Şu anda size "öff" dedirten ne/ler var?

Günlük hayatımda bu tarz nidalara aptalca espriler yapılmadığı sürece yer vermezdim ancak şu sıralar sürekli öffleyip puffluyorum. Öyle pek mız-mız bir tip değilim aslında... Olmayınca da olmuyor bazı şeyler.

Ben şimdi sıkılmaktan, bıkmaktan, yakınmaktan gelen öff'ten söz ediyorum ama bir de "öff, ne çok seviyorum!" var. Büyüklük göstermek için kullanılır ve güzeldir de.

Çok mu sıkıldın, okul mu bitsin, yine mi reddedildin, paran mı bitti, hayattan mı bıktın, trafik mi çileden çıkardı, yorgunluk canına mı tak etti, uykusuzluktan mı muzdaripsin, sigaranın son dalı mı kaldı, işten miden mi bulanmaya başladı, yoğunluk seni çok mu yıprattı, yeni boyattığın saçlarını mı beğenmedin?

Senin öff'ün hangisi?

Öff, gizli git başımdan. link

0|0
9|22

En İyi Kız Görüşü

• Şu sıralar geçmek bilmeyen baş ağrıma kendimce resti çektim.

Öflemekle falan olacak gibi değildi, küfür falan da ettim.

Hınzırın hoşuna gidiyor sanırım, azdıkça azdı.

2|0
    2|3

Erkekler Ne Diyor 22

• link

Çevremi sarıp sarmalayan, içime çektiğim her nefeste beni boğan, ayaklarımda ki şu paslı pranga misali benim çok muhterem yalnızlığım öff sıktın artık !

1|0
    1|2
  • iyi gözerle bakarken hayata bir zaman sonra gördüklerin iyi değil artık kötüyse işte o zaman hayattan öff leyerek sıkılmışsındır.

1|0
    1|2
  • Öff lerim o kadar çokki.

1|0
    1|1
  • kızların sevgilisiyle olan sorunlarından ben şuan ne yapacam demelerinden bıktım kızım hak ediyonuz diyom zoruna gidiyo ne halin varsa gör deyip geçiyorum ama sürekli aynı soruları sorularlar... haksızsam söyle ?

1|1
    1|2
  • öfff Arkadaş bu ne soğuk şimdi?

Yahır Herseyı gectımde.. Neden kala kaldık PostModern Aşklara?

Ve neden suanda verilen değerlerle insanalrın egoalrını şişiriyoruz.. ve neden hala kadir kıymet bılınmıyor.. Öff ya Madame.. içim sıkıldı be.. neşemizi bulalım o zaman.. ;)

youtube.com/watch?v=81zxTuF3e7c

youtube.com/watch?v=M4zCOHFrLVY

1|0
    1|2
  • Ağır grip geçirmekteyim..Evde yatmaktan offlayıp poffluyorum duvarlar perdeler bana göre değil..Önceleri Aysel git başımdan derdim..

Şimdilerde..

Grip git başımdan ben sana göre değilim..

Ölümüm birden olacak seziyorum..

Hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim..

Grip git başımdan istemiyorum..

1|0
    1|2
  • Allahtan hicbir isim yolunda gitmiyorda, bir is yaparken acaba bir terslik cikar mi? diye dusunmuyorum. Kafa rahat oflamıyorum yani

1|0
    1|1
  • Bu dönem geçmem gereken 4 ders var, sonrasında okul bitecek ama her sabah, senin de dediğin gibi, öflemekten ders çalışamıyorum istediğim gibi.

1|0
    1|2
  • İsten midem bulaniyor bulaniyor ama birturlu cikaramiyorum az ince bir maden suyu ictim fayda etmedi zaten iyide sogutulmamisti daha vahim hale geldim.

1|0
    1|1
  • Hangisini yazayim

Müdürle papazız

Bankalarla papaziz

Reddedildim bir ara ne ara oldu onu da anlamadim da neyse

Evim çok dağınık kim temizliycek sırf bunun için bile hatun yapmaya değer

En önemlisi gs maçını uğursuzluğum yüzünden izlemiyorum

Hep mı kaybeder bir takım ben izleyince :-)

1|0
    1|2
  • Alkisliyorum... :) bir konu bu kadar net ve detayina inilerek anlatilabilir. Velhasil ben kelime haznemde bu 3 harfli ye yer vermiyorum... Mutluluklar, saygilar

1|0
    1|2
  • Yarın erkenden kalkıp işe gitmek :/

1|0
    1|1
  • sıcak yatagımdan kalkıp tuvalete gitmek :@

1|0
    1|2
  • Belki de nedensiz bir öff benimkisi. Bekleyişten sıkılmak ya da.. O kadar sabrettikten sonra boş vermeyi düşünmek ÖFFF bilmiyorum gerçekten.!

1|0
    1|2
  • beni anlayp herşeyni samimice paylaşcak, güvenilir, sıcak bir kız arkadşmın olmaması... eksikliğini çk hissediyrum... ufflamak da haksızmıym sence... aslında özgüveni yükesk biriyim, yakışıklı da sayılırm ama işte... yk... nye ? kader mi sence ? henüz erken mi yksa ?

0|0
    1|1

• suan sadece önüme meyve falan getiren annem yok ablamın yanına gitti öfff

1|0
    1|2
  • uzun sorular öfff

1|0
    1|1
  • Abadan Halmedova - Döngel Birtanem

1|0
    1|1
  • Futbol maçı :(

1|0
    1|1
  • Hiçbirşey zevk vermiyor .Benim öfüm bu .

1|0
    1|2
  • bir fransız hanımefendisi! ama arkadş isteklerine kapalı, arkadaşı olamamak, işte buna ufff yaparım. ufffffff

0|0
    1|1
  • ne what ?

öf diyenden hiç hoşlaşmam insana bıkkınlık verir...

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• tahlillerde bir türlü normale düşmeyen değerlerim

öfff yine mi yüksek troidim

öfff yine mi düşük b12

:)

1|0
    1|1
  • sevmediğim birinin bana aşırı ilgi göstermesi... tlfnu sessize aldım öffff

1|0
    1|1
  • Şu kurs bitsin de sabahları gönlümce uyuyayım diye öfflüyorum her sabah :)

1|0
    1|2
  • Herkeze, herşeye kocaman bir öfff!

1|0
    1|1
  • Öffff hersey monoton

1|0
    1|1
  • öyle sıkıntıdan değil keyiften bir öff konsere bak yaff orda olcan tepincen tepincen ...

1|0
    1|1
  • öf yine mi soru :)

1|0
    1|2
  • Öfff hayat ne kadar sıkıcı.

1|0
    1|2
Yükleniyor...