En iyi arkadaşınızın sevgilisine aşık olduğunuz oldu mu hiç ?

en iyi arkadaşınızın sevgilisine aşık olduğunuz oldumu hiç ? Bu durumda neler yaptınız ?

Güncellemeler:
o da size aşık olabilir
seçebiliyorsunuz yani aşık olacağınız kişileri kalbinize yön verebilyorsunuz
sadece şunu söylüyorum baa gelmeden asla bilemessiniz ne olacağını.

0|0
37|22

En İyi Kız Görüşü

• olmadım büyük konuşmam istemem imkansız diye bir şey yok herşey mümkün hayatta

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 36

• Allah korusun öyle durumlardan, hiçbir zaman büyük konuşmamak gerek tabi ama dikkat etmek gerek tüm ilişkilerimize

0|1
    0|0
  • balkondan atlardımm

0|1
    0|0
  • olmadım.hayatta bir kez aşık olanlardanım..

0|0
    0|0
  • hayir oyle bir durumla karsilasmadim. birde sey dusunuyorum bence ciftler sadece iki kisi takilsinlar yada diger ciftlerle takilsinlar. eger arkadasim sevgilisiyle bulusacaksa onlarla takilmam veya oyle bir ortama girmem. ayrica kendimde, kendi sevgilimle, oyle bir ortama musade etmemeyiz.

ilerde evlilik yapicaksamda esimin arkadaslari elini kolunu sallayarak evime giremezler, disarda gorussunler. eger cift olarak geleceklerse buyursun gelsinler. bende ayni sekilde evde esim varsa, o an bayan arkadaslarimla bulusmam, evimede davet etmem.

cunku ne hikayeler duydum ve gordum, guvenim yok kimseye sonucta babamin oglulari yada kizlari degiller :D

0|0
    0|0
    • sende haklısın ne diyim koruma piskolojisi :)

• kocami sokakta bulmadim elin asiftelerine yem edeyim :) dost dedigin sirtindan vuran degiller mi :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

• :))) sen eldekini muhafazanın peşindesin :) alemsin

• Henüz olmadım.

0|0
    0|0
  • Olmadım, Allah korumuş. İçime gömerdim olaydı, kendimi yer bitirirdim. Deve kuşu gibi kafamı gömüp, unutana kadar çıkarmak istemezdim. Zor...

0|0
    0|0
  • Hoşlandığı kişiye aşık oldum ama onun nasıl tepki vereceğini bildiğimden ve onu kaybetmek istemediğimden unutmaya çalıştım. Sonra o benim sevgilimle birlikte oldu 2-3 ay kadar bu konuda bana yalan söyledi benden sakladı... Yani diyeceğim şey şu karşı tarafı düşün kendinden önce.

0|0
    0|0
    • aşık olmak tamam karşı koyamacağın bişey ama birlikte olmak ta sanırım biraz ağır. aşık olabilirsin ama bunu içinde yaşa dışa vurma o ateş hep içinde kalsın söndürmek için uğraş körüklemeye çalışma. sana onu yapan adilik yapmış benim demek istediğim onun sevgilisine asılmak değil gerçek manada aşık olmak asılmak tabikide şerefsizlik.

• Allah korusun.Onun vicdanını ve acısını yaşamak çok zor olmalı.

1|1
    0|0
  • öyle huylarım yoktur olanlarıda hoş görmem en iyi arkadaşım değil çok uzaktan veya tanımadığım biride olsa yanında sevgilisi olan birini gördün mü iş biter ona göre davranırsın.

0|0
    0|0
  • Olmadı .

0|0
    0|0
  • olmadım olacağımı da sanmıyorum o şekilde bakmam her zaman mesafe vardır aramda

0|0
    0|0
  • hayır olmadımm

0|0
    0|0
  • Hayatta bakmam...

0|0
    0|0
    • :) aşık olduğunda kendi hayatının içinde olmayacaksın kararı ozaman verirsin şimdi büyük konuşma

• Siz de mantıklı olun. üzülmenizi istemem tanımasam da.

• sizdende rica ediyorum gerçekçi olalım aşka kalbe nasıl söz geçirilebilirki. aniden geliyo aşk sen istemesende oluyor üzülsende bazı şeyleri içinde yaşamak en iyisi

• Hiç gerek yok böyle şeylere.

Başka kimse mi yok canım en iyi arkadaşımın sevgilisine bakim

0|0
    0|0
  • Olmadım

0|0
    0|0
  • Daha neler..

0|0
    0|0
  • Cok sükür öyle bi halt yemedik daha :D

0|0
    0|0
  • Aşka bu kadar basit olarak bakmayalım bence bazı şeyler olmazsa olmaz , olmamalı .:)

0|1
    0|0
  • Bize ters öyle mevzular..

Selam selam ondan ibarettir aradaki muhabbet.

1|0
    0|0
  • Allaha şükür daha öyle bişi gelmedi başımaa :D

0|0
    0|0
  • yok tanısmadım bıle

0|0
    0|0
  • Olmasın la öyle bir şey kendime hakim olurum ben o tarz şeylerde iradeliyimdir çoğğ şükür.

0|0
    0|0
    • tabi tabi eminim aşka engel olursun

• İlk görüşte aşk diye bir şey yoktur. İnsan birisini tanıdığı, vakit geçirdiği zaman aşık olur. O senin dediğin beğeni. Arkadaşının sevgilisine aşıksın galiba?

• hayır değilim bu gün birisi bişey anlattı ordan geldi aklıma.

nşallah başına gelmez o ilk görüşte yok dediğin şey

ben oldum biliyorum ilk görüşte aşkı

• Yan gözle bile bakmadım..!

