Hayalinizdeki kadın yemek teklifinizi kabul etti. Nereye yemeğe götürürsünüz?

Kendimden biliyorum kadınlar yemeğe çıkarılmaktan felaket hoşlanırlar. Bu da bir tüyo. Ama tabii nereye yemeğe götürüldükleri de önemli.

İlla bir restoran olması da önemli değil.

Özenle hazırlanmış bir piknik çantasının çimenler üzerine serilen beyaz bir örtünün üzerindeki asaletini hiçbir restoranda bulamadım ben.

Her yiğidin bir yoğurt yiyişi, her yiğidin kadınına yemek sunuşu farklıdır.

Siz kadınınızı nasıl etkilersiniz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Mutlaka dışarıda mı yemeliyiz yani? Niye benim eve gitmiyoruz? Şöyle mis gibi bir şeyler hazırlasam evde düzgün düzgün otursak daha iyi olur bence. Hatta bulaşıkları beraber dizeriz makineye :))

0|0
    0|0
  • Yüksek bir binada tabi maddiyat da varsa. yüksek bir binada en üst kattaki manzaralı lokanta. Güneş batımına az kala orda olmalı.

0|0
    0|0
  • Menü seçimini önceden planlarım. Gideceğimiz yeri söylemem. Limanda o gün için kiraladığım yata bindiğinde öğrenir.

0|0
    0|0
  • kendim hazırladıgım bulundugum şehrin en tepe noktasında manzaralı bir bölmede.şehiri ayaklarımın altına aldıgım bir goruntude.kendimin hazırladıgı bir masada mum ısıgında radyoyu acıp en eski şarkılardan keman dilntesi eşliginde.bir yemek düşünürdüm:)

0|0
    0|0
  • Bildiğim en iyi kokoreççi olan B*kçu Mustafa'ya götürürdüm. Aklında kalıcı bir iz bırakıp, hayatında yaşamadığı bir gün yaşatmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • Bizim burdaki pastaneci samet abi ye... Nasıl olsa herşey beleş...

0|1
    0|0
  • Kız Kulesi

1|0
    0|0
  • vallahi ben boğaz manzaralı Galatasaray Adası'nda balık yemeğe götürürüm

0|0
    0|0
  • aç kalmayacağı bir yere,şatafat ve lüksden ziyade lezzetli yemek sunabilen bir yere...

0|0
    0|0
  • bir yere yemege goturmezdim :) kendim yemek yapardim ki en etkilisi budur...

0|0
    0|0
    • çok sevdim bu cevabı bence bir erkekle bir bayanın arasındaki en romantik anlardan biri erkeği yemek yaparken izlemektir. bir anda aşık olabilirsin eger işi çok güzel yapıyorsa.

• on hazirliklar tamamlanir ama son bir kac ufak salata vb birakilir ki, onlar hazirlanirken izlesin :P bu da bir baska taktik...

Kızlar Ne Diyor 3

• edirne tava ciğercisine götürmedi beni kimse, varsa yoksa sushi mushi..japonlardan hoşlanıyorum ama elden ne gelir der gibi

0|0
    0|0
  • Bir gece vakti, açık bir alan, hatta şöyle deniz dibimizde olsun. ay ışığı vursun, güzel ve hafif bir yemekle birlikte usulca bir müzik dolsun havaya. yanında şarap

ee daha ne

0|0
    0|0
  • Lüks bir mekanda aksam yemegi romantik gelmiyor bana.

Sahil kenarinda bir balik ekmek arasi filan daha cok romantik :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...