Rüyamda bebek emzirdim:D

ya anama sordum gunaha girmşin diyo arıyorum bulamıyorum ne anlama geliyo dostlaar bebeğim olmus cocuğu 3gun emzirmemişim sonra kocam yenı öğrenmiş bla bla ama cocuk sankıgerçekten emdi töbe yarrabbi ne demek bu yavvv

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Rüyada bebek emzirmek, bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama işarettir.

Bir kadının rüyada birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasına, yahut onların hapsine işarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadın olsun yine tabir bu şekildedir.

Bir kimse rüyada sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görse, o kimse hapsolunur yahut hasta olur. Yahut üzerine kapı kapanır. Eğer rüyayı gören hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur.

Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, hapse girer.

• okudum bunu değil

• ben tabirlere inanmam ama içini hoş tutar belki diye buldum kopyaladım.. kimi zaman bebeğe hasretsen, ve emzirmek sözü bilinc altına yerleşmişse bu sekilde de rüyanda görmüş olabilirsin

Erkekler Ne Diyor 6

• bu son günlerde bebek hiç sevdin mi?

yada aklından geçirdin mi?

• hmm anladım eğer öyle bişey varsa beynine işleyip de öyle rüya da göre bilirsin abim

• bilmemmm

• rüya tabirlerine bakmadım ama bence günah işlemekten çok birini doyuruyorsun. belki bir çocuğu belki bir anneyi.

• bende rüyamda sexi bulduğum kızlarla ilişkiye giriyorum gerçekten girip girip çıktığımı görüyor hissediyor hatta içine bile boşalıyorum arada.

yani cinsellikten kaynaklanıyor böyle durumlar...

• neden günahmışki rüya bu :D ayrıca neresi günah :D

• yok yav :D DDd

• tamamhavanı da yaptın:)

• öyleyimdir boşunamı itüden mezun olduık :DDD

• Öncekileri Göster
  • iyi işte tecrübe edindin çocuğun olunca sıkıntı çekmessin :D

• oda bir bakış acısı:D

• benide emzir .(

• emzir beni süt annem ol :D

• oyyyyoyyy

• süt vercen mi ne he diyon ne yok diyon

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir diğer rüya tabirine göre ise rüyada emzirmek insanın şefkat ve merhamet duygularının açığa çıkmasıdır. Gerçek yaşamınızda insanlara yardım edebilir, onların önlerindeki engelleri kaldırabilir ve dostlarınıza güç vererek hayırlı işler işleyebilirsiniz.

link

• oh tamammmmm

Yükleniyor...