Sınıftaki sorunlar, bu sene bitene kadar ne yapmalıyım?

lise son sınıf öğrencisiyim, sınıfta hiç arkadaşım yok hepsi tuhaf saçma karakterli insanlar aslında kimse kimseyi sevmiyor ve bunu rahatlıkla dile getirebiliyor toplam 5 kızız benimle birlikte üçüyle önceden çok yakın arkadaştık sene başında çok ciddi kavga ettik ve şimdi konuşmuyoruz .

kendimi hep tek hissediyorum ki öyleyim zaten akşama kadar vakit hiç geçmiyor bide kızın bana karşı söylemleri laf çarpmları oluyor ki katlanılır gibi değil tuvalette tenefüslerde sürekli bana laf söylüyor bakışlarıyla olsun.

sınıfta hiç arkadaşım yok test kitaplarım ve telefonumla ilgileniyorum sürekli o kadar sıkılıyorum ki o süre zarfında eve gelince ciddi baş ağrılarım oluyor ve sınıf birincisiyim devamsızlığım 19 gün 2 gün gidiyorum okula .s napıcam bu sene bitene kadar bilmiyorum sizce ne yapmalıyım?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Yüzmüşssün yüzmüşsün kuyruğuna gelmişsin.Onları umursama.Sınava hiçbirşey kalmadı.Kendini ve geleceğini düşün.Onlar sana hiçbirşey kazandırmaz.Hazirandan sonra yüzlerini görmeyeceğin insanlar için de üzülmeye değmez.Derslerine çalış.Bırak ne halleri varsa görsünler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• normal bu.bi geçiş dönemindesiniz hepiniz.sana tavsiyem derslerine odaklanman.arkadaş falan filan bu sene unut bunların hepsini.üniversiteye geçince çok az bi öneme haiz olucak çünkü lise arkadaşların..ders çalış ders çalış ders çalış.başka çaren yok.

0|0
    0|0
  • sınıfta yoksa yan sınıflardan arkadaşlar edin. bu normaldir. ben de yaşadım ama bunu diğer sınıftakiler ile arkadaş olarak önüme gelenle sohbet ederek giderdim. zaten sınıftakilerle konuşamazsın hoca susturur. tenefüste de konuşulur diğer sınıftakileri de görürsün böyle

0|0
    0|0
  • çok sıkıntılı bir durum onları da bu durumun iyice sinir ediyor belli ki seninle bu kadar uğraştıklarına göre. Başka sınıflardan arkadaş edinebilirsin ya da erkekler de vardır elbet o sınıfta onlardan birazcık olsun kendine yakın bulduğun biri varsa onunla arkadaşlık edebilirsin.

0|0
    0|0
  • sınıfını değiştir kurtul..

0|0
    0|0
  • koca okul da baska arkadaslar bul sen de sınıfa baglı kalma

0|0
    0|0
  • 3 ay kalmış zaten şurda onu mu takıyosun salla

0|0
    0|0
  • Sınıfını değiştir

0|0
    0|0
  • Insanlarla iyi geçinmesini öğrenmek gerek yoksa hayatta hep yalnız kalırsınız bu sadece okul değil iştede aynı oluyor.

0|0
    0|0
  • okuldan ayrıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Zaten dönen üç ay sonra bitecek.. Bence boşuna dert ediyorsun. Son senen ve o arkadaşlarını bir daha göremeyeceksin belki.

0|0
    0|0
  • Sınıfını değiştir.

0|0
    0|0
  • okul içinde başka arkadaşlar bul?

0|0
    0|0
  • arkadaşlarını unut boşver okulda mutlaka sıkılacaksın ama en azından arkadaşlarının gerçekliğini erken görmüşsün derslerne asıl ama istersen kitap falan götür okula umursama zaten bi daha nerde görceksin onları

0|0
    0|0
  • Ben de okulumu sevmiyorum. Devamsızlığım 20 güne dayandı artık. Ama zaten üniversite sınavından dolayı erken izin vereceklerdir. Okulun bitmesine az kalmış, biraz daha dayan. Başka sınıflardan arkadaş edin veya kitap götür oku falan:)

0|0
    0|0
  • Bunu avantaja çevir. Son sınıfsın, çalış. 3-4 ay sonra kurtuluyorsun zaten. Sık biraz daha dişini, derslerine bak yeter.

0|0
    0|0
  • bende seninle aynı sorunu yaşıyorum gerçekten zor be kardeşim :/

0|0
    0|0
  • aynı durumu yaşıyorum bende ama ben 2 gün değil 5 gün gidiyorum okula benimki daha kötü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...