Boyle hakem olmaz olsun ya nedir bu

Hersene bir macimizi katlediyo hakemler avrupada. Bugun hakem aldigimiz macta puan kaybettirdi cok sacma hatalar yapti. Siz ne dusunuyonuz bu hakem hakkinda cok hata yapmadimi

Güncellemeler:
Penalti poisyonu icn demiyorum bunu o dogruydu ama tum fauller taclari hataliydi nerdeyse ozellikle 2. Golde bizimolmasi gereken topu onlara verdi gol oldu.

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• DİDİER DROGBA bu yıl karşılaştığı, ŞİKE yaptığı TESCİLLENMİŞ 3 takıma da gol attı.

0|6
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

• İ.Hakem

0|4
    1|0
  • biz Türkiyede hakemlere kızdığımızda anlayamayanlar avrupada yakınıyorlar,kötü oldu gs için.

0|1
    1|4
    • Turkiyede tek size yapilmiyo ama avrupada kac macta boyle kotu hakem yonetimi oluyo. Hep bize denk geliyo boylesi. Zamaninda atl madrid mai gecen sene madrid dplasman maci

• melo aynı hareketi yaptı fırat dingilus direk kırmızı verirken avrupada hakem devam ettirdi maçı

0|3
    1|0
  • ne maçııı yaa ? :D

0|0
    0|0
  • Penaltı baş hataydı zaten..olan oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• inanamıyorum,kassai gibi ünlü bir hakem maçın tamamında tüm takdir haklarını juventus lehine kullandı,tüm ikili mücadelelerde aleyhimize faül çaldı,taç kararlarında bile bir çok hata yaptı,juventuslu oyuncuya aldatmaya dönük hareket yaptığı için sarı kart vermeliyken,aleyhimize penaltı verdi...

Hakemin sadece juventus forması eksikti,2 puanımız göz göre göre çalındı

0|2
    0|0
  • Penaltı doğruydu bro

1|2
    0|3
  • Penaltı pozisyonunda kızılması gereken tek kişi var o da amrabat kaleden uzaklaşan adamın önüne niye ayağını uzatırsın ki bence penaltı dizine müdahele ediyor juventuslu oyuncuda biraz abartınca bunlar oldu malesef.

1|1
    0|2
    • İkinci goolden onceki frikik bizim olmasi gerekirken gitti onlara verdi. Bni delirten bu oldu. Ya en basit hata topu juveli atiyo taca aliyo topu kullaniyo hakem hala oynatiyo.

• 2. yarıda her pozisyonu juveye verdi lehimize 1 düdük bile çalmadı penaltı doğru olabilir ama orta sahada en az 3 kontra atağımızı öldürdü özellikle rüzgarın oğlu brumanın ayağındaki topları yazık oldu

0|1
    0|0
  • Penaltı kararı %100 doğru hakemlik bişey yok.

1|1
    0|3
    • Bu arada gerçekten hakkı hakem tarafından yenenilen takım görmek istiyorsanız, dünkü oynanan ajax-milan maçında milana son dakika verilen penaltıyı izleyin derim tam komedi, çok yazık olmuş ajax a çoook link

• güncellemeni yeni gördüm, genelde herkez penaltıya takılmışta ondan dedim, ama gördün mü bolitelliye çalınan penaltıyı= ben futbol izliyicisi olarak utandım o verilen penaltıya

• Tabletteyim izleyemeim

• O kadar basit bir penaltıyı madride barçaya veremezsin. Geçecekler o işleri. Katlettiler maçı.

0|1
    0|0
  • Penaltı Dogruydu maç bittikten sonra NTV SPORU ACSAYDIN yorumcular penaltı dedi .

0|0
    0|0
Yükleniyor...