Prenses Diana'yı hatırlayan Ks Prensesleri-Prensleri kaç kişidir?

1981 yılında henüz Kont kızı iken İngiliz Kraliyet ailesine gelin olarak Prenses ünvanı kazanan Diana Spencer nemrut yüzlü kaynana Kraliçe 2.Elizabetin oğlu Prens Charles' la evleniverdi..Katedraldaki düğünü 2 milyara yakın insan canlı olarak tv den izledi..

Majestelerinin ve soyluların önünde Prensin koluna girerken yüzündeki ürkeklik heyecan masumiyet hala akıllarda e tabi kolay değil Elizabeth' e gelin olmak..

Diana Prensesliğinin son demlerinde kocasıyla köprüleri atmış önce müslüman Pakistanlı bir doktor sonra Mısırlı müslüman iş adamı Dodi El Fayed'le aşk yaşamıştı..İngiliz basını Prensesin müslüman olduğunu iddia etmiş sır dolu kazada ölümünden sonra Dodinin babası bunu doğrulamıştı..

İngiliz kraliyet hanedanının Müslüman gelin tehlikesiyle karşı karşıya kalmasının getireceği şok dalgasıyla Diana sebebiyle müslüman olabilecek bir kısım Avrupalıların varlığı birilerini korkutmuştu..

Afrika' da ki aç çocuklara yardımlarıyla gönüllerin Prensesi de olan Diana' nın o ünlü düğününden görüntüler eşliğinde noktayı koyuyorum..

link

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Hatırlıyorum elbette ve ölümünün bir kaza olmadığını düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Kazadan önce ve kaza sonrasında yaşanan kasıtlı aksaklıklar var ve kaza görüntüleri kayıp..1 Fransız polisi ve götürüldüğü hastanedeki doktorun o dönemde ki açıklamaları kaza olmadığını paparazzileri suçlamanın mantıksız olduğunu gösteriyor..

• Öldüğü yılı hatırlıyorum.

Evlendiği tarihi hatırlamam pek mümkün değil zira daha doğmamışım bile.

0|0
    0|0
  • Ben bugün kimlerden bahsetsem onun başlığı açılır oldu. Hayırdır inşallah...

1 saat önce Diana Spencer'ın kulaklarını çınlattığımı düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • endişelenmeyin

ben din konusunu hallediyorum

0|1
    0|2
  • prenses dianayı ingilizce derslerinden hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • ah diana ahhh hiç rahat durmadı o kadın trafik kazası geçirmişti galiba ben yanlış mı hatırlıyorum acaba?

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum onu..

0|0
    0|0
  • unutmak ne mümkün senelerdir burnumuza sokuyorlar haberlerle

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Hatırlarım.

0|0
    0|0