Profiline kendi fotoğrafını koymayıp yerine başkasının fotoğrafını koyan insanlar ?

Profiline kendi fotoğrafını koymayıp yerine başkasının fotoğrafını koyan insanlar sizi anlamıyorum, madem hiç fotoğraf koymayın kendiniz olmak istemiyorsanız , madem kendiniz olmayacaksınız hiç konuşmayın başkasının adına o siz olmuyorsunuz ki zaten başkası gibi olup kendinizi kandırıyorsunuz, hayalperestler. . . İnsan neden böyle bir şey yapar ki ?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben de soruları gizli soran insanları anlamıyorum..Zaten sanal ortamdayız..Profil var ama gizli..Bir de üstüne soran da gizleniyor..2 kere gizlilik neden? madem gizleniyorsunuz o zaman hiç üye olmayın buraya ? hele hele böyle bir soru sormak için gizliliği hiç aklım almıyor :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Güzel görünmek istiyoruz panpa kusura kalma.

0|0
    0|1
  • benimki orjinal kendim.

0|0
    0|0
    • çok zayıf kalmışsın

• ve de çocuk kalmış. Neyse elindeki sopayı kafamıza yemeden uzayalım biz iyisimi. :)

• kendimi çok pembe hissediyorum bugün

0|1
    0|0
  • evet yani bencede

0|0
    0|1
  • onlar ezik kişiliksiz zavallı tiplerdir benim için hep böle ifade etmişdir herzaman

0|1
    0|0
  • büyük beklentiler içine girmişsin hayır yani ne beklediyordunki

0|0
    0|0
    • Beklenti değilde insanların kendi olmamasını kabul etmiyorum, madem olmayacak başkasının fotoğrafını koymasın ünlü biri ya da vs. lerden bahsetmiyorum

• ciddiye almana gerek yok diyorum

• peki :)

• Bende yalan yok profildeki kiz benim.

0|0
    0|2
  • Sende gizli sormasaydın bu soruyu iyiydi şimdi onlardan farkın ne

0|0
    0|0
    • sende gizli cevap vermemeliydin ?

• :)

• :)

• baykus benım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kim yarana tuz bastı gizli ?

0|0
    1|0
  • Kendimden bir parça

0|0
    0|0
  • panpa cok guzel bır soruya degındın.ben kendı resmımı koymuyorum ama sebebı var kı koymuyorumi.zaten yakısıklıgım basıma bela.bırde resım koyarsam herkes ruzgarıma kapılır.ben ıstemıyorum kımse ruzgarıma kapılsın.ısıını gucunu bıraksın benım pesımden kossun ıstemıyorum.

0|0
    0|0
  • münafıklar

0|0
    0|0
  • işleri güçleri fakecelik bunların

0|0
    0|0
  • MEssiii Yine Estiiii...O gene iyi araba resmi koyan var.

0|0
    0|0
  • ben kendimi çizdim bu sayılır mı ?

0|0
    0|1
  • Ben kendı fotografımı koyunca, "Başkasının resmini koyacağına kendini koy ezik" dediler.

0|0
    0|0
    • Seni takdir etmemek mümkün değil arkadaşım :) çok güzel cevap

• derdin yok galiba kendine dert yaratıyorsun. boşver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...