En yakın arkadaşın yaptığına bakar mısınız ? sizce ne yapmalı?

En yakın arkadaşınız sizin hoşlandığınız kişiyle cepte gece 4 e kadar sohbet etse ne düşünürdünüz ? Sizin onu sevdiğini bilmesine rağmen, cepten onunla muhabbet ediyor ?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• 37 yerinden bıçaklar gözlerini kaşıkla çıkartır gelinlik giydirip çalılıklara atardım

0|0
    0|0
    • bır de bu kız evlenecek yakında sevgılıs vardı o dönemde :) sevgilisi tam saftirik

Erkekler Ne Diyor 9

• Hep soyluyorum uzerine basa basa, soylemekten de bikmayacagim...en iyi arkadas, dost cart curt boyle seyler yok hemserim... Sadece yanilma ve hissetme var... Velevki olaya gelelim, kisiliksiz, karaktersizin teki imis... Bunu yapan allah bilir mesajlasirken ereksiyon da oluyordur utanmaz...

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımı iyi seçerim

0|0
    0|0
  • 3 güne çocuğu götürür o. :)

0|0
    0|0
    • bırde kızın sevgilisi var

• Oooo o zaman artık tren mi yaparlar bilemem :)

Şaka bir yana sen sen ol o hatuna pek güvenme

• valla söyliyim.sende iyi biliyorsun.hatun milletinin tam fantezi saatleridir genelde onlar.olan olur.demedi deme bak.

0|0
    0|0
  • Belki senin hakkında konuşuyordur? Aranızı yapmak için uğraşıyordur bu dediklerim kızın en iyi arkadaşın olması durumunda gerçerli iyi düşün

0|0
    0|0
    • yok kız erkek arkadaşıyla sorunlarını buna anlatmış oğlanda eskı kız arkadaşının kazığını anlatmış dediğine göre

• tamam işte çocuğu kafalamaya çalışmıyor demekki değil mi sadece bir şeyler anlatıcak birini bulmuş

• onu bılmem ama kızın sevgılısıde var

• çükünü keserim

0|0
    0|0
  • Nipple'ları kesip yedirirdim (öneri sadece)

0|0
    0|0
  • Ne muhabbeti yapıyor oda önemli. Eğer kendine ayarlamaya çalışıyosa ben olsam silerdim o arkadaşı.

0|0
    0|0
  • şerefsizlikten başka bişey değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gece 4 e kadar arkadaşım hoşlandığım çocukla konuşacak öyle mi

saçını başını yolarım,ağzıma geleni sayarım

0|0
    0|0
  • valla seçtiğin arkadaşa dikkat et o zaman..

0|0
    0|0
  • kızın ağzıyla burnu yer deqiştirir bişi olmazki ..ddd

0|0
    0|0
  • kuyruk acısı varsa böyle birşeye başvurmuş olabilir aynısını yaşadım çünkü hatta daha beterini

0|0
    0|0
    • Cidden senin nasildi

• bence de artık konuşma onunla

• zamanında tepkımı koyacaktım içimde tuttum

• Kız hoşladığın kişiyle senin aracılığınla tanıstıysa ve 4e kadar konusuyorsa buyuk sorun var.hani belki fikir almıstır sevgilisi ya da hoslandıgı biri varsa bir seyler sormus olabilir yakın bulup ama bu pembe gözlüklerle bakılan hali normal bakarsak kız arkadasıma sac bas dalmamak icin kendimi tutarım sen nasıl o saate kadar konusuyorsun diye arkadasımla ilişkimi bile kesebilirim ama çocuğun da ağzını yokla bi.ama pek hoş bir görüntü değil yani var böyle arkadaslar..

0|0
    0|0
    • var ben o kıza mecbur olmasaydım konuşmazdım denize düşen yılana sarılır

• uzak durmadı ve olmadı benım iş, Allaha havale ettim, kız erkek görünce cok cilveli davranıyordu, erkeklerin ondan hoşlanması gururunu okşuyormuş öyle dedi.

• olmadı mı üzüldüm baak.yaaa çok pislik bir kız bence ben bile sinir oldum şu an

Yükleniyor...