Beni bırakma diyen kadının ilk bıraktığı neden sen olursun ?

Hani bazen gözün başka bir şey görmez dünyan sadece o olur,ondan başka hiç birşeyin hiç bir anlamı yoktur.Her sözüne kanarsın,sana karşı bunları diyen birisi ilk fırsatta gider,değişen ya da yiğtirilen nedir ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• çoğunlukla öyledir. beni bırakma demişse anla ki günün birinde bırakan kendisi olacaktır. ayrıca ilişkilerde geleceğe ipotek koymak kadar anlamsız bir beklenti olamaz. zaman-mekan bizleri hangi koşullar içerisine sürükleyecek bilemeyiz. neyin garantisi var? yapılabilecek en iyi şey, an'ı mümkün olabildiğince uzun ve sağlıklı ve keyifli yaşamak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çünkü fazla değer vermişsndr doğal olrk bir tarafları tavan yapmıştır .!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• banada beni birakma sensiz olamam diyen ve bnlari soylerken aglayan kiz baska sehire okumaya gitti ve 20 gun sonra yurumeyecegini soyledi oysaki oyle inanmis oyle kanmistim ki ona hep benim kalacak saniyordum bunun tek sebebi fazla deger baska aciklamasi yok deger veriyorsun sana baglaniyo birgun bisey oluyo aklinda nasil olsa ustume cok dusuyo seviyo birakamaz beni gini bir dusunceyle o seni birakiyo ha bir kadinin goz yasi ha bir timsahin goz yasi bir farki yok !

0|0
    0|0
  • deve-diken ve insan 3lemesi kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...