Aslanlar fazlasıyla haketti, hakem vicdansızca katletti !

Sözüm sadece Galatasaray için değil. Tüm Türk takımları adına soruyorum; yabancı hakemlerden çektiğimiz nedir ? Bugün verilen o penaltıyı, aynı hakem Real Madrid-Barcelona-Chelsea gibi takımların aleyhine verebilir miydi ? Nasıl haykıracağız bunu dünyaya ? Zehir zemberek konuşacak, akıllarını başlarına getirecek bir federasyon yetkilimiz yok mu ? Herkese inat TÜRK Takımları başarılı olacaktır.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray Türkiyedir Türkiyedi Galatasaray maçı başında 6 yer diyenler şimdi nerdeler? juve 12 kişiyle bizi yenemiyor neyin kafasındasınız siz yaaaa

0|2
    0|0
    • Sneijder adam akıllı top oynasa bu Gs nin yenemeyeceği takım yok. Forvet arkası bitik. Tam Arda lık dönem. Bulsunlar bari ocakta bir adam. Yada sneijderi adam etsin mancini

• sen ben öyle düşünmüyorsak kimse baskı yaratmaz merak etme başarının olduğu bir yerde kimse çıt bile çıkartamaz o konuda için rahat olsun

• umarım öyle olur. bence önümüzdeki yıl gs başarıda tavan yapacak

Kızlar Ne Diyor 2

• hakeme uyuz oldum boyle macmı yonetılır be:(

0|2
    0|0
  • Söz konusu Galatasaray ise...biz her şeye baş kaldırırız

Tüpçünün yardımınıa ihtiyacımız yok...elbet bu hatalar cezasız kalmaz..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hakem 70. dakikaya kadar normaldi. ondan sonra maçı katletti resmen...

küfretmek istemediğim için susuyorum...

0|1
    0|0
    • Sen iyi becerdin susmayı. O penaltı verildiğinde ben bile ettiğim küfürleri ilk defa kendimden duydum :D

• Penaltiyi gec. Hakem sacma sapan en az 15 tane faul verdi. Yanlisin var. Galatasaraya avrupadada ligdede hakemler surekli vuruyor. B cok acik ve net. Ama feneri gecen sene uefada gördük boyle bisey yoktu kesinlikle . Gs nin icte dista yolu kesilyir

0|2
    0|1
    • Şu sıralar evet Türkiye'de de Gs ye karşı bir şeyler döndürülüyor. Fb ye de geçen yıl benfica maçında paneltı verilmedi. Gol öncesi faul vardı vermedi. Harcıyorlar Türk takımlarını.

• @Soran bursa oalyları apayrı bir boyut yıllardır hiç bir takım tarftarı deplesmana gidemiyordu o yıl bu bozuldu ve bu olaylar patlak verdi. Beşiktaş stadında tarftar ölümü olayını inaılmaz şekilde çartptırıyorsun çünkü orda tartışma bireysel bir tartışmaydı, tribünle alalası olmayan bir durumdu, bu inönü stadında olmaz dışardada olabilirdi, ona bakarsan sizin arena stadındada 15 yaşında bir çocğuğun kafasında patlayan şişe var, çocuk kaç gün komada kaldı ölümden döndü buna ne diyeceksin?

• Bende bunu diyorum işte, bjk ve fb taraftarları kendilerini savunmakta profesyonel olmuş durumdalar. Bir tek bunu yapıyorlar çünkü. Sakatlık nedeniyle taca atılan topu senin dürüst topçun neden rakibe vermiyor topu atağa başlıyor ? Dünyada hangi gergin maçta hangi derbide böyle edepsizlik yapıldı ? Beşiktaşa 100 tane son saniye frikiği kullandıralım kaç tanesini atar ? Seyirci zaten o frikikten gol geleceğine inanmıştı keşke girmeselerdi sahaya tüh. Provokasyoncularda 90+3 bekledi bak çelişkiye

• hakem berbattı ama elemancini defansıf oynattı takımı. zaten beraberlık ıstıyordu. fatih terim olsaydı bu maçta 3 puan koparırdı.

0|1
    0|1
    • Nah koparırdı 3 puan koparayım derken 4-5 yedirirdi takıma görürdün o zaman 3 puanı akhisar belediye sporla maç yapmıyorsun sen.

• bence de uzaktan yakından alakası yoktu penaltıyla , Neyse umarım gruptan çıkar Aslan

0|3
    0|1
  • Juve'li oyuncular hakeme çalıştı. En sonunda da başardılar.

0|1
    0|0
  • Penaltı %100 doğruydu abartmayın ya.

0|0
    0|4
    • aynı penaltıyı bu hakem sorunun içinde yazdığım takımlara karşı verir miydi ? düşer düşmez eliyle kalk kalk işareti yapar koşa koşa giderdi. eski hakemler bile ikiye bölündü ama sen çok eminsin abartmayın diyebiliyorsun ilginç. geçen yıl gs nin verilmeyen penaltılarını hatırlar mısın ?

• sen anlamadın söylediğimi, bülent korkmaz pozisyona penaltıydı diyor, o da mı başka takım tarftarı o zaman senin iddaana göre

• Fatih TERİM in arkasında duran bir Bülent KORKMAZ, kalkıp ta Galatasarayın hakkı yendi. Galatasaray 3 puanı haketmişti der mi ? Kim o kadar delikanlı bu camiada. Tarafsız yorumcuların yorumlarını dikkate al.

• Penaltı pozisyonunda kendini yere atan italyan oyuncu,''o sıra ambarat çok hızlı şekilde üstüme geliyordu,kendimi bırakmaktan başka yapacağım birşey yoktu'' diye suçunu itiraf etti, ama içimizdeki hainler hala penaltıydı diyebiliyorlar

0|2
    0|0
  • O penaltıydı NTV SPOR yorumcuları bile penaltı dedi

0|0
    0|2
  • Maçı izledim baya zevkliydi penaltı biraz karışık 2 açıdan gösterdiler bir bok anlamadım.sanırım hakem piçlik yaptı yinede iyi dayandı cimbom (Not Fenerbahçeliyim)

0|1
    0|0
Yükleniyor...