0|0
    0|0
  • olmadı olmazda

0|0
    0|0
  • Olabilir. Normal bir şey. Hiç yaşamadım. Tam tersini defalarca yaşadım ama.

0|0
    0|0
  • olmaz lan her allahn günü kavga ediyorz sevgilisiyle :D

0|0
    0|0
  • Hayır hıc basıma gelmedı

0|0
    0|0
  • olmadı öyle birşey olmazdaa

0|0
    0|0
  • Sevgilisine değil ama 3 yıl önce,hoşlandığı kişiye aşık olmuştum. Hala da aşığım yapıcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Ya hic oyle sey olur mu

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 22

• Bu bence karekter ile ilgili bir durumdur , Aşk beyin işidir kalb vs değil , kalb diye birşey yoktur zaten hala antik yunanda yaşayan var mı bilemem ama böyle birşey yaşayan insan karekterinden şüphe etmeli çünkü demekki birlikte olduğu kişiyi sevmiyormuş , sevmiyorsa nıye onla birlikte , bir aşkı ancak bir aşk boşluğu doldurur..

0|0
    0|0
  • Hayır!... En yakın arkadaşımın sevgilisi olduğunun bilincinde olduğumdan asla aşık olmam!

Arada beynin kalbe yön vermesi gerekir öyle değil mi!?

0|0
    0|0
    • yön verebilmek için önce aşık olman gerekir aşık olduktan sonra onu gizlemek için beynin kalbe hükmetmesini sağlaman gerekir :)

• bende karıştırmayalım diyorum zaten! Bir insanın en iyi arkadaşının ki bu can yoldaşı demek nerdeyse, onun sevgilisine aşık olmak.. Midesizliktir. Evli olan arkadaşının eşinden hoşlanmaktan onunla beraber olmak için yanıp tutuşmaktan farkı yok bunun bence!. Mümkünse sevgilime aşık olucak kadar iradesiz bir en iyi arkadaşım olmasın! En başından beynin kalbi engellemesi lazım bu konuda duvar örmesi lazım!

• Öyle bir durum söz konusu olamaz .

0|0
    0|0
    • büyük konuşmamak lazım

• İlk görüşte aşk olmaz , olsa olsa hoşlanma olur . Dünyanın en güzel kızı da olsa asla farklı gözle bakmam .

Nefsim bana hakim değil ben ona hakimim .

• iyi senin ki beyaz olsun

• bu nası bişey ya..yerli malı yurdun malına döndü

sözkonusu olaaaamaz

0|0
    0|0
  • Olmadım, olmakta istemezdim.

0|0
    0|0
  • Olmadım.Güncellemende bence haklısın gönül ferman dinlemez.olunabilir ama olsaydım içime gömerdim.

0|0
    0|0
  • Benim hoşuma giden bir kız ile sevgili olmuş arkadaşlarım vardır. Tabi bilmeden. Bende sonrasında yavaş yavaş soğumuştum. Öteki türlü zaten olmaz.

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok zor bi durum,Ben güçlüyüm,iradeliyim bunlar bence hikaye...

Önemli olan böyle bir şeye zemin hazırlanmaması.Kıvılcımı ben başlatmadım,karşı taraf kuyruk salladı,ama yine de suçluluk hissediyorum.

0|1
    0|0
  • yok ben direkt kendisine oldum :D erkek değildi tabi :)

0|0
    0|0
    • :D en yakın sevgilinmiş o senin :) arlkadaşın diil

• Yok ayrılma derken sadece arkadaşız artık, arada bi muhabbetimiz var :)

• kavak yellerine döndü burası :D

1|1
    0|0
  • en iyi arkadaşım değil ama arkadaşımın sevgilisinden hoşlanmışlığım var ve tabiki hiç birşey yapmadım her ne olursa olsun tabi bu sevdiğim bir arkadaşımsa böyle :)

0|0
    0|1
  • olmadı ama buradakıler gıbı olmaz demıyorum..

olmaz olmaz demeyın olmaz olmazmıs

0|0
    0|0
  • daha olmadım başkasının yanında güzel kız yada çirkin kız dediğim oldu.

0|0
    0|0
  • sırf bu şekilde erkek tavlamaya çalışan kızlar var

0|0
    0|0
    • var malesef sırf erkeklerden intikam almak için bu yolu seçenlerde var

• olmam.

0|0
    0|0
  • allah korusun..tam bi sikandal olur...

0|0
    0|0
  • allah göstermesin

0|0
    0|0
  • ask denen sey bir heves her kız bana yazıyor ona bakarsan...

0|0
    0|0
    • sende çok mütevazisin

• ya salak bu kızlar ya kafa calıssa hep yakısıklı erkekler icin heyecanlarmazlar az bakıs yap krizman olsun kızlar seni gorunce bitiyo salak hepsi benim yanımda dunyanın en guzel kızı olsa etkilenmem icin onu tanımam lazım ama kızlarda sırf dıs gorunuz yeterli...

• öle bişeye izin vermem engel olurum kendime

0|0
    0|0
  • oldu ama çaktırmadım. yapçak bir şey yok. kendi kendine düşünürsün tecavüzcü coşkun gibi.

0|0
    0|0
    • en iyisi içinde yaşamak dışarıya vurmadan o ateşi söndürmeye çalışmak

• kızlara bakma senç kızlar erkek gibi görür görmez aşık olmaz. zamanla olurlar.

• onlarda olur sadece tanıdıkca soğur yada ısınır

• biz şerefsizmiyiz lan

0|0
    0|0
  • ilgide duymadım olmadıda,ama iftira atıldı .sen arkadaşının sevgilisine göz diktin diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...