kutusunu merak ediyor : )))

Her ikisi de o kutu acilinca icinden ne cikacak diye merak ediyor :D

: ))))

0|0
    1|0
  • Varsan varsındır yoksan yok.

0|0
    0|0
  • Kutuların hepsi hamdi beye:/

0|0
    0|0
  • İnsanlar beş para etmez dizileri neden izliyor?

İnsanlar aslında televizyonu neden izliyor?

Soruları da eklenebilir.

0|0
    0|0
  • en uyuz olduğum noktası açayım mı son kararın mı bak açıyorum ulan açıyosan aç işde :D

0|0
    0|0
  • Çünkü ordakilerin hepsi müneccim ; diğer tüm insanlar sade vatandaş . :)

0|0
    0|0
  • sov programı o zaten genel kulturle alakası yok orada kımse bılgısını olcmuyor.sov formatında bir program sadece ama haklısın sacmalıklar silsilesi

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • :)))))))))))))))))))) güzel yakalamıssın espiriye gel hahahahhahaha

0|0
    0|0
  • hahahhahaha helal sana güzel yakalamışssınn:)))

0|0
    0|0
  • ya anlından opucem gel ya yanı bırı sunu soyledı ya oh be dunyada normal ınsanlar hala var !

0|0
    0|0
  • demek bunları izlemeyen bayanlarda var hayret

0|0
    0|0
  • Açda sende bizde kurtulalim

0|0
    0|0
  • yaşamaya varmısınız yokmusunuz diye bir program çıksa katılırım yeter bu kadar yokum derdim

0|0
    0|0
  • öküzler de tren seyrediyor ne var şaşıracak.

0|0
    0|0
  • Geçen bizimkiler izliyor bende yanlarında bilgisayardaydım o tezahüratlar para kaygıları falan sanki emek verip para alıyolar.. Herkesin bir acıklı hikayesi falan deli edici bişey en sonunda bilgisayarı bırakıp yastık fırlattım televizyona dayanamadım yani ve bağırasım geliyo oradaki insanlara 3 grup var... 1 konuklar;sanki siz para kaybetmişsiniz gibi niye üzülüyorsunuz 2 yarışmacılar;orada bir emek verilmiyor neden yere kapanıyorsunuz üzülüyor bilmem ne yapıyorsunuz oradan gelecek para size değil yoksullara yardım amaçlı gidecek olsa dalga konusu şamata hakim olurdu orada.. 3 hamdi bey ve sunucu ; madem bu kadar savuracak paranız var televizyonda salak salak şov yapıp kendinizi rezil edip bulunduğunuz kanalın yayın saatini b.k edeceğinize daha yararlı mantıklı bir iş yapın ya da o programa biraz genel kültür ekleyin ki bişey yapmışta kazanmışlar diyeyim büyük hisset küçük hisset allah sizi ne yapmasın ne diyim bunu izleyenlerde bir ayrı sorunlu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç sorma ya. Hepsi hissediyor anasını satım.

0|0
    0|0
  • değişik bir formattı bilinenin dışında. Hem zaten türk milleti dizilerden kopamıyor bilgi yarışmaları kim milyoner olmak ister kadar şanslı değil ne yazık ki :(

0|0
    0|0
  • para için orta bile hissederler... Bızım mıllette aval aval izler..

0|0
    0|0
  • Böyle desinler link

0|0
    0|0
  • Çiş yapacaklar belki.

1|0
    0|0
  • kesınlıkle yayın kirliliği.

0|0
    0|0
  • onların hisleri var da bize yoh mi YOH Mi o-O

0|0
    0|0
  • yeni versiyonu gercekten vasat,berbat.tv'deki en sacma yarismalarin basinda gelir.zaten yarismacilar da cast. belli ki.o gungor mudur nedir fear factor'da da yarismisti mesela.gereksiz insanlarin gereksiz yarismasi.

0|0
    0|0
    • abı sen baya ızlemıssın nasıl dayandın ya normalmısın sen ?

• apla,izlemedim valla.cevirirken denk geldim.

Yükleniyor...